CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?

Autor: maguri  |  27.02.2019, 10:01  |  13
Autor:
maguri
maguri
Napisano w dniu:
27.02.2019, 10:01
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
Możliwość ogrzewania budynków jest masa. Ale to nie znaczy, ze każda instalacja jest ekonomiczna. A jednak to też ma wpływ. Na https://www.gazuno.pl/ jest kalkulator oszczędności i z tego co pokazuje, to gazowa pompa ciepła jest dość tania w ekspoatacji. Co jescze warto brać pod uwagę? 
 
ksolowa
ksolowa
Napisano w dniu:
15.04.2019, 13:47
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
Ja tu bez wątpienia postawiłabym na firmę Fortum i ich pakiet  https://www.fortum.pl/dla-kliena-biznesowego/cieplo-i-chlod/uslugi-dodatkowe/fortum-optimum . Jeśli jeszcze nie mieliście do czynienia z tą firmą, to warto sprawdzić ich ofertę - jestem przekonana, że przypadnie wam do gustu równie mocno, jak mnie. Pełna automatyzacja jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.
 
cubir
cubir
Napisano w dniu:
20.05.2019, 12:18
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
Według mnie najbardziej ekonomicznym ogrzewaniem jest po prostu piec na pellet. U siebie właśnie takie posiadam i jestem z niego niezmiernie zadowolony. Ostatnio na 

https://czornydiament.pl/pellet-opole/ znalazłem naprawdę bardzo fajny pellet i to w dobrej cenie tak więc będę jeszcze bardziej oszczędzał teraz

 
aleksandra1977
aleksandra1977
Napisano w dniu:
21.05.2019, 17:57
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
Z tego co wiem, bardzo korzystnie finansowo wychodzi ogrzewanie ekogroszkiem. Z tego co słyszałam Ekogroszek Ogień jest jednym z lepszych rozwiązań w tej dziedzinie. Posiada bardzo dobry skład i charakterystykę, które zapewniają jegi dużą wydajność. Cena jest bardzo przystępna i często można trafić na promocje i obniżki ceny. A co równie ważne używanie tego typu ekogroszku znacznie wpływa na polepszenie jakości powietrza i zmniejszenie wytwarzania smogu.
 
danielk
danielk
Napisano w dniu:
22.05.2019, 21:14
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
Sporo również zlaeży od jakości samej instalacji grzewczej. Podobnie od tego, jak jest ocieplony budynek. Uchybienia na tym polu mogą znacznie zmniejszyć skuteczność wybranej metody ogrzewania. Sam ekogroszek nie jest drogi. Cenę za tonę możesz sprawdzić u dystrybutora przez jego stronę np. https://ekogroszek-ogien.pl/
 
Ostatnia edycja: 22.05.2019, 21:15 przez danielk. Ilość zmian: 1.
malutkaa
malutkaa
Napisano w dniu:
01.08.2019, 22:42
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?

A co myślicie o panelach fotowoltaicznych? Teraz jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Spotykam się z samymi pozytywnymi opiniami. Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie? Znalazłam firmę, która zajmuje się montażem paneli http://www.pgreen.com.pl

 
agryjin
agryjin
Napisano w dniu:
09.08.2019, 15:00
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
czesc
 
mpire
mpire
Napisano w dniu:
17.09.2019, 15:25
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
Moim zdaniem powinieneś wybrać ogrzewanie eko-groszkiem. Ja tak zrobiłem, piec zamówiłem w Piecbudzie z Radomia, pomogli z montażem, to firma z dobrą obsługą klienta. Mają dość duży wybór jak chcesz coś innego, ja z ich pieca jestem zadowolny.
 
admek3
admek3
Napisano w dniu:
20.09.2019, 15:54
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
Solidny piec to podstawa, by zadbać o ciepło w całym domu. Tutaj http://centrum-serwisowe.com.pl/kotly-piece-gazowe/ można znaleźć piece gazowe w Szczecinie i firmę, która się tym zajmuje. Uda się tu kupić taki piec, ale też później odpowiednio go serwisować.
 
wlodson
wlodson
Napisano w dniu:
27.09.2019, 07:55
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
Ja polecam wziąć pod uwagę ogrzewanie poprzez powietrzną pompę ciepła. Dzięki firmie Fonko można uzyskać takie urządzenie do swojego domu. Ja korzystam od dawna i jestem zadowolony.
 
wojo100
wojo100
Napisano w dniu:
15.11.2019, 15:35
Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie?
Ja jak do tej pory palę węglem i powiem wam że jest to wydajne. W tym roku pierwszy raz zamówiłem go u Sobianka i jest dużo lepszy niż u konkurencji. Mają węgiel prosto z kopalni, certyfikowany, zostawia mało popiołu. Trochę trzeba dopłacić ale warto.
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Czy dla spółdzielni i wspólnot gaz może być tańszy?

Darmowy WEBINAR "Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych"

niższa cena gazu webinar
Czy w sytuacji gdy ceny gazu idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną w trakcie trwania... czytam więcej »

Zapisz się na webinar dla służb technicznych, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców budynków, a także projektantów... czytam więcej»


Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego lub domu?

Kotły jakie wybraćKotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o... Czytam więcej »


Pożar nieruchomości? Jak zabezpieczać obiekty użytkowe? »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami?

Pożar budynku Programy dla zarzadcow
Systemy wentylacji pożarowej są bardzo ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej obiektów użytkowych. W zabezpieczanych pomieszczeniach i (...) czytam dalej »

Nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie nieruchomościami cechuje przede wszystkim mobilność, kompleksowość i skalowalność. Wszystko to... czytam więcej»


Jak chronić budynek przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych? »

Dom bez rachunkówSkuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym... zobacz więcej »


Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem wodomierzy - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście możemy sobie pomóc , dzięki czemu znacznie przyspieszymy ... chcę wiedzieć jak»


Jaki wybrać system do zarządzania dla wspólnot i spódzielni mieszkaniowych? »

system do zarządzania nieruchomościamiNiezwykle elastyczny sposób kreowania opisu zasobów, zarówno w części finansowo-księgowej jak i technicznej, uniwersalny sposób rozliczania mediów, automatyczne rozliczanie kosztów dla każdego składnika obciążeń lokalu... Czytam więcej »


Renowacja czy wymiana posadzek? Jak najszybciej i najtaniej?
Jak monitorować zestawy do podnoszenia ciśnienia wody»
Naprawa posadzek w budynku Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Dzięki swojej budowie posadzki lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze poddaje się renowacji, podczas której uzyskuje się całkowicie... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Ocieplenie budynku - na co zwrócić uwagę?
Oze-spoldzielnia Ocieplenie styropianem
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywają mieszkańcy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

Do ocieplania budynków nowych, jak i remontowanych, najczęściej stosowany jest system ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) – czyli złożony(...) czytam dalej »


Plac zabaw na osiedlu - zrób najfajniesze miejsce dla młodych mieszkańców »

plac zabaw

Plac zabaw na nieruchomości wspólnej powinien służyć zaspokajaniu potrzeb członków wspólnoty związanych z odpoczynkiem, rekreacją (...) Czytam więcej »


Produkty DuroDACH

    DuroDACH-S
    DuroDACH TOP-S
    DuroTRANS
    DuroDACH D
    DuroDACH R
    DuroFLEX
    DuroGRUNT 2K
    DuroGRUNT
    DuroTAPE
    DuroNET
    DuroFAST
    DuroLASTIK

Uszczelnianie dachu

Skuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. W naszej ofercie mamy proste i skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
  • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17602|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10976|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10549|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl