rkozlowski

Data rejestracji: 24.01.2012
Ostatnie logowanie: 14.12.2019, 00:44
Nick:
rkozlowski
Imię i nazwisko:
Ryszard Kozłowski
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Wykształcenie:
mgr inż.
Strona www:
O sobie:

Zarządca nieruchomości, szkoleniowiec, doradca w zakresie zarządzania nieruchomościami, licencja zawodowa zarządcy nieruchomości nr 46.


Członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej dla zarządców nieruchomości.
Były Dyrektor Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy, Zarządu Budynków Komunalnych Żoliborz, Wydziału Budynków Komunalnych w Gminie Warszawa-Centrum, Dyrektor Działu Nieruchomości Mieszkaniowych w ECC Property Management sp. z o.o. Obecnie własna działalność gospodarcza w zakresie zarządzania nieruchomościami, szkoleń i doradztwa na rynku zarządzania nieruchomościami.


Były wiceprezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i były prezes Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości WARECKA w Warszawie. Członek Dolnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów Nieruchomości.
Wykładowca, szkoleniowiec w tematyce związanej z zarządzaniem nieruchomościami w szczególności z nieruchomościami mieszkaniowymi. Współpracował ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Wyższa Szkołą Handlową w Kielcach i innymi.
Obecnie współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu, wykłada na licznych kursach i seminariach dla zarządców nieruchomości. Publikuje artykuły w prasie branżowej, w tym w miesięczniku „Administrator".


Ma wykształcenie wyższe - mgr inż. budownictwa oraz studia podyplomowe w zakresie: marketingu, strategicznego zarządzania w gminie, wyceny nieruchomości, doradztwa na rynku nieruchomości, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.


Uczestnik cyklu szkoleń dla doradców na rynku nieruchomości CCIM i zarządców nieruchomości IREM.

 

Ekspert internetowego forum dyskusyjnego Zarządzanie nieruchomością wspólną

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
11/2019

Aktualny numer:

Administrator 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Odpowiedzialność za szkody "chodnikowe"
  • - Split payment – co nowego?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17743|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 11092|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10670|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl