szymanekwojciech

Data rejestracji: 24.08.2014
Ostatnie logowanie: 24.05.2019, 09:16
Nick:
szymanekwojciech
Imię i nazwisko:
Wojciech Szymanek
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Branża / Zawód:
Spółdzielnia mieszkaniowa
Wykształcenie:
inż.
O sobie:

Czy lub kiedy nastąpi nowelizacja prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych przyjazdna dla mieszkańców tych spółdzielni. 

Kiedy wreszcie spółdzielnie mieszkaniowe zacznie kontrolować: Najwyższa Izba Kontrolna w taki sposób aby kontrole te dały mieszkańcom pełną satysfakcję i ażeby były wiarygodne. 

Kiedy zostanie przywrócona godność każdego członka spółdzielni - w obecnym czasie niestety tej godności nie ma żaden członek spółdzielni

Prezesi spółdzielni to "kasta" ludzi taka sama jak i w sądach sędziowie.- są bezkarni na dzień dzisiejszy. - trzeba to zmienić. 

Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
4/2019

Aktualny numer:

Administrator 4/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Prawo a praktyka – debata
  • - Rozliczenie mediów
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16490|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10160|Ocena: 1.5
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl