CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 5/2019

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Przypominamy: Wilo wyszło z inicjatywą nieodpłatnego usuwania awarii w zakresie urządzeń Wilo w szpitalach? ‎
http://a001.administrator24.info/wilo-pomoc-szpitalom▲
Na początku wybuchu epidemii pisaliśmy o akcji Wilo „#pomagamszpitalom”, dzisiaj chcemy pochwalić to przedsięwzięcie, bo niewątpliwie można mówić o...
Kategorie: pompy, hydrofory, koronawirus, epidemia, ogrzewanie, podwyższanie ciśnienia wody

Zmniejszenie opłat za ogrzewanie

Autor: eGain  |  25.11.2014, 13:21  |  13
Autor:
eGain
eGain
Napisano w dniu:
25.11.2014, 13:21
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie

Witam Państwa serdecznie,

Czy słyszeli Państwo już o Szwedzkiej firmie eGain forecasting™? Firma ta, specjalizuje się w zmniejszeniu kosztów energii cieplnej generując oszczędności.

Innowacyjność ich metody polega na  prognozowej regulacji ogrzewania w budynkach mieszkalnych. W skrócie chodzi o to, że ich system, bazując na pomiarach lokalnej pogody, lokalizacji i indywidualnych właściwościach poszczególnych budynków, z wyprzedzeniem przewiduje jak ogrzewać domy przy najmniejszym możliwym zużyciu energii.

Dzięki temu, obniżenie zużycia energii na potrzeby ogrzewania – a co za tym idzie – obniżenie rachunków za ciepło wynosi nawet do 15% rocznie!

Rozwiązania są całkowicie bezpieczne i nie wymagają zmian w istniejącej automatyce węzła cieplnego. Ponadto, system przez cały czas pozostaje pod wsparciem ekspertów energetycznych.

Proszę, niech rzucą Państwo okiem krótką prezentację multimedialną:

https://www.youtube.com/watch?v=HVdsjJKbcsU

Jeśli zainteresowałem Państwa działalnością firmy eGain, zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, zawartymi na stronie internetowej: www.egain.pl.

Ponadto, jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą firmy, proszę o przesłanie danych kontaktowych na adres . Skontaktujemy się z każdą osobą. Dodatkowo, w ramach oferty, przeprowadzimy darmową wycenę i symulację systemu w Państwa domu.

Zachęcam również do odwiedzenia strony na facebooku: facebook.com/eGainPolska

Pozdrawiam!

 
Myszkaaa
Myszkaaa
Napisano w dniu:
17.12.2015, 18:54
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Ja myślę, ze dobrym rozwiązaniem na obniżenie kosztów ogrzewania może mieć zamontowanie nowego pieca. Piec z podajnikiem to świetne rozwiązanie i można dzięki niemu zaoszczędzić dość sporo. Dzięki możliwości niewychładzania domu i możliwości utrzymywania stałej temperatury oszczędność na pewno jest znaczna. 
 
Robo22
Robo22
Napisano w dniu:
16.06.2016, 15:19
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Zanim zaczniemy szukać tanich ofert na wybrany opał proponuje przeczytać poradnik http://www.budownictwo.org/index.php?id=artykuly&id_a=67972&page=1 jak tanio kupić opał
 
kulik86
kulik86
Napisano w dniu:
10.08.2016, 10:09
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
ja zastanawiam się nad tym, żeby zrobić odwiert pod pompę ciepła i ją zainstalować na tą zimę. Podobno pozwala to znacznie zmniejszyć opłaty za ogrzewanie.
 
OnlineExpert
OnlineExpert
Napisano w dniu:
23.09.2016, 12:25
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie

Witam,

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego rozwiązania ogrzewania budynku, gwarantującego jednocześnie najniższe roczne koszty eksploatacyjne, to najlepszym rozwiązaniem będzie wybór pompy ciepła. Takie rozwiązanie wiąże się oczywiście z wyższymi kosztami inwestycyjnymi, lecz pozwoli na bezobsługowe ogrzewanie budynku przy niższych kosztach w porównaniu z tradycyjnym ogrzewaniem węglowym.
Marka Buderus posiada w swojej ofercie zarówno gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła z rodziny Logatherm. Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/pompy-ciepla/
W razie pytań, chętnie pomogę.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Buderus

 
Kaser
Kaser
Napisano w dniu:
12.10.2016, 15:22
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Dla mnie koszty najlepiej jest zmniejszac poprzez wybór dobrego paliwa węglowego. Bardzo dobrej klasy jest węgiel orzech od mysłowickiej firmy SmartTrans. Korzystam ja, moi rodzice, szwagier i naprawdę jesteśmy zadowoleni: duża kaloryczność, mała cena, świetna obsługa klienta. Naprawdę godzi polecenia Wink
 
Robo22
Robo22
Napisano w dniu:
15.01.2017, 13:36
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
jeśli nie chcemy wprowadzać zmian do instalacji pozostaje szukanie lepszych ofer na opał. W takiej sytuacji warto szukać pomocy ceny opału to branżowy serwis z wieloma ofertami
 
Ostatnia edycja: 26.03.2017, 23:32 przez Robo22. Ilość zmian: 1.
Tomo811
Tomo811
Napisano w dniu:
16.01.2017, 16:16
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Dzięki za link, przyda mi się.
___
[url=http://www.irentescort.com]click on the sourceon the source[/url]
 
tiramon33
tiramon33
Napisano w dniu:
23.02.2017, 11:09
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Jeśli chcecie oszczędzać na ogrzewaniu to najlepszym wyborem jest gaz. Jeśłi chcielibyście zainstalować ogrzewanie gazowe cena instalacji nie jest duża a późniejsza eksploatacja o wiele tańsza od innych typów ogrzewania. 
 
kred
kred
Napisano w dniu:
21.03.2017, 00:23
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Myślę, że warto zainwestować w odzysk ciepła . On pozwala naprawdę mocno zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. W moim przypadku inwestycja zwróciła się po 3 latach, a teraz już od wielu sezonów wychodzę na duży plus
 
Robo22
Robo22
Napisano w dniu:
26.03.2017, 23:31
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
jeśli nie chcemy wprowadzać zmian do instalacji pozostaje szukanie lepszych ofer na opał. W takiej sytuacji warto szukać pomocy ceny opału to branżowy serwis z wieloma ofertami
 
andrzejbud
andrzejbud
Napisano w dniu:
28.10.2019, 09:47
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Ja zmniejszyłem o 30% koszty związane z ogrzewaniem przechodząc na instalacje gazu płynnego wraz z zakupem zbiornika na gaz o pojemności 2700 firmy CHEM-LINE. Śmiało polecam tego typu rozwiązanie i instalacje w swoim domu Wink
 
wojo100
wojo100
Napisano w dniu:
08.12.2019, 20:30
Zmniejszenie opłat za ogrzewanie
Znacznie możesz obniżyć koszta ogrzewania montując panele grzewcze. W połączeniu z panelami słonecznymi koszt będzie jeszcze niższy. Na stronie: https://www.najtanszeogrzewanie.pl/oferta.html jest wszystko ładnie opisane. Na pewno takie rozwiązanie będzie Ci odpowiadać tym bardziej, że panele świetnie sobie radzą nawet w zimne dni.
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać porządek wokół nieruchomości»

Porządek wokół nieruchomościSprawne działanie urządzeń do utrzymania porządku wokół i wewnątrz elewacji to połowa sukcesu. Do tego dochodzi wydajność, energooszczędność i... Czytam więcej »


Jaki piec (kocioł) gazowy wybrać? »

Zdalne sterowanie i regulowanie zestawami do podnoszenia ciśnienia wody »

kociol gazowy kondensacyjny w kuchni poradnik doboru pomp
Właśnie jesteś na etapie wyboru kotła do budynku lub domu i im więcej czytasz tym mniej wiesz? Poznaj kotły kondensacyjne. Oszczędność i... Chcę wiedzieć »

W sieciach i instalacjach wodociągowych trzeba pogodzić dwa sprzeczne interesy – zapewnienie odpowiedniego ciśnienia wody w każdym ich punkcie i energooszczędną eksploatację. Z pomocą... czytam więcej »


Czy place zabaw wracają? Zobacz, jak rozbudować plac zabaw na osiedlu! »

Place zabaw na osiedluPlac zabaw to ważny punkt osiedla, szczególnie ważny dla najmłodszych mieszkańców i ich rodziców. Tutaj zawiązują się przyjaźnie, toczą się rywalizacje, powstają nowe historie i... Czytam więcej »


Co postawić zamiast wiaty śmietnikowej?

Wiaty śmietnikoweBiorąc pod uwagę aspekty estetyczne – wiaty pozostawiają wiele do życzenia, widok przepełnionych i brudnych śmietników budzi odrazę... Czytam więcej »


Czy warto zainwestować w pompy ciepła?

Dobudowa windy w bloku - ile to kosztuje?

pompy cieplne Brak windy w budynku
Pompy ciepła to rozwiązanie coraz częściej stosowane w budownictwie wielorodzinnym. Ich fenomen polega na tym, że wykorzystując energię odnawialną skumulowaną w powietrzu, gruncie czy wodach gruntowych, prowadzą do... Czytam więcej »

Z powodzeniem sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, hotelach, obiektach publicznych, budynkach przemysłowych i sportowych. Wszystkie "windy" od udźwigu... czytam więcej»


Jaki wybrać ciepłomierz?

Zimne kaloryferyCiepłomierz zlicza zużytą energię cieplną, a jego wskazania stanowią podstawę rozliczeń odbiorcy energii z dostawcą. Współczesne ciepłomierze posiadają niewielkie rozmiary i...... Czytam więcej »


Dezynfekcja termiczna instalacji - co zastosować i jak zabezpieczyć instalację wodną?

Czym wyczyścić części wspólne i elewację nieruchomości? »

dezynfekcja wody w instalacji Czyszczenie części wspólnych
Często mówimy „woda to życie”, ale woda w pewnych warunkach może również nieść ze sobą niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia... czytam dalej »

Sprawne działanie urządzeń do utrzymania porządku wokół i wewnątrz elewacji to połowa sukcesu. Do tego dochodzi wydajność, energooszczędność i... chcę wiedzieć więcej»


Jak wykorzystać energię cieplną przyrody?

Pompy ciepła ogrzewanie z naturąEnergia odnawialna jest bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by je efektywnie wykorzystywać. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także... zobacz, jakie rozwiązanie wybrać  »


Kotły gazowe - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę?

Jak odczytać liczniki u mieszkańców podczas epidemii koronawirusa?

Ciepła woda użytkowa odczyt liczników wody

Gazowe kotły kondensacyjne to wysokiej klasy urządzenia przeznaczone zarówno do instalacji c.o. jak i do przygotowania c.w.u. Kotły te nadają się zarówno do... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Z pomocą przychodzą liczniki z odczytem radiowym i ... chcę wiedzieć jak »


Jaki wybrać program do zarządzania nieruchomościami?

Programy do zarządzania nieruchomościamiDynamiczny postęp w technologii komputerowej i infor­matyce spowodował, że komputer z odpowiednim opro­gramowaniem stał się podstawowym narzędziem pracy prak­tycznie każdego zarządcy nieruchomości... Czytam więcej »


System detekcji gazów w garażach i parkingach podziemnych »
Programy wspomagające pracę zarządców nieruchomości - podpowiadamy co wybrać »
Detektory gazów w garażach Program dla zarzadcy
Garaże są narażone nie tylko na pożary, ale też na wzrost stężenia substancji szkodliwych ze spalin oraz wycieki paliwa gazowego... czytam więcej » Koronawirus, który opanował niemal cały świat, zmusza rządzących do wprowadzania pewnych restrykcji. Firmy, instytucje, organizacje zaczynają funkcjonować jakby na nowych zasadach. Część firm postawiła... czytam dalej »

Oto sposób na monitoring budynku lub osiedla?
Gdzie ubiegać się o pożyczkę termomodernizacyjną? »
monitoring osiedla i budynku pożyczka termomodernizacyjna
Czy obecnie ochrona jest skuteczna? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z jednej strony w sektorze ochrony pracuje więcej ludzi niż w policji, wojsku i straży miejskiej razem... czytam więcej » Preferencyjne finansowanie modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków... zobacz przewidywane koszty pożyczki»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami?

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Zabezpieczenie garażu przed czadem i gazem LPG »
Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »
parkingi wielopoziomowe Sprzątanie po psie
Nowoczesne budynki o wysokim standardzie to obiekty z wbudowanymi garażami. Ze względu na konieczność zapewnienia ich odpowiedniej wentylacji, co jest regulowane w Rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych... czytaj dalej »

Oroblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Jak możemy pomóc właścicielom czworonogów(...) czytam dalej »Ekspert Budowlany - zlecenia

6/2020

Aktualny numer:

Administrator 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozliczanie fundusz remontowego
  • - Przeglądy techniczne po nowemu
Zobacz szczegóły

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19237|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 12605|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11736|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl