filtr ZERO, odwrócona osmoza do kuchni

Autor: Bossy  |  09.10.2017, 10:11  |  2
Autor:
Bossy
Bossy
Napisano w dniu:
09.10.2017, 10:11
filtr ZERO, odwrócona osmoza do kuchni
Witam wszystkich,
ostatnio prowadziliśmy bardzo fajną dyskusję o fitrach, dlatego i z tym zagadnieniem uderzam do Was. System odwróconej osmozy w kuchni to już żadna nowość i w końcu i my zdecydowaliśmy się na jego montaż. Mieliśmy trochę wątpliwości, ale w końcu każdą udało się zażegnać. Jak pewnie część z was wie, ostatnio na rynku pojawiła się nowa osmoza od Ecoperla, konkretnie model Zero, który dość mocno się różni się od klasycznych konstrukcji. Odpowiadają nam wszystkie jego funkcjonalności, zwłaszcza niewielki rozmiar i wydajność, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że nowiutkie urządzenie jak to jeszcze nie ma wielu opinii swoich uzytkowników. Może ktoś z was miał już styczność z tym cudeńkiem i mógłby mi coś doradzić? Tych, których nie wiedzą o czym mówię odsyłam do artykułu: https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza-nowej-generacji-ecoperla-profine-zero/.
 
Szymank
Szymank
Napisano w dniu:
11.10.2017, 11:25
filtr ZERO, odwrócona osmoza do kuchni
Witaj Bossy,
poruszyłeś bardzo ciekawy temat, bo ta osmoza to najgorętsza premiera w branży. Ecoperla Profine Zero dopiero wyszła, a już zdążyła nieźle namieszać na rynku. To urządzenie, które zmieni to, jak postrzegamy filtry RO - i nie jest to wyłącznie moje prywatne zdanie. Jej największą zaletą jest oczywiście mieszacz i membrana ultrafiltracyjna, które pozwalają na pobór wody jednocześnie oczyszczonej i nasyconej minerałami.
Nie ma pompy, zamiast tego wykorzystuje ciśnienie instalacji i naprawdę innowacyjny zbiornik, nazywany dynamicznym zbiornikiem ciśnieniowym - dzięki temu Zero jest ciche, a przy tym wydajne. Na to ostatnie ma też wpływ filtracja równoległa - dwie membrany osmotyczne wpłynęły na zwiększenie poboru.
Jak na swoją funkcjonalność, Ecoperla Profine Zero jest też stosunkowo tania w użytkowaniu codziennym, ma bardzo żywotne membrany, wkład wymienia się raz w roku.
No i wygląd, czyli coś, na co branża uzdatniania wody w ogóle nie była gotowa. Śmiech Do tej pory mieliśmy same brzydkie i toporne filtry, a tutaj mamy elegancką skrzyneczkę z przyszłości. ;-) Robi świetne pierwsze wrażenie, a im bardziej się wdrażasz, tym bardziej się w nim utwierdzasz.
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Zobacz bezpłatny pilot do bramy w Twojej komórce» »

Otwieranie bramy lub szlabanu telefonem. Twój telefon stanie się bezpłatnym pilotem do otwierania i zamykania bram i szlabanów.

Wszechobecne telefony komórkowe realizują wiele funkcjonalności w naszym życiu. Tym razem telefon to wysepuję jako BEZPŁATNY, o zasięgu globalnym (...) czytaj dalej»


Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »

Psy siedzące, jak pozbyć się psich odchodów z trawnika

Problem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Możemy pomóc właścicielom czworonogów (...) czytaj dalej»


Uzyskaj bezpłatnie oferty na zarządzanie nieruchomością od zarządców »

Porównaj oferty na zarządzanie nieruchomościami

Możesz bezpłatnie otrzymać oferty na zarządzanie nieruchomości od zarządców w okolicy (...) czytaj dalej»


Gospodarka, rachunkowość, podatki oraz rozrachunki wspólnoty mieszkaniowej» Jakim warunkom technicznym powinny odpowiadać budynki?
Gospodarka rachunkowość podatki oraz rozrachunki wspólnoty mieszkaniowej Kiedy dostosować nieruchomość do osób niepełnosprawnych
Książka stanowi przewodnik opisujący funkcjonowanie wspólnoty mieszkaniowej - jej gospodarkę finansową, rachunkowość, sprawozdawczość, rozrachunki, (...) czytaj dalej » Kwestie tę uregulowało dopiero Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki.(...) czytaj dalej»

Wentylacja mechaniczna w garażach - to warto wiedzieć »

wentylacja mechaniczna w garażach

W garażach powyżej 10 stanowisk musi być stosowana wentylacja mechaniczna sterowana czujkami (detektorami) niedopuszczalnego stężenia tlenku węgla (CO) czytaj dalej»


Jak dobrze wybrać ubezpieczenie » Jak poprawnie rozliczyć zużycie ciepła i wody w budownictwie wielorodzinnym»
Pakiety medyczne – czy warto ubezpieczyć nasze zdrowie rozliczenie ciepła i wody w budownictwie wielorodzinnym
Motywowanie pracowników świadczeniami pozafinansowymi staje się w Polsce coraz bardziej popularne (...) czytaj dalej » Prawidłowe rozliczenie indywidualnego zużycia wody i ciepła w budynkach wielorodzinnych często stanowi duże wyzwanie (...) czytaj dalej »

Zobacz spółdzielnię, w której mieszkańcy mają realny wpływ na to, co się dzieje»

Spóldzielnia mieszkaniowa Nadodrze opinie

Spółdzielnia od lat czynnie uczestniczy w życiu Głogowa. Prowadzi stałą współpracę z Urzędem Miejskim w zakresie poprawy bezpieczeństwa i warunków zamieszkiwania – budowa nowych parkingów, dróg i chodników. czytaj dalej»


Czy warto wybrać kompleksową opiekę nad nieruchomościami?
Dlaczego mam zaparowane okna i jak mogę temu zapobiec?
Zobacz model zarządzania aktywnego, który charakteryzuje się inicjatywą w obsłudze nieruchomości, wskazywaniem możliwości i konsekwencją w realizacji podjętych działań. Zobacz jak pozbyć się zaparowanych okien w zimę
Zobacz model zarządzania aktywnego, który charakteryzuje się inicjatywą w obsłudze nieruchomości, wskazywaniem możliwości i konsekwencją w realizacji podjętych działań czytaj dalej » Długotrwale zaparowane okna są sygnałem alarmującym. Zdrowie mieszkańców może być zagrożone, zobacz dlaczego(...) czytaj dalej »

Co warto wiedzieć o detektorach gazu?

detektoryory gazu

Sercem detektora gazu jest sensor gazu – element reagujący na gaz. W wyniku oddziaływania gazów sensory zmieniają swoje parametry elektryczne, które łatwo zmierzyć. czytaj dalej»


Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

10/2017

Aktualny numer:

Administrator 10/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Krajowy Zasób Nieruchomości
  • - Akceleracja zmian w przepisach o spółdzielniach
Zobacz szczegóły

Wyszukiwarka Forum

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 13900|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl