Katalog firm

Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.
Wyświetleń: 1483
Województwo: mazowieckie
Adres: Czapli 31 A
  02-781 Warszawa
Telefon kom.: 500-131-232
E-mail:

Spółka Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z całkowicie polskim kapitałem. Na rynku polskim istniejemy od 1999 r.

Do zakresu naszej działalności należy kompleksowa obsługa techniczna budynków inteligentnych. W początkowym okresie działalności koncentrowaliśmy się na usługach świadczonych na terenie Warszawy, jednakże reagując na potrzeby rynku w ostatnich trzech latach nawiązaliśmy współpracę z Klientami również w innych rejonach Polski. Jednak wciąż podstawowy rynek naszych usług koncentruje się w stolicy i jej okolicach. Lista obiektów, które w pełni obsługujemy pod względem technicznym, składa się zarówno z komercyjnych budynków wielkopowierzchniowych, jak i z budynków mieszkalnych, będących w zarządzie Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielni Mieszkaniowych.  

Branża: Instalacje elektryczne
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17984|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl