PRIMEbroker

Data rejestracji: 05.05.2019
Ostatnie logowanie: 21.02.2020, 11:07
Nick:
PRIMEbroker
Imię i nazwisko:
Nikodem
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Branża / Zawód:
Inne
Wykształcenie:
mgr
Strona www:
O sobie:

Firma jako spółka z o.o. istnieje na rynku od 2000 roku i powstała na bazie kilkuletnich doświadczeń w pośrednictwie ubezpieczeniowym swoich założycieli Barbary Wieckiej i Wiesława Kiry. Obecnie prezesem jest Wiesław Kira. Spółka posiada stosowne zezwolenie nadzoru ubezpieczeniowego KNF, oraz wymagane ubezpieczenie swojej działalności, tzw. OC zawodowe działalności brokerskiej (Dz.U.nr.122 poz.1 028 z późń.zm) opiewające na kwotę 1,5 mln Euro.

Jako reprezentanci interesów klienta przed Zakładami Ubezpieczeniowymi obsługujemy głównie sektor przedsiębiorstw z Warszawy i województwa mazowieckiego.

Dodatkowo specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej OC wspólnot/ spółdzielni mieszkaniowych. Szczególnie polecamy nasze usługi zarządcom nieruchomości. Chętnie nawiążemy współpracę i odciążymy Waszą firmę.

www.primebroker.pl

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
1-2/2020

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości 2019 – analiza
  • - Grunt na własność – postulaty zmian
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18202|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 11430|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11002|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl