Jak zwiększyć szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy?

Autor: mijo  |  12.05.2018, 10:19  |  6
Autor:
mijo
mijo
Napisano w dniu:
12.05.2018, 10:19
Jak zwiększyć szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy?
Czy można jakoś zwiększyc szanse na zdobyć lepszej i lepiej płatnej pracy? Możecie coś podpowiedzieć w tym temacie? 
 
maguri
maguri
Napisano w dniu:
16.05.2018, 09:22
Jak zwiększyć szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy?
Obecnie od wielu lat liczy się wykształcenie i posiadana wiedza. Dlatego najlepiej jest się rozwijać w swoim kierunku i poszerzać wiedzę i umiejętności. Ja jestem inżynierem i regularnie biorę udział w szkoleniach (ostatnio uczestniczyłem w http://emt-systems.pl/siemens-s7-200.html), ale to oczywiście indywidualna sprawa jakie szkolenie wybierzesz. Jest tego na prawdę masa. Najważniejsze by wybierać te szkolenia po których ukończeniu masz tak zwany "papierek". To może zwiększyć szanse na zatrudnienie/awans. 
 
bigos
bigos
Napisano w dniu:
17.05.2018, 00:53
Jak zwiększyć szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy?
Oczywiście trzeba szkolić się, ponieważ same szkoły i studia nie wystarczą. Dzisiaj dobra znajomość angielskiego i Excel to podstawa. Niestety wielu ma to opanowane na poziomie podstawowym, a to nie wystarcza. Można za to dalej uczyć się tego na kursach http://www.iexcel.pl/
 
 
delku1
delku1
Napisano w dniu:
12.06.2018, 14:20
Jak zwiększyć szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy?
nie ma złotej rady na to
 
Wiktoria29
Wiktoria29
Napisano w dniu:
31.07.2018, 17:53
Jak zwiększyć szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy?
Przede wszystkim liczy się twoje nastawienie do pracy i siła przebicia (ale to jak już cię przyjmą). W początkowej fazie rekrutacji najważniejsze jest doświadczenie oraz wykształcenie. Dlatego warto robić różne szkolenia, kursy doszkalająca, a do tego skończyć przyszłościowe kierunki studiów. Patrząc na ciągły rozwój naszego społeczeństwa w branży internetowej, warto wybrać coś związanego z IT. Ciekawe specjalizacje na tym kierunku oferuje Akademia WSB. Podsyłam link do listy kierunków na studia II stopnia: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-ksztalcenia/studia-ii-stopnia może znajdziesz coś, co cię zainspiruje do dalszego rozwoju i znalezienia dobrej pracy.
 
juszer
juszer
Napisano w dniu:
10.08.2018, 15:29
Jak zwiększyć szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy?
hej
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Ciepłomierze dla małych odbiorców - ulga w rachunkach i mniej czasu przy odczycie »
Czy Lato to dobry czas, aby zadbać o dach?
Ciepłomierz jaki wybrać? Dach uszkodzony
Podstawowym problemem przy odczycie wodomierzy zamontowanych u lokatorów w budynkach wielorodzinnych jest brak dostępu do nich. Dotyczy to praktycznie wszystkich budynków wielorodzinnych wybudowanych w latach osiemdziesiątych... czytam więcej» Prawidłowe zabezpieczenie dachów przed nadchodzącym trudnym dla nich czasem wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo mieszkańców i użytkowników, ale również wpływa pozytywnie na konstrukcję budynku (...) czytaj dalej »

Dbałość o warunki mieszkaniowe w zasobach zarządzanych przez zarządcę nieruchomości»

Jak zadbać o mieszkańców

Przed spółdzielnią są zawsze nowe wyzwania stawiane przez ustawodawców i mieszkańców. Działania w oparciu o potrzeby remontowe i modernizacyjne(...) Czytam więcej »


Jak niskim kosztem wyremontować posadzki w budynku?
Zaparowane okna w domu - jak temu zapobiec?
Remont posadzki w budynku Niższe koszty ciepła
Przedstawiamy 4 powody, dla których warto docenić walory posadzki lastrykowej oraz wykonać jej renowację... czytam dalej» Długotrwale zaparowane okna są sygnałem alarmującym – zdrowie mieszkańców może być zagrożone (...) czytaj dalej »

Ocieplanie starszych bloków czeka każdą spółdzielnię i wspólnotę! Jak dobrze ocieplić dachy osiedli?

ocieplanie dachu w budynku na osiedlu

Decyzja o wyborze metody i materiału do ocieplenia stropodachu jest niełatwa – trzeba wziąć pod uwagę efektywność rozwiązania... czytam dalej »


Jakie wybrać donice na podwórka osiedlowe?
Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego »
Donice na osiedla Kotły do budynków mieszkalnych
Modernizacja skwerów i podwórek osiedlowych jest sprawą wysokiej rangi dla społeczności lokalnej. Nie bez powodu – to najbliższa ... czytaj dalej » Kotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o ... czytam dalej »

6 kroków do ciepłego stropodachu w bloku »

6 kroków do ciepłego stropodachu

Szybki poradnik dla Zarządów Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Jak wykonać ocieplenie stropodachu w blokach osiedlowych, by mieszkańcom żyło się tam cieplej i taniej?... czytam dalej »


Jak zabezpieczyć dach nieruchomości przed uciążliwymi warunkami atmosferycznymi» Dowiedz się, jak korzystnie finansować inwestycje w część wspólną budynku »
Zabezpieczenie budynku przed skutkami pogody Dofinansowanie nieruchomości
Jak oszczędzić na naprawach i przeglądach dachów? Zadbać o bezpieczeństwo miekszańców i zabezpieczyć dach przed negatywnymi skutkami pogody(...) Czytam dalej » Finansowanie przedsięwzięć mających na celu modernizację lub remont nieruchomości oraz infrastruktury technicznej w zasobach Wspólnoty mieszkaniowej... czytam dalej »

Jak zoptymalizować zużycie energii?

Optymalizacja zużycie energii

Najlepsi fizycy i inżynierowie budowlani. Ich wiedza i doświadczenie współtworzą podstawę do opracowania dokładnego i niezawodnego systemu optymalizacji zużycia energii... czytam dalej »


Prawo, podatki, finanse
Forum Wątki Posty Ostatni post
Finanse: podatki, opłaty, dotacje
214 597 14.08.2018, 09:22
z Jak przesłać...
przez maguri
Umowy, procedury, regulaminy, uchwały, kwestie formalne
113 234 13.08.2018, 10:28
z Kiedyś wypade...
przez polakab
Forum eksperckie - Ty pytasz, nasi eksperci odpowiadają
Forum Wątki Posty Ostatni post
Prawo i nieruchomości publiczne
Jarosław Kowszuk
Ekspertem tego forum jest Jarosław Kowszuk - wieloletni pracownik merytoryczny związany ze sferą publiczną, prawem oraz nieruchomościami. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Licencjonowany zarządca nieruchomości.
138 376 14.08.2018, 15:52
z gaz ziemny - g...
przez adminka333
Wspólnoty mieszkaniowe
Waldemar Wasik
Ekspertem tego forum jest Waldemar Wasik - ekspert i praktyk w zarządzaniu nieruchomościami. Licencjonowany Zarządca Nieruchomości, z wykształcenia inżynier, absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej.
179 426 29.07.2018, 19:37
z Problem z pokr...
przez Bocian
Zarządzanie nieruchomością wspólną
Katarzyna Czajkowska
Ekspertem tego forum jest pani Katarzyna Czajkowska - licencjonowany zarządca nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i działaniu na rzecz wspólnot mieszkaniowych. Jest osobą o szerokim spojrzeniu na sprawy techniczne, gospodarcze i prawne. Zawodowo związana z Admus Sp. z o.o.
66 143 04.06.2018, 07:29
z Konstrukcja ws...
przez aster
Spółdzielnie mieszkaniowe
Stanisława Dmitroca-Wilkos
Ekspertem tego forum jest pani Stanisława Dmitroca-Wilkos - licencjonowany zarządca nieruchomości, biegła sądowa z zakresu zarządzania nieruchomościami. Prowadzi działalność m.in. w zakresie administrowania, doradztwa i zarządzania spółdzielniami mieszkaniowymi.
118 248 16.07.2018, 15:01
z Rozliczenie og...
przez martinrekk
Prawo budowlane i nieruchomości
Przemyslaw Gogojewicz
Ekspertem tego forum jest pan Przemysław Gogojewicz - radca prawny, Kancelaria Usług Prawnych Gogojewicz & Współpracownicy Radcy Prawny i Doradcy Podatkowi, specjalista w zakresie prawa budowlanego i nieruchomości. www.gogojewicz.pl
68 88 30.07.2018, 02:40
z Budowanie , ro...
przez gogojewicz
Zarządzanie nieruchomościami - forum zarządców i administratorów
Forum Wątki Posty Ostatni post
Licencje zawodowe, egzaminy, kwestie formalne
25 42 02.08.2018, 18:17
z zarządzanie d...
przez swzi11
Co gryzie zarządców i administratorów
95 217 15.08.2018, 00:06
z Powitanie :)
przez wojtekbardzki

Wyszukiwarka Forum

Co jest ważne w pracy zarządcy?
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

6/2018

Aktualny numer:

Administrator 6/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Gdzie po dotacje na zielone inwestycje?
  • - Czas na modernizację
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 15289|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl