szymanekwojciech

Data rejestracji: 24.08.2014
Ostatnie logowanie: 24.07.2019, 06:33
Nick:
szymanekwojciech
Imię i nazwisko:
Wojciech Szymanek
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Branża / Zawód:
Spółdzielnia mieszkaniowa
Wykształcenie:
inż.
O sobie:

Czy lub kiedy nastąpi nowelizacja prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych przyjazdna dla mieszkańców tych spółdzielni. 

Kiedy wreszcie spółdzielnie mieszkaniowe zacznie kontrolować: Najwyższa Izba Kontrolna w taki sposób aby kontrole te dały mieszkańcom pełną satysfakcję i ażeby były wiarygodne. 

Kiedy zostanie przywrócona godność każdego członka spółdzielni - w obecnym czasie niestety tej godności nie ma żaden członek spółdzielni

Prezesi spółdzielni to "kasta" ludzi taka sama jak i w sądach sędziowie.- są bezkarni na dzień dzisiejszy. - trzeba to zmienić. 

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
6/2019

Aktualny numer:

Administrator 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Współwłasność a gmina
  • - Zwrot nieruchomości wywłaszczonej przez SM
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16741|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10382|Ocena: 1.5
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl