CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

Kantor internetowy

Autor: Blaszkowiak  |  30.01.2018, 22:52  |  17
Autor:
Blaszkowiak
Blaszkowiak
Napisano w dniu:
30.01.2018, 22:52
Kantor internetowy
Osobiście korzystam już od kilku miesięcy z usług kantoru internetowego Pluskantor.pl, ponieważ jest to najlepszy kantor online na rynku. Oferuje on bardzo korzystne kursy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu nikt nie dobierze się do naszych pieniędzy. Warto skorzystać Wink
 
1987Maria
1987Maria
Napisano w dniu:
14.02.2018, 22:38
Kantor internetowy
Już parę razy kusiło mnie aby skorzystać z kantoru internetowego. 
 
Patryk557
Patryk557
Napisano w dniu:
19.02.2018, 14:03
Kantor internetowy
Z tego co wiem to taki kantor internetowy jest bardzo popularny. Coraz więcej osób korzysta z takiego rozwiązania. Moim zdaniem to bardzo dobre opcja, ponieważ internetowy kantor wymiany walut jest tak samo dobry jak stacjonarny.
 
maguri
maguri
Napisano w dniu:
28.03.2018, 09:37
Kantor internetowy
Wszystkie większe kantory internetowe oferują korzystne kursy wymiany walut. Nie bez powodu piszę tylko o tych większych kantorach online, bo na stronach typu https://cinkciarz.pl/ wszystko jest przejrzyście opisane, a transakcja trwa tylko chwilę. Poza tym Cinkciarz i pewnie inne większe firmy będą bardziej skłonne do rozmowy na temat korzystniejszego kursu wymiany szczególnie wtedy, gdy chodzi o większą kwotę, a klient dokonuje już kolejnej transakcji.
 
mijo
mijo
Napisano w dniu:
18.04.2018, 17:01
Kantor internetowy
No ja też słyszałem, że jak masz większą kwotę waluty to możesz negocjować cenę kursu. Ja co prawda nigdy z tego nie korzystałem, bo jak wyminiam to mniejsze kwoty. Ale też właśnie na Cinkciarzy. A ostatnio zaciekawiłem się tranzakcjami społecznościowymi. Wiesz może na jakich zasadach to się odbywa? 
 
maguri
maguri
Napisano w dniu:
19.04.2018, 09:30
Kantor internetowy

mijo

No ja też słyszałem, że jak masz większą kwotę waluty to możesz negocjować cenę kursu. Ja co prawda nigdy z tego nie korzystałem, bo jak wyminiam to mniejsze kwoty. Ale też właśnie na Cinkciarzy. A ostatnio zaciekawiłem się tranzakcjami społecznościowymi. Wiesz może na jakich zasadach to się odbywa? Nie korzystałem z tej opcji. Ale z tego co można przeczytać na stronie Cinkciarza to taka transakcja odbywa się między użytkownikami serwisu. Chcesz kupić walutę dodajesz taką informacje i podajesz kurs jaki Cię interesuje. Tam na stronie pisze, że ważne jest by nie podać kursu zbyt niskiego ani za wysokiego, bo można nie znaleźć zainteresowanych. Gdzieś jakis czas temu czytałem, że osoby które mają ratę kredytu i chcą płacić ją w walucie w ten sposób właśnie kupują. Fajne jest to, że tranzakcje są bez prowizji. Więc tym bardziej się opłaca, bo jak masz kredyt we Frankach to kurs i tak boli, więc każdy szuka najtaniej. Ja mimo, że mam konto na Cinkciarzu i portfel walutowy to z tej opcji jeszcze nie korzystałem. Ale faktycznie jak się w to zagłębić to wygląda ciekawie. 

 
Magdalenka09
Magdalenka09
Napisano w dniu:
29.04.2018, 23:03
Kantor internetowy
Mi się sprawdza korzystanie z Pluskantor.pl - nie mam zastrzeżeń bo działają 24/7, czas księgowania jest szybki a kursy korzystne. 
 
Teresy
Teresy
Napisano w dniu:
15.05.2018, 17:56
Kantor internetowy
Ale chyba w każdym kantorze czy to w Cinkciarzu czy innym tak to działa, że można wymieniać walutę całą dobę i przelewy chodzą na bierząco? Czy tylko mi się wydaje? 
 
berta
berta
Napisano w dniu:
02.08.2018, 02:56
Kantor internetowy
Nie wiem jak wszystkie inne ale PLUSKANTOR działa 24 godziny na dobre przez 7 dni w tygodniu, zawsze o kazdej godzinie szybko i sprawnie , nigdy nie miałam opóżnien
 
Lia31
Lia31
Napisano w dniu:
26.12.2018, 23:29
Kantor internetowy
Całodobowy dostęp do usługi jest bardzo istotną zeltę e-kantorów. Kantor online z którego korzystam też tak właśnie działa. Dzięki temu kupuję walutę bez pośpiechu i stresu. A do tego taniej- z tego też słyną kantory internetoweWink
 
duff231
duff231
Napisano w dniu:
06.02.2019, 19:14
Kantor internetowy
Jak szukacie kantoru internetowego to zajrzyjcie sobie na http://rankingkantorow.pl/amronet-pl/ . Ogólnie kantory internetowe stają się coraz bardziej popularne ze względu na możliwość skalkulowania transakcji we własnym zakresie. 
 
Lia31
Lia31
Napisano w dniu:
28.02.2019, 12:14
Kantor internetowy
Coraz bardziej sobie cenię współpracę z platformą Gieldawalut , oferuje atrakcyjne ceny oraz szybkie przelewy i na polskie i na zagraiczne konta, a to akurat ma dla mnie duże znaczenie. Zawsze też są jakieś atrakcyjne zniżki czy programy oszczędnościowe.
 
darekkk
darekkk
Napisano w dniu:
05.07.2019, 12:30
Kantor internetowy
Pluskantor to zdecydowanie jeden z lepszych kantorów online. Wyczytałem o nim na podobnym forum. Dodatkowym plusem jest fakt, że można sobie „zarezerwować” kurs i z tego co zauwazyłem to kurs jest lepszy niż stacjoanrnie
 
malfoj
malfoj
Napisano w dniu:
31.07.2019, 21:43
Kantor internetowy
ja tez jak korzystam to amronet, zawsze maja fajne kursy, mi pasuje Wink
 
kasper
kasper
Napisano w dniu:
01.08.2019, 23:34
Kantor internetowy
Amronet to dobry kantor internetowy, warto sobie go sprawdzić. Na stronie http://rankingkantorow.pl/amronet-pl/ można sobie sprawdzić opiniee klinetów na jego temat. Ogólnie to dobre rozwiązanie, znacznie ułatwia życie taki kantor przez internet.
 
aster
aster
Napisano w dniu:
20.08.2019, 09:03
Kantor internetowy

Kantory internetowe były i dalej będą zdecydowanie najtańszą formą rozwiązywania problemów z kasą.
Wymiana waluty w stacjonarnych kantorach jest trudniejsza, bardziej kosztowna, wymaga szukania miejsca z taką ilością gotówki i dobrym kursem.
W sieci takie rzeczy trwają kilka minut. Sądzę, że z czasem klasyczne kantory po prostu upadną.
Do sprawnej wymiany przydałoby się jeszcze konto walutowe.
Nest Bank ma pod tym wzgędem korzystną ofertę. Tutaj macie najlepsze konta bankowe  - nic dziwnego w sumie,ze jest tak wysoko. 

 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Czy dla spółdzielni i wspólnot gaz może być tańszy?

W jaki sposób zmodernizować instalację centralnego ogrzewania?

niższa cena gazu Osuszanie ścian budynku
Czy w sytuacji gdy ceny gazu idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną w trakcie trwania... czytam więcej »

Zapisz się na webinar dla służb technicznych spółdzielni mieszkaniowych, zarządców budynków, a także projektantów.czytam więcej»


Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego lub domu?

Kotły jakie wybraćKotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o... Czytam więcej »


Pożar nieruchomości? Jak zabezpieczać obiekty użytkowe? »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami?

Pożar budynku Programy dla zarzadcow
Systemy wentylacji pożarowej są bardzo ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej obiektów użytkowych. W zabezpieczanych pomieszczeniach i (...) czytam dalej »

Nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie nieruchomościami cechuje przede wszystkim mobilność, kompleksowość i skalowalność. Wszystko to... czytam więcej»


Jak chronić budynek przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych? »

Dom bez rachunkówSkuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym... zobacz więcej »


Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem wodomierzy - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście możemy sobie pomóc , dzięki czemu znacznie przyspieszymy ... chcę wiedzieć jak»


Jaki wybrać system do zarządzania dla wspólnot i spódzielni mieszkaniowych? »

system do zarządzania nieruchomościamiNiezwykle elastyczny sposób kreowania opisu zasobów, zarówno w części finansowo-księgowej jak i technicznej, uniwersalny sposób rozliczania mediów, automatyczne rozliczanie kosztów dla każdego składnika obciążeń lokalu... Czytam więcej »


Renowacja czy wymiana posadzek? Jak najszybciej i najtaniej?
Jak monitorować zestawy do podnoszenia ciśnienia wody»
Naprawa posadzek w budynku Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Dzięki swojej budowie posadzki lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze poddaje się renowacji, podczas której uzyskuje się całkowicie... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Ocieplenie budynku - na co zwrócić uwagę?
Oze-spoldzielnia Ocieplenie styropianem
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywają mieszkańcy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

Do ocieplania budynków nowych, jak i remontowanych, najczęściej stosowany jest system ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) – czyli złożony(...) czytam dalej »


Plac zabaw na osiedlu - zrób najfajniesze miejsce dla młodych mieszkańców »

plac zabaw

Plac zabaw na nieruchomości wspólnej powinien służyć zaspokajaniu potrzeb członków wspólnoty związanych z odpoczynkiem, rekreacją (...) Czytam więcej »


Produkty DuroDACH

    DuroDACH-S
    DuroDACH TOP-S
    DuroTRANS
    DuroDACH D
    DuroDACH R
    DuroFLEX
    DuroGRUNT 2K
    DuroGRUNT
    DuroTAPE
    DuroNET
    DuroFAST
    DuroLASTIK

Uszczelnianie dachu

Skuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. W naszej ofercie mamy proste i skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym
Prawo, podatki, finanse
Forum Wątki Posty Ostatni post
Finanse: podatki, opłaty, dotacje
359 1061 19.11.2019, 18:24
z Oprogramowanie...
przez Anna5
Umowy, procedury, regulaminy, uchwały, kwestie formalne
166 326 18.11.2019, 19:33
z prawo jazdy ko...
przez chris85best
Forum eksperckie - Ty pytasz, nasi eksperci odpowiadają
Forum Wątki Posty Ostatni post
Prawo i nieruchomości publiczne
Jarosław Kowszuk
Ekspertem tego forum jest Jarosław Kowszuk - wieloletni pracownik merytoryczny związany ze sferą publiczną, prawem oraz nieruchomościami. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Licencjonowany zarządca nieruchomości.
187 427 13.11.2019, 06:30
z (((ICQ:7468200...
przez joshwalker8899
Wspólnoty mieszkaniowe
Waldemar Wasik
Ekspertem tego forum jest Waldemar Wasik - ekspert i praktyk w zarządzaniu nieruchomościami. Licencjonowany Zarządca Nieruchomości, z wykształcenia inżynier, absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej.
281 543 27.09.2019, 09:18
z Kolosalne kosz...
przez jacek7910
Zarządzanie nieruchomością wspólną
Katarzyna Czajkowska
Ekspertem tego forum jest pani Katarzyna Czajkowska - licencjonowany zarządca nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i działaniu na rzecz wspólnot mieszkaniowych. Jest osobą o szerokim spojrzeniu na sprawy techniczne, gospodarcze i prawne. Zawodowo związana z Admus Sp. z o.o.
125 219 23.08.2019, 14:01
z Zaległe płat...
przez AnnaLares
Spółdzielnie mieszkaniowe
Stanisława Dmitroca-Wilkos
Ekspertem tego forum jest pani Stanisława Dmitroca-Wilkos - licencjonowany zarządca nieruchomości, biegła sądowa z zakresu zarządzania nieruchomościami. Prowadzi działalność m.in. w zakresie administrowania, doradztwa i zarządzania spółdzielniami mieszkaniowymi.
172 306 18.11.2019, 19:47
z prawo jazdy, (...
przez chris85best
Prawo budowlane i nieruchomości
Przemyslaw Gogojewicz
Ekspertem tego forum jest pan Przemysław Gogojewicz - radca prawny, Kancelaria Usług Prawnych Gogojewicz & Współpracownicy Radcy Prawny i Doradcy Podatkowi, specjalista w zakresie prawa budowlanego i nieruchomości. www.gogojewicz.pl
207 231 18.11.2019, 19:48
z prawo jazdy, (...
przez chris85best
Zarządzanie nieruchomościami - forum zarządców i administratorów
Forum Wątki Posty Ostatni post
Licencje zawodowe, egzaminy, kwestie formalne
70 104 18.11.2019, 20:07
z sprawdz prawo ...
przez chris85best
Co gryzie zarządców i administratorów
222 625 18.11.2019, 21:52
z Ubezpieczenie ...
przez PRIMEbroker
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
  • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17594|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10968|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10545|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl