W chwili obecnej nie posiadamy żadnych informacji.

Komentarze

(2)
Grzegorz | 16.10.2018, 12:22
Wprawdzie mógłby - w razie posiadania tylko wykształcenia księgowo/ekonomicznego - mieć do pomocy w pracy prawnika, to wiedząc ja potrafią być pysznymi a przy tym głupimi, warto jednak by wykazywali się jak najogólniejszym wykształceniem. Zresztą na pewno żaden rozsądny zarządca nie rezygnuje z porad prawników w swojej działalności, zatem argument o "oszczędności", jeżeliby z zatrudnienia prawnika rezygnował, przez to wydaje się dość słaby.
owl | 25.10.2018, 12:49
mógłby mieć jedno z w/w, ale powinien cechować się empatią w stosunku do właścicieli lokali.. Umieć czytać. ze zrozumieniem i nie reprezentować sobą "bufona". Rozumieć przepisy i potrzeby członków wspólnoty a nie balansować na granicy prawa.
   1 / 1   
Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
3/2019

Aktualny numer:

Administrator 3/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Zaskarżanie uchwał
  • - RODO w mieszkalnictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16342|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl