Katalog firm

Wiesław Bryła - Nadzory, Projekty, Usługi Budowlane
Wyświetleń: 1433
Województwo: śląskie
Adres: Ametystowa 20
  43-300 Bielsko-Biała
Telefon kom.: 509 919 299
Telefon kom.: 604 267 649
E-mail:

Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętym budownictwie. Wieloletnia obecność na rynku, indywidualne podejście do potrzeb klientów oraz doskonała znajomość branży sprawiają, że nasza marka kojarzona jest z solidnością i profesjonalizmem. Pełnimy nadzór i kierownictwo budowlane nad prowadzonymi na terenie Bielska - Białej (i w okolicy) inwestycjami.

Przeprowadzamy przeglądy okresowe budynków, wykonujemy kosztorysy budowlane oraz projekty architektoniczne. Wciąż poszerzamy zakres naszej działalności oraz podnosimy kwalifikacje zawodowe, by sprostać wymaganiom naszych klientów w 100%. Zapraszamy do kontaktu  od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 18:00. 

Branża: Przeglądy obiektów
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18033|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl