Miesięcznik Administrator

Archiwum:
Administrator 3/2010
Administrator 3/2010

Drodzy Czytelnicy

Czas nieustannie płynie i w tym roku minie 20 lat od dnia, w którym Sąd Wojewódzki w Warszawie wpisał do rejestru dzienników i czasopism nasz miesięcznik. Nosił on wówczas nazwę „Użytkowanie, Konserwacja, Remonty", która po trzech miesiącach została zmieniona na „Administrator". Wydawcą zostało przedsiębiorstwo państwowe Centralny Ośrodek Informacji Budownictwa, a po jego przekształceniu - spółka „Budexpo".

W tym roku „Administrator" wszedł w jubileuszowy, 20. rok ukazywania się i zmienił wydawcę. Jest nim obecnie Dom Wydawniczy MEDIUM, który działa na rynku od 17 lat, wydając czasopisma branżowe, m.in. „Rynek Instalacyjny", „Izolacje", „Eksperta Budowlanego" i „elektro.info".

W ciągu minionych lat zespołowi redakcyjnemu „Administratora" udało się pozyskać grono stałych czytelników i nawiązać z nimi kontakt. Otrzymywaliśmy od Państwa liczne listy, e-maile, telefony z pytaniami, uwagami, ale także sugestiami i propozycjami dotyczącymi formy i treści (profilu, kształtu) naszego pisma, które jednak nie zawsze mogliśmy wykorzystać i zastosować. Spodziewamy się, że dzięki nowemu wydawcy pismo będzie się dalej rozwijało i te wszystkie cenne sugestie i pomysły będą mogły zostać wykorzystane.

Marcowe wydanie czasopisma jest dla mnie osobiście jubileuszowe, bo w marcu 2000 roku objąłem kierownictwo redakcji „Administratora", miesięcznika dla zarządców nieruchomości. Zamyka więc dziesięciolecie mojej pracy jako redaktora naczelnego.

Przy okazji tego małego jubileuszu chciałbym podziękować Czytelnikom, Autorom i Współpracownikom za to, że byliście Państwo z „Administratorem". Bądźcie nadal.

Zbigniew Staniszewski

... pokaż całość »

Spis treści

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
11/2019

Aktualny numer:

Administrator 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Odpowiedzialność za szkody "chodnikowe"
  • - Split payment – co nowego?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17765|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl