Katalog firm

Ośrodek Szkoleniowy Training Group
Wyświetleń: 1192
Województwo: śląskie
Adres: Gliwicka 35
  42-600 Tarnowskie Góry
Telefon: 600 97 37 67
Faks: 32 441 63 67
E-mail:

Ośrodek Szkoleniowy Training Group specjalizuje się w organizacji profesjonalnych szkoleń kierowanych do Zarządców Nieruchomości, Zakładów Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej, Spółdzielni Mieszkaniowych, Urzędów Miast i Gmin, Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz klientów indywidualnych.

Organizowane przez nas szkolenia oparte są na kilku podstawowych filarach: wiedzy i wieloletnim doświadczeniu naszych wykładowców, ciągłej analizie rynku branży nieruchomości, szybkiego reagowania na zmiany, które stale dokonują się w branży oraz sugestiach naszych Klientów.

Organizowane przez nas SZKOLENIA SPEŁNIAJĄ WYMAGANIA MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY w zakresie podnoszenia kwalifikacji przez Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości oraz Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Zapraszamy do współpracy !

 

Branża: Targi, konferencje, szkolenia, kursy, uczelnie
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17984|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl