1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................

Systemy ogrodzeniowe

Ogrodzenie to otoczenie działki lub ogrodu za pomocą urządzenia ochronnego, płotu, muru mające na celu ochronę przed dostępem osób trzecich lub zwierząt niemających prawa wstępu, gdy wstęp może stanowić dla nich zagrożenie lub gdy mogą wyrządzić na terenie szkody materialne. wykonanie ogrodzenia, pełnej elewacji, garażu, budynku gospodarczego lub elementów Systemy ogrodzeniowe nie mogą stwarzać zagrożenia dla bezpieczeństwa ludzi i zwierząt.Umieszczanie na systemach ogrodzeniowych, na wysokości mniejszej niż 1,8 m, ostro zakończonych elementów, drutu kolczastego, tłuczonego szkła oraz innych podobnych wyrobów i materiałów jest zabronione.Bramy i furtki systemu ogrodzeniowego nie mogą otwierać się na zewnątrz działki.Furtki w ogrodzeniu przy budynkach mieszkalnych wielorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej nie mogą utrudniać dostępu do nich osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich.Szerokość bramy powinna wynosić w świetle co najmniej 2,4 m, a w przypadku zastosowania furtki jej szerokość powinna być nie mniejsza niż0,9 m.
RODZAJE SYSTEMÓW OGRODZENIOWYCH: Murowane betonowe np. cegła, z pustaków, kształtek łupanych, kamień, itp.; Drewniane - drewno impregnowane; Metalowe-siatka, metal kuty ozdobny itp.; Mieszane np. murowano - drewniane, murowano - metalowe.

W chwili obecnej nie posiadamy żadnych informacji.

Systemy ogrodzeniowe i furtki

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl