CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

Zarządca w Warszawwie

Autor: Krzepki  |  11.04.2015, 10:42  |  23
Strona: 2 z 2
Autor:
Krzepki
Krzepki
Napisano w dniu:
11.04.2015, 10:42
Zarządca w Warszawwie
Chciałbym tylko napisać, że udało nam się wywalić tych darmozjadów z PMG Wink Dla chcącego nic trudnego. Zebraliśmy się i jednogłośnie wywaliliśmy ich. Skorzystaliśmy teraz z oferty Lux-Dom. Dobre opinie w sieci i osiedla obok przeważyły szalę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pewno trzeba będzie patrzeć na ręce żeby znowu do burdelu nie doszło....
 
on3456
on3456
Napisano w dniu:
01.12.2015, 15:58
Zarządca w Warszawwie
Kurczę, tak czytam wasze wypowiedzi i włos mi się jeży.. ja na szczęście nie mam takich problemów, naszym osiedlem zajmuje się firma Zawisza Nieruchomości i zawsze wszystko na czas, nie mamy żadnych większych problemów organizacyjnych. Teraz dopiero zdaję sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywa właśnie odpowiedni zarządca.
 
adek
adek
Napisano w dniu:
05.01.2016, 14:10
Zarządca w Warszawwie
Są najprzeróżniejsze historie, słyszałem, że gdzies kiedyś u kogoś śmieci leżały na klatce 1-2 tygodnie i nikomu jakoś to nie przeszkadzało, nikt nie posprzątał, ani zarządca ani mieszkańcy. U nas na szczęście jest porządek i nie muszę patrzeć na takie rzeczy, na naszym osiedlu zarządza Gestor, dobra firma, nie ma co narzekać, jak słyszę co znajomi opowiadają, to namawiam, żeby do mnie się przeprowadzili Wink 
 
Krzepki
Krzepki
Napisano w dniu:
02.05.2016, 09:42
Zarządca w Warszawwie
Rok minął od ostatniego posta wiec czas może na jakieś małe podsumowanie Wink Generalnie jest całkiem nieźle. Wyprostowaliśmy kilka nieprzyjemnych spraw dzięki prawnikom z Lux domu, kobitka która nami zarządza jest konkretna, można się z nią dogadać. Najważniejsze, że nie mnożą się nam kolejne problemy. Jedynym minusem miała być ich cena (byli neico drożsi od innych firm) ale teraz przynajmniej wiemy za co płacimy. Jest dobrze.
 
Joanna34
Joanna34
Napisano w dniu:
14.07.2016, 10:22
Zarządca w Warszawwie

Tyle się słyszy o problemach z zarządcami, także cieszę się, że z osiedlem na którym mieszkam i naszym zarządcą jest wszystko w porządku. U nas tę rolę pełni LemmonHouse. Widać, że zarządca dobrze radzi sobie z tematem, bo osiedle działa jak należy, jest czyste i zadbane, a na wszelkie awarie i zgłoszenia reaguje szybko i sprawnie. W razie problemów sprawnie znajduje rozwiązanie, a nie „olewa” jak to bywa z zarządcami. Poza tym dzięki platformie internetowej, udostępnionej przez zarządcę, mamy wgląd do rozliczeń oraz dokumentów wspólnoty - nie mam na co narzekać Wink.

 
bielson
bielson
Napisano w dniu:
05.05.2017, 11:13
Zarządca w Warszawwie
moim zdaniem w Warszawie nie ma chyba bardziej profesjonalnego zarządcy niż Kwatera Nieruchomości http://kwateranieruchomosci.pl/
 
adrianzadora
adrianzadora
Napisano w dniu:
31.01.2018, 12:07
Zarządca w Warszawwie

W sumie tak naprawdę od początku istnienia nasza wspólnota korzysta z pełne administracji w Osiedle Zielone. Firma jest okej, rzetelna, terminowa. Nasz administrator jest kontaktowy, można się zawsze dodzwonić itp.

 
mpire
mpire
Napisano w dniu:
07.02.2018, 14:48
Zarządca w Warszawwie
Szukając zarządcy nieruchomości w Warszawie warto skontaktować się z firmą http://pwlarix.com.pl/ która ma w tym 25-letnie doświadczenie... Zajmuje się zarówno zarządzaniem jak i obsługą nieruchomości.
 
Strona: 2 z 2
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Czy dla spółdzielni i wspólnot gaz może być tańszy?

Darmowy WEBINAR "Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych"

niższa cena gazu webinar
Czy w sytuacji gdy ceny gazu idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną w trakcie trwania... czytam więcej »

Zapisz się na webinar dla służb technicznych, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców budynków, a także projektantów... czytam więcej»


Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego lub domu?

Kotły jakie wybraćKotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o... Czytam więcej »


Pożar nieruchomości? Jak zabezpieczać obiekty użytkowe? »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami?

Pożar budynku Programy dla zarzadcow
Systemy wentylacji pożarowej są bardzo ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej obiektów użytkowych. W zabezpieczanych pomieszczeniach i (...) czytam dalej »

Nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie nieruchomościami cechuje przede wszystkim mobilność, kompleksowość i skalowalność. Wszystko to... czytam więcej»


Jak chronić budynek przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych? »

Dom bez rachunkówSkuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym... zobacz więcej »


Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem wodomierzy - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście możemy sobie pomóc , dzięki czemu znacznie przyspieszymy ... chcę wiedzieć jak»


Jaki wybrać system do zarządzania dla wspólnot i spódzielni mieszkaniowych? »

system do zarządzania nieruchomościamiNiezwykle elastyczny sposób kreowania opisu zasobów, zarówno w części finansowo-księgowej jak i technicznej, uniwersalny sposób rozliczania mediów, automatyczne rozliczanie kosztów dla każdego składnika obciążeń lokalu... Czytam więcej »


Renowacja czy wymiana posadzek? Jak najszybciej i najtaniej?
Jak monitorować zestawy do podnoszenia ciśnienia wody»
Naprawa posadzek w budynku Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Dzięki swojej budowie posadzki lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze poddaje się renowacji, podczas której uzyskuje się całkowicie... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Ocieplenie budynku - na co zwrócić uwagę?
Oze-spoldzielnia Ocieplenie styropianem
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywają mieszkańcy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

Do ocieplania budynków nowych, jak i remontowanych, najczęściej stosowany jest system ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) – czyli złożony(...) czytam dalej »


Plac zabaw na osiedlu - zrób najfajniesze miejsce dla młodych mieszkańców »

plac zabaw

Plac zabaw na nieruchomości wspólnej powinien służyć zaspokajaniu potrzeb członków wspólnoty związanych z odpoczynkiem, rekreacją (...) Czytam więcej »


Produkty DuroDACH

    DuroDACH-S
    DuroDACH TOP-S
    DuroTRANS
    DuroDACH D
    DuroDACH R
    DuroFLEX
    DuroGRUNT 2K
    DuroGRUNT
    DuroTAPE
    DuroNET
    DuroFAST
    DuroLASTIK

Uszczelnianie dachu

Skuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. W naszej ofercie mamy proste i skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
  • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17602|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10976|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10549|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl