CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

Kantor internetowy

Autor: Blaszkowiak  |  30.01.2018, 22:52  |  17
Autor:
Blaszkowiak
Blaszkowiak
Napisano w dniu:
30.01.2018, 22:52
Kantor internetowy
Osobiście korzystam już od kilku miesięcy z usług kantoru internetowego Pluskantor.pl, ponieważ jest to najlepszy kantor online na rynku. Oferuje on bardzo korzystne kursy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu nikt nie dobierze się do naszych pieniędzy. Warto skorzystać Wink
 
1987Maria
1987Maria
Napisano w dniu:
14.02.2018, 22:38
Kantor internetowy
Już parę razy kusiło mnie aby skorzystać z kantoru internetowego. 
 
Patryk557
Patryk557
Napisano w dniu:
19.02.2018, 14:03
Kantor internetowy
Z tego co wiem to taki kantor internetowy jest bardzo popularny. Coraz więcej osób korzysta z takiego rozwiązania. Moim zdaniem to bardzo dobre opcja, ponieważ internetowy kantor wymiany walut jest tak samo dobry jak stacjonarny.
 
maguri
maguri
Napisano w dniu:
28.03.2018, 09:37
Kantor internetowy
Wszystkie większe kantory internetowe oferują korzystne kursy wymiany walut. Nie bez powodu piszę tylko o tych większych kantorach online, bo na stronach typu https://cinkciarz.pl/ wszystko jest przejrzyście opisane, a transakcja trwa tylko chwilę. Poza tym Cinkciarz i pewnie inne większe firmy będą bardziej skłonne do rozmowy na temat korzystniejszego kursu wymiany szczególnie wtedy, gdy chodzi o większą kwotę, a klient dokonuje już kolejnej transakcji.
 
mijo
mijo
Napisano w dniu:
18.04.2018, 17:01
Kantor internetowy
No ja też słyszałem, że jak masz większą kwotę waluty to możesz negocjować cenę kursu. Ja co prawda nigdy z tego nie korzystałem, bo jak wyminiam to mniejsze kwoty. Ale też właśnie na Cinkciarzy. A ostatnio zaciekawiłem się tranzakcjami społecznościowymi. Wiesz może na jakich zasadach to się odbywa? 
 
maguri
maguri
Napisano w dniu:
19.04.2018, 09:30
Kantor internetowy

mijo

No ja też słyszałem, że jak masz większą kwotę waluty to możesz negocjować cenę kursu. Ja co prawda nigdy z tego nie korzystałem, bo jak wyminiam to mniejsze kwoty. Ale też właśnie na Cinkciarzy. A ostatnio zaciekawiłem się tranzakcjami społecznościowymi. Wiesz może na jakich zasadach to się odbywa? Nie korzystałem z tej opcji. Ale z tego co można przeczytać na stronie Cinkciarza to taka transakcja odbywa się między użytkownikami serwisu. Chcesz kupić walutę dodajesz taką informacje i podajesz kurs jaki Cię interesuje. Tam na stronie pisze, że ważne jest by nie podać kursu zbyt niskiego ani za wysokiego, bo można nie znaleźć zainteresowanych. Gdzieś jakis czas temu czytałem, że osoby które mają ratę kredytu i chcą płacić ją w walucie w ten sposób właśnie kupują. Fajne jest to, że tranzakcje są bez prowizji. Więc tym bardziej się opłaca, bo jak masz kredyt we Frankach to kurs i tak boli, więc każdy szuka najtaniej. Ja mimo, że mam konto na Cinkciarzu i portfel walutowy to z tej opcji jeszcze nie korzystałem. Ale faktycznie jak się w to zagłębić to wygląda ciekawie. 

 
Magdalenka09
Magdalenka09
Napisano w dniu:
29.04.2018, 23:03
Kantor internetowy
Mi się sprawdza korzystanie z Pluskantor.pl - nie mam zastrzeżeń bo działają 24/7, czas księgowania jest szybki a kursy korzystne. 
 
Teresy
Teresy
Napisano w dniu:
15.05.2018, 17:56
Kantor internetowy
Ale chyba w każdym kantorze czy to w Cinkciarzu czy innym tak to działa, że można wymieniać walutę całą dobę i przelewy chodzą na bierząco? Czy tylko mi się wydaje? 
 
berta
berta
Napisano w dniu:
02.08.2018, 02:56
Kantor internetowy
Nie wiem jak wszystkie inne ale PLUSKANTOR działa 24 godziny na dobre przez 7 dni w tygodniu, zawsze o kazdej godzinie szybko i sprawnie , nigdy nie miałam opóżnien
 
Lia31
Lia31
Napisano w dniu:
26.12.2018, 23:29
Kantor internetowy
Całodobowy dostęp do usługi jest bardzo istotną zeltę e-kantorów. Kantor online z którego korzystam też tak właśnie działa. Dzięki temu kupuję walutę bez pośpiechu i stresu. A do tego taniej- z tego też słyną kantory internetoweWink
 
duff231
duff231
Napisano w dniu:
06.02.2019, 19:14
Kantor internetowy
Jak szukacie kantoru internetowego to zajrzyjcie sobie na http://rankingkantorow.pl/amronet-pl/ . Ogólnie kantory internetowe stają się coraz bardziej popularne ze względu na możliwość skalkulowania transakcji we własnym zakresie. 
 
Lia31
Lia31
Napisano w dniu:
28.02.2019, 12:14
Kantor internetowy
Coraz bardziej sobie cenię współpracę z platformą Gieldawalut , oferuje atrakcyjne ceny oraz szybkie przelewy i na polskie i na zagraiczne konta, a to akurat ma dla mnie duże znaczenie. Zawsze też są jakieś atrakcyjne zniżki czy programy oszczędnościowe.
 
darekkk
darekkk
Napisano w dniu:
05.07.2019, 12:30
Kantor internetowy
Pluskantor to zdecydowanie jeden z lepszych kantorów online. Wyczytałem o nim na podobnym forum. Dodatkowym plusem jest fakt, że można sobie „zarezerwować” kurs i z tego co zauwazyłem to kurs jest lepszy niż stacjoanrnie
 
malfoj
malfoj
Napisano w dniu:
31.07.2019, 21:43
Kantor internetowy
ja tez jak korzystam to amronet, zawsze maja fajne kursy, mi pasuje Wink
 
kasper
kasper
Napisano w dniu:
01.08.2019, 23:34
Kantor internetowy
Amronet to dobry kantor internetowy, warto sobie go sprawdzić. Na stronie http://rankingkantorow.pl/amronet-pl/ można sobie sprawdzić opiniee klinetów na jego temat. Ogólnie to dobre rozwiązanie, znacznie ułatwia życie taki kantor przez internet.
 
aster
aster
Napisano w dniu:
20.08.2019, 09:03
Kantor internetowy

Kantory internetowe były i dalej będą zdecydowanie najtańszą formą rozwiązywania problemów z kasą.
Wymiana waluty w stacjonarnych kantorach jest trudniejsza, bardziej kosztowna, wymaga szukania miejsca z taką ilością gotówki i dobrym kursem.
W sieci takie rzeczy trwają kilka minut. Sądzę, że z czasem klasyczne kantory po prostu upadną.
Do sprawnej wymiany przydałoby się jeszcze konto walutowe.
Nest Bank ma pod tym wzgędem korzystną ofertę. Tutaj macie najlepsze konta bankowe  - nic dziwnego w sumie,ze jest tak wysoko. 

 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Jak łatwo naprawić dach pokryty papą? »

Masz problem z odczytem wodomierzy u lokatorów?

naprawa dachu papą odczyt liczników wody
Czy można naprawić mniejsze i większe defekty dachu bez korzystania z usług specjalistycznej ekipy? Czy też konieczna będzie wymiana całego... czytam więcej »

Jak ciężko jest zrobić spis liczników zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Możemy na szczęście sobie pomóc, dzięki czemu znacznie przyśpieszymy czas ... czytam więcej»


Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego?

Kotły jakie wybraćKotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o... Czytam więcej »


Jak zmniejszyć swój rachunek za prąd »

Ogrzewanie - automatyczne odpowietrzanie grzejników?

jak obniżyć rachunki za prąd Odpowietrzanie kaloryfera
Czy wiesz, że możesz oszczędzać na rachunkach za prąd w domu lub firmie? Wystarczy szybka (...) zobacz, ile możesz oszczędzić » »

Gazy nagromadzone w grzejnikach mogą skutecznie zmniejszyć efektywność grzewczą, nie tylko urządzenia... czytam więcej»


Dom bez rachunków - teraz to możliwe »

Dom bez rachunkówInstalacje solarne przy pomocy kolektorów SUNEX zamieniają energię promieniowania słonecznego w ciepło użytkowe. Wytworzone w kolektorach słonecznych ciepło przenoszone jest przez czynnik roboczy do zbiornika wody... zobacz więcej »

Dlaczego warto wiedzieć więcej o zarządzaniu nieruchomościami »

Ile kosztuje ocieplenie stropodachu bloku lub wieżowca?

Studia dla zarządców Ocieplenie stropodachu
Zarządzanie nieruchomościami ma charakter interdyscyplinarny. Doradztwo, planowanie i nadzorowanie to tylko niektóre ... Czytam więcej »

Ceny energii grzewczej od lat rosną. Co możemy zrobić i gdzie szukać oszczędności, skoro nie mamy wpływu na poziom cen energii grzewczej... chcę wiedzieć ile to kosztuje»


Pojemniki podziemne na odpady - zobacz korzyści takiego rozwiązania »

Pojemniki podziemne na osiedlachPodstawową zaletą pojemników podziemnych jest oszczędność powierzchni i minimalizacja kosztów odbioru. Równie istotną zaletą tego typu pojemników jest estetyka, ponieważ jedynymi widocznymi dla otoczenia elementami systemu pojemników jest... Czytam więcej »


Jak zapewnić ciepłe grzejniki mieszkańcom?
Monitoring i sterowanie pompami z aplikacji »
systemy odpowietrzania HVAC Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Utrzymywanie optymalnego ciśnienia w systemach HVAC może zwiększyć wydajność i poprawić długoterminową trwałość każdego typu instalacji. Zapewnienie, że system jest wolny od pozostałości zanieczyszczeń... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Spadek ciśnienia wody w instalacji wodnej - co zrobić?
Oze-spoldzielnia Zestawy podnoszenia ciśnienia wody
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywamy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

W sieciach i instalacjach wodociągowych trzeba pogodzić dwa sprzeczne interesy – zapewnienie odpowiedniego ciśnienia wody w każdym ich punkcie i (...) czytam dalej »


Na co zwrócić uwagę przy ubezpieczeniu budynku? »

ubezpieczenie budynku

Bardzo istotne i jednocześnie problematyczne jest ustalenie wysokości sumy ubezpieczenia. Z prostego powodu – niedoszacowanie może skutkować (...) Czytam więcej »


Prawo, podatki, finanse
Forum Wątki Posty Ostatni post
Finanse: podatki, opłaty, dotacje
351 1036 19.09.2019, 15:29
z Adwokat
przez admin99
Umowy, procedury, regulaminy, uchwały, kwestie formalne
164 324 19.09.2019, 15:32
z Rozwód
przez admin99
Forum eksperckie - Ty pytasz, nasi eksperci odpowiadają
Forum Wątki Posty Ostatni post
Prawo i nieruchomości publiczne
Jarosław Kowszuk
Ekspertem tego forum jest Jarosław Kowszuk - wieloletni pracownik merytoryczny związany ze sferą publiczną, prawem oraz nieruchomościami. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Licencjonowany zarządca nieruchomości.
182 422 15.09.2019, 20:55
z Adaptacja strychu
przez Viki1992
Wspólnoty mieszkaniowe
Waldemar Wasik
Ekspertem tego forum jest Waldemar Wasik - ekspert i praktyk w zarządzaniu nieruchomościami. Licencjonowany Zarządca Nieruchomości, z wykształcenia inżynier, absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej.
280 542 22.08.2019, 21:43
z Remont tarasu ...
przez blackroza24
Zarządzanie nieruchomością wspólną
Katarzyna Czajkowska
Ekspertem tego forum jest pani Katarzyna Czajkowska - licencjonowany zarządca nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i działaniu na rzecz wspólnot mieszkaniowych. Jest osobą o szerokim spojrzeniu na sprawy techniczne, gospodarcze i prawne. Zawodowo związana z Admus Sp. z o.o.
125 219 23.08.2019, 14:01
z Zaległe płat...
przez AnnaLares
Spółdzielnie mieszkaniowe
Stanisława Dmitroca-Wilkos
Ekspertem tego forum jest pani Stanisława Dmitroca-Wilkos - licencjonowany zarządca nieruchomości, biegła sądowa z zakresu zarządzania nieruchomościami. Prowadzi działalność m.in. w zakresie administrowania, doradztwa i zarządzania spółdzielniami mieszkaniowymi.
171 305 11.09.2019, 20:46
z Ubezpieczenie ...
przez PRIMEbroker
Prawo budowlane i nieruchomości
Przemyslaw Gogojewicz
Ekspertem tego forum jest pan Przemysław Gogojewicz - radca prawny, Kancelaria Usług Prawnych Gogojewicz & Współpracownicy Radcy Prawny i Doradcy Podatkowi, specjalista w zakresie prawa budowlanego i nieruchomości. www.gogojewicz.pl
196 220 12.09.2019, 15:39
z Droga wewnętr...
przez Gogojewicz
Zarządzanie nieruchomościami - forum zarządców i administratorów
Forum Wątki Posty Ostatni post
Licencje zawodowe, egzaminy, kwestie formalne
69 102 29.05.2019, 10:52
z czy musze reje...
przez kropik
Co gryzie zarządców i administratorów
216 609 19.09.2019, 15:31
z podział majątku
przez admin99
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
9/2019

Aktualny numer:

Administrator 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowelizacja Ustawy o własności lokali
  • - Winda pod nadzorem
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17122|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10679|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10252|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl