Katalog firm

KWATERA Zarządzanie Nieruchomościami
Wyświetleń: 88025
Województwo: mazowieckie
Adres: Starościńska 1
  02-516 Warszawa
NIP: 526-26-75-121
Telefon: 22 379 45 45
Telefon: 801 066 552
Faks: 22 379 45 44
Strona WWW: www.amwkwatera.pl
E-mail:
KWATERA Zarządzanie Nieruchomościami

KWATERA to ekspert i doradca w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi

obecnie obsługuje 257 budynków mieszkalnych

o łącznej powierzchni prawie 600 000 m2

 

Gwarantujemy rzetelne i kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, optymalizację kosztów eksploatacji, indywidualną obsługę Klienta oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Naszym priorytetem jest zapewnienie zarówno komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, jak i satysfakcji właścicielom nieruchomości. 

 

ŚWIADCZYMY USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Zapewniamy kompleksowe zarządzanie nieruchomością oraz utrzymanie wysokiego standardu budynków. Oferta Spółki obejmuje administrowanie budynkami i terenami przyległymi, całodobową obsługę techniczną, obsługę księgowo-podatkową, sprawną windykacje należności oraz szeroki zakres usług dodatkowych.

 

PROPONUJEMY OPTYMALIZACJĘ KOSZTÓW ZARZĄDZANIA

Dla wielu naszych Klientów kluczowe znaczenie ma utrzymanie wysokiego standardu obiektów oraz możliwie niskich kosztów utrzymania nieruchomości. Racjonalne gospodarowanie funduszami, odpowiedni dobór podwykonawców oraz korzyści wynikające ze skali naszej działalności pozwalają na obniżanie kosztów eksploatacyjnych. Dla każdej nieruchomości proponujemy opracowanie, wdrożenie a następnie rozliczenie planu finansowego. 

 

ZAPEWNIAMY INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ KLIENTA

Nasza Spółka szczególną uwagę przywiązuje do zapewnienia wysokich standardów obsługi Klienta. Warto podkreślić, że naszym atutem jest duża elastyczność i możliwość szybkiego reagowania na Państwa potrzeby. Nasz potencjał kadrowy, doświadczenie i nowoczesny styl zarządzania stanowią najlepsze podstawy do współpracy z nawet najbardziej wymagającymi partnerami.

 

ZARZĄDCA ROKU

Miło jest nam poinformować, że w 2016 roku zostaliśmy laureatem konkursu „Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości” organizowanego przez miesięcznik „Administrator”.

 

 

                        WYBIERZ OFEROWANĄ USŁUGĘ

       
Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Philips przeprowadził badanie na grupie ok. 200 osób, by sprawdzić, co o tematyce smart city mają mieszkańcy i samorządy. Czy ich oczekiwania i cele są spójne? Raport...
4/2018

Aktualny numer:

Administrator 4/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - O zawodzie zarządcy nieruchomości refleksji kilka
  • - Dojazd pożarowy do budynku zabytkowego
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 15007|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl