CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

Zmniejszenie opłat za ogrzewanie

Autor: eGain  |  25.11.2014, 13:21  |  12
Autor:
eGain
eGain
Napisano w dniu:
25.11.2014, 13:21
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie

Witam Państwa serdecznie,

Czy słyszeli Państwo już o Szwedzkiej firmie eGain forecasting™? Firma ta, specjalizuje się w zmniejszeniu kosztów energii cieplnej generując oszczędności.

Innowacyjność ich metody polega na  prognozowej regulacji ogrzewania w budynkach mieszkalnych. W skrócie chodzi o to, że ich system, bazując na pomiarach lokalnej pogody, lokalizacji i indywidualnych właściwościach poszczególnych budynków, z wyprzedzeniem przewiduje jak ogrzewać domy przy najmniejszym możliwym zużyciu energii.

Dzięki temu, obniżenie zużycia energii na potrzeby ogrzewania – a co za tym idzie – obniżenie rachunków za ciepło wynosi nawet do 15% rocznie!

Rozwiązania są całkowicie bezpieczne i nie wymagają zmian w istniejącej automatyce węzła cieplnego. Ponadto, system przez cały czas pozostaje pod wsparciem ekspertów energetycznych.

Proszę, niech rzucą Państwo okiem krótką prezentację multimedialną:

https://www.youtube.com/watch?v=HVdsjJKbcsU

Jeśli zainteresowałem Państwa działalnością firmy eGain, zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, zawartymi na stronie internetowej: www.egain.pl.

Ponadto, jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą firmy, proszę o przesłanie danych kontaktowych na adres . Skontaktujemy się z każdą osobą. Dodatkowo, w ramach oferty, przeprowadzimy darmową wycenę i symulację systemu w Państwa domu.

Zachęcam również do odwiedzenia strony na facebooku: facebook.com/eGainPolska

Pozdrawiam!

 
Myszkaaa
Myszkaaa
Napisano w dniu:
17.12.2015, 18:54
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Ja myślę, ze dobrym rozwiązaniem na obniżenie kosztów ogrzewania może mieć zamontowanie nowego pieca. Piec z podajnikiem to świetne rozwiązanie i można dzięki niemu zaoszczędzić dość sporo. Dzięki możliwości niewychładzania domu i możliwości utrzymywania stałej temperatury oszczędność na pewno jest znaczna. 
 
Robo22
Robo22
Napisano w dniu:
16.06.2016, 15:19
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Zanim zaczniemy szukać tanich ofert na wybrany opał proponuje przeczytać poradnik http://www.budownictwo.org/index.php?id=artykuly&id_a=67972&page=1 jak tanio kupić opał
 
kulik86
kulik86
Napisano w dniu:
10.08.2016, 10:09
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
ja zastanawiam się nad tym, żeby zrobić odwiert pod pompę ciepła i ją zainstalować na tą zimę. Podobno pozwala to znacznie zmniejszyć opłaty za ogrzewanie.
 
OnlineExpert
OnlineExpert
Napisano w dniu:
23.09.2016, 12:25
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie

Witam,

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego rozwiązania ogrzewania budynku, gwarantującego jednocześnie najniższe roczne koszty eksploatacyjne, to najlepszym rozwiązaniem będzie wybór pompy ciepła. Takie rozwiązanie wiąże się oczywiście z wyższymi kosztami inwestycyjnymi, lecz pozwoli na bezobsługowe ogrzewanie budynku przy niższych kosztach w porównaniu z tradycyjnym ogrzewaniem węglowym.
Marka Buderus posiada w swojej ofercie zarówno gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła z rodziny Logatherm. Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/pompy-ciepla/
W razie pytań, chętnie pomogę.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Buderus

 
Kaser
Kaser
Napisano w dniu:
12.10.2016, 15:22
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Dla mnie koszty najlepiej jest zmniejszac poprzez wybór dobrego paliwa węglowego. Bardzo dobrej klasy jest węgiel orzech od mysłowickiej firmy SmartTrans. Korzystam ja, moi rodzice, szwagier i naprawdę jesteśmy zadowoleni: duża kaloryczność, mała cena, świetna obsługa klienta. Naprawdę godzi polecenia Wink
 
Robo22
Robo22
Napisano w dniu:
15.01.2017, 13:36
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
jeśli nie chcemy wprowadzać zmian do instalacji pozostaje szukanie lepszych ofer na opał. W takiej sytuacji warto szukać pomocy ceny opału to branżowy serwis z wieloma ofertami
 
Ostatnia edycja: 26.03.2017, 23:32 przez Robo22. Ilość zmian: 1.
Tomo811
Tomo811
Napisano w dniu:
16.01.2017, 16:16
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Dzięki za link, przyda mi się.
___
[url=http://www.irentescort.com]click on the sourceon the source[/url]
 
tiramon33
tiramon33
Napisano w dniu:
23.02.2017, 11:09
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Jeśli chcecie oszczędzać na ogrzewaniu to najlepszym wyborem jest gaz. Jeśłi chcielibyście zainstalować ogrzewanie gazowe cena instalacji nie jest duża a późniejsza eksploatacja o wiele tańsza od innych typów ogrzewania. 
 
kred
kred
Napisano w dniu:
21.03.2017, 00:23
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Myślę, że warto zainwestować w odzysk ciepła . On pozwala naprawdę mocno zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. W moim przypadku inwestycja zwróciła się po 3 latach, a teraz już od wielu sezonów wychodzę na duży plus
 
Robo22
Robo22
Napisano w dniu:
26.03.2017, 23:31
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
jeśli nie chcemy wprowadzać zmian do instalacji pozostaje szukanie lepszych ofer na opał. W takiej sytuacji warto szukać pomocy ceny opału to branżowy serwis z wieloma ofertami
 
andrzejbud
andrzejbud
Napisano w dniu:
28.10.2019, 09:47
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Ja zmniejszyłem o 30% koszty związane z ogrzewaniem przechodząc na instalacje gazu płynnego wraz z zakupem zbiornika na gaz o pojemności 2700 firmy CHEM-LINE. Śmiało polecam tego typu rozwiązanie i instalacje w swoim domu Wink
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Czy dla spółdzielni i wspólnot gaz może być tańszy?

Są pieniądze na windy, podjazdy i likwidację barier architektonicznych »

niższa cena gazu fundusz dostepnosci
Czy w sytuacji gdy ceny gazu idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną w trakcie trwania... czytam więcej »

Ponad 40 mln zł do wykorzystania na likwidację barier architektonicznych i poprawę dostępności budynków dla osób ze szczególnymi potrzebami – m.in. seniorów, rodziców z dziećmi i osób z niepełnosprawnościami. Trwa nabór ... czytam więcej»


Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego lub domu?

Kotły jakie wybraćKotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o... Czytam więcej »


Pożar nieruchomości? Jak zabezpieczać obiekty użytkowe? »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami?

Pożar budynku Programy dla zarzadcow
Systemy wentylacji pożarowej są bardzo ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej obiektów użytkowych. W zabezpieczanych pomieszczeniach i (...) czytam dalej »

Nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie nieruchomościami cechuje przede wszystkim mobilność, kompleksowość i skalowalność. Wszystko to... czytam więcej»


Jak chronić budynek przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych? »

Dom bez rachunkówSkuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym... zobacz więcej »


Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem wodomierzy - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście możemy sobie pomóc , dzięki czemu znacznie przyspieszymy ... chcę wiedzieć jak»


Jaki wybrać system do zarządzania dla wspólnot i spódzielni mieszkaniowych? »

system do zarządzania nieruchomościamiNiezwykle elastyczny sposób kreowania opisu zasobów, zarówno w części finansowo-księgowej jak i technicznej, uniwersalny sposób rozliczania mediów, automatyczne rozliczanie kosztów dla każdego składnika obciążeń lokalu... Czytam więcej »


Renowacja czy wymiana posadzek? Jak najszybciej i najtaniej?
Jak monitorować zestawy do podnoszenia ciśnienia wody»
Naprawa posadzek w budynku Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Dzięki swojej budowie posadzki lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze poddaje się renowacji, podczas której uzyskuje się całkowicie... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Ocieplenie budynku - na co zwrócić uwagę?
Oze-spoldzielnia Ocieplenie styropianem
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywają mieszkańcy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

Do ocieplania budynków nowych, jak i remontowanych, najczęściej stosowany jest system ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) – czyli złożony(...) czytam dalej »


Plac zabaw na osiedlu - zrób najfajniesze miejsce dla młodych mieszkańców »

plac zabaw

Plac zabaw na nieruchomości wspólnej powinien służyć zaspokajaniu potrzeb członków wspólnoty związanych z odpoczynkiem, rekreacją (...) Czytam więcej »


Produkty DuroDACH

    DuroDACH-S
    DuroDACH TOP-S
    DuroTRANS
    DuroDACH D
    DuroDACH R
    DuroFLEX
    DuroGRUNT 2K
    DuroGRUNT
    DuroTAPE
    DuroNET
    DuroFAST
    DuroLASTIK

Uszczelnianie dachu

Skuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. W naszej ofercie mamy proste i skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
  • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17608|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10982|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10554|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl