Miesięcznik Administrator

Archiwum:
Administrator 3/2011
Administrator 3/2011

Szanowni Państwo!

Kontakty z Państwem są szalenie inspirujące. Kiedy zaczęli Państwo pytać o zawiłości zarządzania budynkami niestandardowymi, zdecydowaliśmy się na cokwartalne wydawanie dodatku, poświęconego zarządzaniu budynkami inteligentnymi. Facility Management" będzie więc regularnie, co trzy miesiące specjalnym dodatkiem, który otrzymywać będą Państwo bezpłatnie wraz z miesięcznikiem „Administrator". Facility Management

Autorami tekstów, zamieszczanych w wydaniach specjalnych są zarządcy, na co dzień pracujący w budynkach inteligentnych. 

W każdym wydaniu będą poruszali kwestie różnych instalacji, o których sprawność dba się nieco inaczej. W końcu inteligentny budynek to takie miejsce, w którym oświetlenie, rolety, wszelakie urządzenia elektryczne, instalacje grzewcze, systemy alarmowe i wiele innych - zostają połączone w jeden system, zarządzający wszystkimi instalacjami, według preferencji i potrzeb mieszkańców.

Z dodatku dowiedzą się Państwo, m.in. co daje oszczędność energii w budynku inteligentnym, czym różnią się od standardu instalacje c.o. i wod.-kan., jakie są koszty utrzymania inteligentnych sieci, ale także, że nie zawsze to złoto, co się świeci. Zdarza się bowiem, że luksusowy basen czy dach, na którym miał być ogród, zamiast być wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem, mnoży koszty z powodu wad konstrukcyjnych czy wykonania.

Wierząc, że informacje zawarte w artykułach, opublikowanych w Facility Management" okażą się Państwu przydatne, życzę miłej lektury.

Sabina Augustynowicz

... pokaż całość »

Spis treści

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17977|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl