CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

remont

Autor: Ireek62  |  27.05.2019, 09:58  |  13
Autor:
Ireek62
Ireek62
Napisano w dniu:
27.05.2019, 09:58
remont
Witam, zamierzacie wykończyć wnętrze ale nie wiecie jaka firma zajmie się profesjonalnie remontem? Polecam wejść sobie na https://baza365.pl/ i sprawdzić ich oferte. Uważam, że każda osoba będzie zadowolona ze skorzytania z ich oferty.
 
Klimekk
Klimekk
Napisano w dniu:
27.05.2019, 17:53
remont
U mnie w domu remonwami zajmuje się mój tata wraz z wujkiem. Powiem więcej... Na całym Mazowszu nie znajdziecie lepszych fachowców...
-------------------------------------
dostawcze samochody
 
Ostatnia edycja: 27.05.2019, 18:48 przez Klimekk. Ilość zmian: 3.
enka2
enka2
Napisano w dniu:
31.05.2019, 22:53
remont
W przypadku remontów biura dobrze sprawdzaja się realizacje fit out . Tutaj https://totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ można sobie sprawdzić zakres prac. Taki kompleksowy remont biura przebiega szybko i sprawnie, więc można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. 
 
Kuba262
Kuba262
Napisano w dniu:
13.06.2019, 11:33
remont
Ja ostatnio remontowałem mieszkanie u siebie. Kupiłem ciekawe meble: https://www.ospace.com.pl/blog/szeroki-wybor-sof-w-open-space-interiors/ Mogę je szczerze polecić, doskonale komponują się w salonie Wink
 
Bartek_G
Bartek_G
Napisano w dniu:
17.06.2019, 15:55
remont
Remont potrafi pochłonąć trochę pieniędzy i czasu
 
kasiunia
kasiunia
Napisano w dniu:
20.06.2019, 14:33
remont

Bartek_G

Remont potrafi pochłonąć trochę pieniędzy i czasu

Zgadzam się w 100 %, dlatego należy zrobić wszystko by zarówno czasu jak i pieniędzy zużyć jak najmniej.Z pomocą w poszukiwaniu potrzebnych artykułów przychodzi nam na szczęście internet.W internecie możemy porównać sobie wszystkie artykuły z danego asortymentu a może nawet znaleźć coś co nas zaskoczy,coś czego nie planowaliśmy.Oszczędność pieniędzy jest oczywista i tutaj można zachować w kieszeni nie małe sumy.Podczas ostatniego remontu kiedu poszukiwaliśmy artykułów elektrycznych właśnie w internetowym sklepie elektrycznym zakupiliśmy większość potrzebnych rzeczy.To dobry sposób robienia zakupów.
 
kulik86
kulik86
Napisano w dniu:
26.06.2019, 10:30
remont
cześć!
ja jakiś czas temu zleciłem montaż domku letniskowego dla firmy Eko Architektura http://1szw.pl/domki-letniskowe-pytamy-eksperta-o-szczegoly/ - tutaj macie o nich ciekawy wywiad! domek faktycznie jest funkcjonalny, przyjemnie pachnie i przede wszystkim powstaje w sposób ekologiczny Laughing POLECAM!!!!!!!!
 
mikra5
mikra5
Napisano w dniu:
26.07.2019, 16:12
remont
Jak remont, to warto skupić się na elementach do zmiany, dzięki czemu Twoje mieszkanie czy dom bęzie wyglądać po prostu zdecydowanie lepiej. Dlatego [url=https://esencjadesign.pl/sztukateria]listwa karniszowa[/url] czy wybór odpowiedniej tapety ma tutaj bardzo ważne znaczenie. W końcu, wszystko musi pasować do siebie w sposób idealny!
 
Groska
Groska
Napisano w dniu:
30.07.2019, 13:19
remont
My na szczęście już po remoncie, mam wrażenie, że trwało to całe wieki Wink Wszystko już posprzątane, więc można się cieszyć pięknym wnętrzem Wink Jeśli planujecie remont, mogę Wam polecić producenta tektury - na pewno przyda się do zabezpieczenia podłóg. Tutaj jest jego oferta: https://waps-kart.pl/oferta/tektura-falista-i-lita
 
leon_ess
leon_ess
Napisano w dniu:
23.08.2019, 23:16
remont
Przez całą zimę byłem nastawiony na to, że jak zrobi się ciepło, to wezmę się za stary domek na działce i zrobię jego remont generalny. Jak tylko miałem możliwość, chciałem się za to zabrać. Okazało się, że nadaje się jedynie do rozbiórki. Jednak przeczytałem w tym czasie https://drewnolandia.pl/blog/domki-drewniane-bez-pozwolenia-na-budowe-w-2019-roku-sprawdz-obowiazujace-przepisy/51 i stwierdziłem, że wyburzę ten i postawię nowy.
 
michal2468
michal2468
Napisano w dniu:
02.10.2019, 20:42
remont
Witam. Jeżeli remontujecie dom to zadbajcie o odpowiednią cyrkulację powietrza a szczególnie w miejscu w którym śpicie. Sam mieszkam w mieście i w zimię naprawdę ciężko o czyste powietrze w mieszkaniu więc serdecznie polecam skorzystać z oczyszczacz powietrza. Jest to n aprawdę świetne urządzenie które polecam każdemu.
 
Ostatnia edycja: 02.10.2019, 20:44 przez michal2468. Ilość zmian: 2.
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Ogrzewanie podłogowe - ile to kosztuje?

Jakie urządzenia grzewcze zapewniają niskie koszty eksploatacyjne?

ogrzewanie podłogowe urządzenia grzewcze
Dla zdecydowanej większości użytkowników grzejniki kojarzą się z białą plamą widniejącą pod oknem. Taki obowiązywał dotychczas standard. Obecnie inwestorzy dążą do tego, by ten stały w naszej strefie klimatycznej element wyposażenia był jak najmniej widoczny... czytam więcej »

Chcesz aby koszty eksploatacyjne ogrzewania były niższe o ok. 50% niż w przypadku ogrzewania gazem ziemnym i aż 70% niż w przypadku ... czytam więcej»


Jakie pompy ciepła i kotły wybrać do budynku mieszkalnego lub domu?

Kotły jakie wybraćKotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o... Czytam więcej »


Pożar nieruchomości? Jak zabezpieczać obiekty użytkowe? »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami?

Pożar budynku Programy dla zarzadcow
Systemy wentylacji pożarowej są bardzo ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej obiektów użytkowych. W zabezpieczanych pomieszczeniach i (...) czytam dalej »

Nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie nieruchomościami cechuje przede wszystkim mobilność, kompleksowość i skalowalność. Wszystko to... czytam więcej»


Czy dla spółdzielni i wspólnot gaz może być tańszy?

Gaz dla wspólnotCzy w sytuacji gdy ceny gazu idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną w trakcie trwania... zobacz więcej »


Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem wodomierzy - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście możemy sobie pomóc , dzięki czemu znacznie przyspieszymy ... chcę wiedzieć jak»


Jaki wybrać system do zarządzania dla wspólnot i spódzielni mieszkaniowych? »

system do zarządzania nieruchomościamiNiezwykle elastyczny sposób kreowania opisu zasobów, zarówno w części finansowo-księgowej jak i technicznej, uniwersalny sposób rozliczania mediów, automatyczne rozliczanie kosztów dla każdego składnika obciążeń lokalu... Czytam więcej »


Renowacja czy wymiana posadzek? Jak najszybciej i najtaniej?
Jak monitorować zestawy do podnoszenia ciśnienia wody»
Naprawa posadzek w budynku Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Dzięki swojej budowie posadzki lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze poddaje się renowacji, podczas której uzyskuje się całkowicie... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Ocieplenie budynku - na co zwrócić uwagę?
Oze-spoldzielnia Ocieplenie styropianem
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywają mieszkańcy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

Do ocieplania budynków nowych, jak i remontowanych, najczęściej stosowany jest system ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) – czyli złożony(...) czytam dalej »


Plac zabaw na osiedlu - zrób najfajniesze miejsce dla młodych mieszkańców »

plac zabaw

Plac zabaw na nieruchomości wspólnej powinien służyć zaspokajaniu potrzeb członków wspólnoty związanych z odpoczynkiem, rekreacją (...) Czytam więcej »


Produkty DuroDACH

    DuroDACH-S
    DuroDACH TOP-S
    DuroTRANS
    DuroDACH D
    DuroDACH R
    DuroFLEX
    DuroGRUNT 2K
    DuroGRUNT
    DuroTAPE
    DuroNET
    DuroFAST
    DuroLASTIK

Uszczelnianie dachu

Skuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. W naszej ofercie mamy proste i skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
11/2019

Aktualny numer:

Administrator 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Odpowiedzialność za szkody "chodnikowe"
  • - Split payment – co nowego?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17704|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 11050|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10630|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl