CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 5/2019

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Przypominamy: Wilo wyszło z inicjatywą nieodpłatnego usuwania awarii w zakresie urządzeń Wilo w szpitalach? ‎
http://a001.administrator24.info/wilo-pomoc-szpitalom▲
Na początku wybuchu epidemii pisaliśmy o akcji Wilo „#pomagamszpitalom”, dzisiaj chcemy pochwalić to przedsięwzięcie, bo niewątpliwie można mówić o...
Kategorie: pompy, hydrofory, koronawirus, epidemia, ogrzewanie, podwyższanie ciśnienia wody

Zarządca w Warszawwie

Autor: Krzepki  |  11.04.2015, 10:42  |  23
Strona: 2 z 2
Autor:
Krzepki
Krzepki
Napisano w dniu:
11.04.2015, 10:42
Zarządca w Warszawwie
Chciałbym tylko napisać, że udało nam się wywalić tych darmozjadów z PMG Wink Dla chcącego nic trudnego. Zebraliśmy się i jednogłośnie wywaliliśmy ich. Skorzystaliśmy teraz z oferty Lux-Dom. Dobre opinie w sieci i osiedla obok przeważyły szalę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pewno trzeba będzie patrzeć na ręce żeby znowu do burdelu nie doszło....
 
on3456
on3456
Napisano w dniu:
01.12.2015, 15:58
Zarządca w Warszawwie
Kurczę, tak czytam wasze wypowiedzi i włos mi się jeży.. ja na szczęście nie mam takich problemów, naszym osiedlem zajmuje się firma Zawisza Nieruchomości i zawsze wszystko na czas, nie mamy żadnych większych problemów organizacyjnych. Teraz dopiero zdaję sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywa właśnie odpowiedni zarządca.
 
adek
adek
Napisano w dniu:
05.01.2016, 14:10
Zarządca w Warszawwie
Są najprzeróżniejsze historie, słyszałem, że gdzies kiedyś u kogoś śmieci leżały na klatce 1-2 tygodnie i nikomu jakoś to nie przeszkadzało, nikt nie posprzątał, ani zarządca ani mieszkańcy. U nas na szczęście jest porządek i nie muszę patrzeć na takie rzeczy, na naszym osiedlu zarządza Gestor, dobra firma, nie ma co narzekać, jak słyszę co znajomi opowiadają, to namawiam, żeby do mnie się przeprowadzili Wink 
 
Krzepki
Krzepki
Napisano w dniu:
02.05.2016, 09:42
Zarządca w Warszawwie
Rok minął od ostatniego posta wiec czas może na jakieś małe podsumowanie Wink Generalnie jest całkiem nieźle. Wyprostowaliśmy kilka nieprzyjemnych spraw dzięki prawnikom z Lux domu, kobitka która nami zarządza jest konkretna, można się z nią dogadać. Najważniejsze, że nie mnożą się nam kolejne problemy. Jedynym minusem miała być ich cena (byli neico drożsi od innych firm) ale teraz przynajmniej wiemy za co płacimy. Jest dobrze.
 
Joanna34
Joanna34
Napisano w dniu:
14.07.2016, 10:22
Zarządca w Warszawwie

Tyle się słyszy o problemach z zarządcami, także cieszę się, że z osiedlem na którym mieszkam i naszym zarządcą jest wszystko w porządku. U nas tę rolę pełni LemmonHouse. Widać, że zarządca dobrze radzi sobie z tematem, bo osiedle działa jak należy, jest czyste i zadbane, a na wszelkie awarie i zgłoszenia reaguje szybko i sprawnie. W razie problemów sprawnie znajduje rozwiązanie, a nie „olewa” jak to bywa z zarządcami. Poza tym dzięki platformie internetowej, udostępnionej przez zarządcę, mamy wgląd do rozliczeń oraz dokumentów wspólnoty - nie mam na co narzekać Wink.

 
bielson
bielson
Napisano w dniu:
05.05.2017, 11:13
Zarządca w Warszawwie
moim zdaniem w Warszawie nie ma chyba bardziej profesjonalnego zarządcy niż Kwatera Nieruchomości http://kwateranieruchomosci.pl/
 
adrianzadora
adrianzadora
Napisano w dniu:
31.01.2018, 12:07
Zarządca w Warszawwie

W sumie tak naprawdę od początku istnienia nasza wspólnota korzysta z pełne administracji w Osiedle Zielone. Firma jest okej, rzetelna, terminowa. Nasz administrator jest kontaktowy, można się zawsze dodzwonić itp.

 
mpire
mpire
Napisano w dniu:
07.02.2018, 14:48
Zarządca w Warszawwie
Szukając zarządcy nieruchomości w Warszawie warto skontaktować się z firmą http://pwlarix.com.pl/ która ma w tym 25-letnie doświadczenie... Zajmuje się zarówno zarządzaniem jak i obsługą nieruchomości.
 
Strona: 2 z 2
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać porządek wokół nieruchomości»

Porządek wokół nieruchomościSprawne działanie urządzeń do utrzymania porządku wokół i wewnątrz elewacji to połowa sukcesu. Do tego dochodzi wydajność, energooszczędność i... Czytam więcej »


Jaki piec (kocioł) gazowy wybrać? »

Zdalne sterowanie i regulowanie zestawami do podnoszenia ciśnienia wody »

kociol gazowy kondensacyjny w kuchni poradnik doboru pomp
Właśnie jesteś na etapie wyboru kotła do budynku lub domu i im więcej czytasz tym mniej wiesz? Poznaj kotły kondensacyjne. Oszczędność i... Chcę wiedzieć »

W sieciach i instalacjach wodociągowych trzeba pogodzić dwa sprzeczne interesy – zapewnienie odpowiedniego ciśnienia wody w każdym ich punkcie i energooszczędną eksploatację. Z pomocą... czytam więcej »


Czy place zabaw wracają? Zobacz, jak rozbudować plac zabaw na osiedlu! »

Place zabaw na osiedluPlac zabaw to ważny punkt osiedla, szczególnie ważny dla najmłodszych mieszkańców i ich rodziców. Tutaj zawiązują się przyjaźnie, toczą się rywalizacje, powstają nowe historie i... Czytam więcej »


Co postawić zamiast wiaty śmietnikowej?

Wiaty śmietnikoweBiorąc pod uwagę aspekty estetyczne – wiaty pozostawiają wiele do życzenia, widok przepełnionych i brudnych śmietników budzi odrazę... Czytam więcej »


Czy warto zainwestować w pompy ciepła?

Dobudowa windy w bloku - ile to kosztuje?

pompy cieplne Brak windy w budynku
Pompy ciepła to rozwiązanie coraz częściej stosowane w budownictwie wielorodzinnym. Ich fenomen polega na tym, że wykorzystując energię odnawialną skumulowaną w powietrzu, gruncie czy wodach gruntowych, prowadzą do... Czytam więcej »

Z powodzeniem sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, hotelach, obiektach publicznych, budynkach przemysłowych i sportowych. Wszystkie "windy" od udźwigu... czytam więcej»


Jaki wybrać ciepłomierz?

Zimne kaloryferyCiepłomierz zlicza zużytą energię cieplną, a jego wskazania stanowią podstawę rozliczeń odbiorcy energii z dostawcą. Współczesne ciepłomierze posiadają niewielkie rozmiary i...... Czytam więcej »


Dezynfekcja termiczna instalacji - co zastosować i jak zabezpieczyć instalację wodną?

Czym wyczyścić części wspólne i elewację nieruchomości? »

dezynfekcja wody w instalacji Czyszczenie części wspólnych
Często mówimy „woda to życie”, ale woda w pewnych warunkach może również nieść ze sobą niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia... czytam dalej »

Sprawne działanie urządzeń do utrzymania porządku wokół i wewnątrz elewacji to połowa sukcesu. Do tego dochodzi wydajność, energooszczędność i... chcę wiedzieć więcej»


Jak wykorzystać energię cieplną przyrody?

Pompy ciepła ogrzewanie z naturąEnergia odnawialna jest bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by je efektywnie wykorzystywać. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także... zobacz, jakie rozwiązanie wybrać  »


Kotły gazowe - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę?

Jak odczytać liczniki u mieszkańców podczas epidemii koronawirusa?

Ciepła woda użytkowa odczyt liczników wody

Gazowe kotły kondensacyjne to wysokiej klasy urządzenia przeznaczone zarówno do instalacji c.o. jak i do przygotowania c.w.u. Kotły te nadają się zarówno do... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Z pomocą przychodzą liczniki z odczytem radiowym i ... chcę wiedzieć jak »


Jaki wybrać program do zarządzania nieruchomościami?

Programy do zarządzania nieruchomościamiDynamiczny postęp w technologii komputerowej i infor­matyce spowodował, że komputer z odpowiednim opro­gramowaniem stał się podstawowym narzędziem pracy prak­tycznie każdego zarządcy nieruchomości... Czytam więcej »


System detekcji gazów w garażach i parkingach podziemnych »
Programy wspomagające pracę zarządców nieruchomości - podpowiadamy co wybrać »
Detektory gazów w garażach Program dla zarzadcy
Garaże są narażone nie tylko na pożary, ale też na wzrost stężenia substancji szkodliwych ze spalin oraz wycieki paliwa gazowego... czytam więcej » Koronawirus, który opanował niemal cały świat, zmusza rządzących do wprowadzania pewnych restrykcji. Firmy, instytucje, organizacje zaczynają funkcjonować jakby na nowych zasadach. Część firm postawiła... czytam dalej »

Oto sposób na monitoring budynku lub osiedla?
Gdzie ubiegać się o pożyczkę termomodernizacyjną? »
monitoring osiedla i budynku pożyczka termomodernizacyjna
Czy obecnie ochrona jest skuteczna? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z jednej strony w sektorze ochrony pracuje więcej ludzi niż w policji, wojsku i straży miejskiej razem... czytam więcej » Preferencyjne finansowanie modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków... zobacz przewidywane koszty pożyczki»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami?

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Zabezpieczenie garażu przed czadem i gazem LPG »
Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »
parkingi wielopoziomowe Sprzątanie po psie
Nowoczesne budynki o wysokim standardzie to obiekty z wbudowanymi garażami. Ze względu na konieczność zapewnienia ich odpowiedniej wentylacji, co jest regulowane w Rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych... czytaj dalej »

Oroblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Jak możemy pomóc właścicielom czworonogów(...) czytam dalej »Ekspert Budowlany - zlecenia

6/2020

Aktualny numer:

Administrator 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozliczanie fundusz remontowego
  • - Przeglądy techniczne po nowemu
Zobacz szczegóły

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19241|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 12612|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11740|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl