Katalog firm

Dex 44 Sp. z o.o.
Wyświetleń: 62277
Województwo: mazowieckie
Adres: Powstańców Śląskich 85/11
  01-466 Warszawa
Telefon: 881508010
Telefon: 223044132
Strona WWW: www.dex44.pl
E-mail:
Dex 44 Sp. z o.o.

DEX44 sp. z o. o. zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Spółka kontynuuje i rozwija, w innej formie prawnej, działalność DEX Zarządzanie Nieruchomościami, która od 2007 roku z powodzeniem spełnia oczekiwania klientów, by dziś cieszyć się znacznym uznaniem na rynku nieruchomości.

Oferta DEX44 kierowana jest zarówno do deweloperów, wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych oraz nieruchomości komercyjnych. Nasze usługi obejmują:

 • Prowadzenie pełnej Administracji nieruchomości,
 • Obsługę techniczną budynków,
 • Utrzymywanie porządku w budynkach i na osiedlach,
 • Zarządzanie dokumentacją,
 • Księgowość,
 • Pomoc prawną / usługi prawne.

Utworzyliśmy DEX44 sp. z o. o., ponieważ posiadamy wszechstronne doświadczenia menedżerskie oraz kompetencje na rynku nieruchomości i w zarządzaniu firmami.

Członkowie Zarządu oraz Rady Nadzorczej naszej Spółki to osoby posiadające m.in. ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, zarówno osiedlami i spółdzielniami mieszkaniowymi, jak również firmami zarządzającymi od ok. 100 do ponad 1,5 tys nieruchomościami o różnym statusie własnościowym i prawnym o łącznej powierzchni ponad 2,5 mln m2.

Ponadto stanowimy zespół osób o unikalnej wiedzy i wieloletniej praktyce w gospodarowaniu nieruchomościami stanowiącymi własność komunalną oraz Skarbu Państwa w skali całej Warszawy, z doświadczeniem w pracy w instytucjach samorządowych, bankowości oraz jako wykładowcy przedmiotów ekonomicznych na wyższych uczelniach.

Jako prawnicy, ekonomiści i inżynierowie zapewniamy najwyższe profesjonalne standardy w zarządzaniu nieruchomościami. Jako specjaliści za kluczowe uznajemy przestrzeganie uniwersalnych zasad etycznych.

Jako menedżerowie uważamy, że głównym warunkiem trwałego sukcesu firmy w naszej branży jest uzyskanie oraz utrzymanie zaufania i rekomendacji klientów, mieszkańców zarządzanych przez nas nieruchomości.

Profesjonalizm, Etyka i Zaangażowanie są naszym znakiem firmowym oraz podstawą naszego sukcesu!

Gwarantujemy Klientom:

 • Rzetelność, uczciwość i przejrzystość w prowadzeniu powierzonych nam spraw,
 • Najwyższą staranność i profesjonalizm licencjonowanego zarządcy w gospodarowaniu powierzonymi nam nieruchomościami,
 • Zadowolenie i komfort mieszkańców jako podstawowy miernik jakości i efektywności naszej pracy,
 • Zaangażowanie i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów zarządzanych nieruchomości.

Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą. Aby dowiedzieć się więcej prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

 • osobiście - w lokalu nr 11 (III piętro) w budynku przy ul. Powstańców Śląskich 85 (wejście od strony ul. Pełczyńskiego)
 • telefonicznie - tel. 022 304 41 32 - 33
 • bądź mailowo – email: .
 • 

Biuro Obsługi Klienta jest czynne w godzinach pn.-pt. 8.30-17.00, śr.10.00-18.00.

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
 • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
 • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17555|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl