Katalog firm

Dex 44 Sp. z o.o.
Wyświetleń: 50853
Województwo: mazowieckie
Adres: Powstańców Śląskich 85/11
  01-466 Warszawa
Telefon: 881508010
Telefon: 223044132
Strona WWW: www.dex44.pl
E-mail:
Dex 44 Sp. z o.o.

DEX44 sp. z o. o. zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Spółka kontynuuje i rozwija, w innej formie prawnej, działalność DEX Zarządzanie Nieruchomościami, która od 2007 roku z powodzeniem spełnia oczekiwania klientów, by dziś cieszyć się znacznym uznaniem na rynku nieruchomości.

Oferta DEX44 kierowana jest zarówno do deweloperów, wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych oraz nieruchomości komercyjnych. Nasze usługi obejmują:

 • Prowadzenie pełnej Administracji nieruchomości,
 • Obsługę techniczną budynków,
 • Utrzymywanie porządku w budynkach i na osiedlach,
 • Zarządzanie dokumentacją,
 • Księgowość,
 • Pomoc prawną / usługi prawne.

Utworzyliśmy DEX44 sp. z o. o., ponieważ posiadamy wszechstronne doświadczenia menedżerskie oraz kompetencje na rynku nieruchomości i w zarządzaniu firmami.

Członkowie Zarządu oraz Rady Nadzorczej naszej Spółki to osoby posiadające m.in. ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, zarówno osiedlami i spółdzielniami mieszkaniowymi, jak również firmami zarządzającymi od ok. 100 do ponad 1,5 tys nieruchomościami o różnym statusie własnościowym i prawnym o łącznej powierzchni ponad 2,5 mln m2.

Ponadto stanowimy zespół osób o unikalnej wiedzy i wieloletniej praktyce w gospodarowaniu nieruchomościami stanowiącymi własność komunalną oraz Skarbu Państwa w skali całej Warszawy, z doświadczeniem w pracy w instytucjach samorządowych, bankowości oraz jako wykładowcy przedmiotów ekonomicznych na wyższych uczelniach.

Jako prawnicy, ekonomiści i inżynierowie zapewniamy najwyższe profesjonalne standardy w zarządzaniu nieruchomościami. Jako specjaliści za kluczowe uznajemy przestrzeganie uniwersalnych zasad etycznych.

Jako menedżerowie uważamy, że głównym warunkiem trwałego sukcesu firmy w naszej branży jest uzyskanie oraz utrzymanie zaufania i rekomendacji klientów, mieszkańców zarządzanych przez nas nieruchomości.

Profesjonalizm, Etyka i Zaangażowanie są naszym znakiem firmowym oraz podstawą naszego sukcesu!

Gwarantujemy Klientom:

 • Rzetelność, uczciwość i przejrzystość w prowadzeniu powierzonych nam spraw,
 • Najwyższą staranność i profesjonalizm licencjonowanego zarządcy w gospodarowaniu powierzonymi nam nieruchomościami,
 • Zadowolenie i komfort mieszkańców jako podstawowy miernik jakości i efektywności naszej pracy,
 • Zaangażowanie i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów zarządzanych nieruchomości.

Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą. Aby dowiedzieć się więcej prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

 • osobiście - w lokalu nr 11 (III piętro) w budynku przy ul. Powstańców Śląskich 85 (wejście od strony ul. Pełczyńskiego)
 • telefonicznie - tel. 022 304 41 32 - 33
 • bądź mailowo – email: .
 • 

Biuro Obsługi Klienta jest czynne w godzinach pn.-pt. 8.30-17.00, śr.10.00-18.00.

Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Ergonomia pracy dzięki polityce czystego biurka

Ergonomia pracy dzięki polityce czystego biurka

Autor przedstawia wyniki badań na temat wpływu na wydajność zatrudnionych osób takich czynników ergonomii miejsca pracy, jak porządek i oświetlenie. Prezentuje wytyczne...
6/2017

Aktualny numer:

Administrator 6/2017
W miesięczniku m.in.:
 • - Echa walnych zgromadzeń
 • - Dostęp do informacji publicznej
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 13290|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl