Miesięcznik Administrator

Archiwum:
Administrator 10/2010
Administrator 10/2010

Szanowni Państwo!

Redaktor Zbigniew Staniszewski - wieloletni naczelny miesięcznika „Administrator", przed kilkoma miesiącami zaprosił mnie do współpracy, by ostatecznie przekazać mi pałeczkę.

- Poczułem wakacyjny luz - powiedział. - Chcę oderwać się od codziennej redakcyjnej bieganiny.

Pałeczkę przyjęłam i postanowiłam przywitać się z Państwem, pisząc ten „wstępniak", ale obiecuję, że nie będę Państwa zanudzała co miesiąc.

Chciałabym jednak zapowiedzieć pewne zmiany, których wprowadzenie planuje redakcja. Od listopada bowiem zamierzamy uruchomić telefoniczne dyżury redakcyjne. W każdy wtorek od godz. 16.00 do 17.30 będą pozostawali do Państwa dyspozycji nasi eksperci, udzielający porad.

W październiku, jak niewątpliwie Państwo już wiedzą, „Administrator" pod egidą Domu Wydawniczego Medium - wydawcy miesięcznika - organizuje seminarium dla zarządców nieruchomości. Jako pierwsi podjęliśmy trudny problem powstawania wspólnot w spółdzielniach mieszkaniowych.

Nie sposób tu nie wspomnieć o portalu Administrator24.info, w ramach którego już rusza telewizja internetowa.

W styczniu natomiast zamierzamy Państwa zaskoczyć wzbogaceniem dotychczasowych treści.

Planów mamy więcej i konsekwentnie będziemy je realizowali, ale na razie o nich cyt! Wszak konkurencja nie zasypia gruszek w popiele.

W nadziei, że pozostaną Państwo z nami, życzę miłej lektury miesięcznika „Administrator".

Sabina Augustynowicz
Redaktor naczelna

... pokaż całość »

Spis treści

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
11/2019

Aktualny numer:

Administrator 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Odpowiedzialność za szkody "chodnikowe"
  • - Split payment – co nowego?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17752|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl