Katalog firm

Idea Home sp. z o.o. Biuro Nieruchomości
Wyświetleń: 1387
Województwo: warmińsko-mazurskie
Adres: Gdańska 3/1
  19-300 EŁK
NIP: 848-186-02-45
Telefon: 87 621 00 86
E-mail:

Idea Home - nieruchomości z siedzibą w Ełku. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie i zarządzaniem nieruchomości, pośrednictwem kredytowym, szeroko pojętym doradztwem w obszarze rynku nieruchomości. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, wykształceniem i licencjami pośrednika i zarządcy. Jesteśmy skuteczni - nieruchomości sprzedajemy zawodowo. Działamy w Ełku, na Mazurach oraz województwach warmińsko-mazurskim i podlaskim. Obsługujemy na terenie całej Polski transakcje z rynku komercyjnego.

Bezpiecznie doprowadzimy do transakcji i pomożemy w realizacji Twoich marzeń i celów. Spotkasz się z życzliwością, zaangażowaniem i jasnymi zasadami. Nasze wartości to przede wszystkim zaufanie i szacunek. Naszym celem jest zapewnienie klientom największych korzyści i najwyższych standardów obsługi.

Zapraszamy do naszego biura nieruchomości w Ełku przy ulicy Gdańskiej 3/1 od poniedziałku do piątku godz. 9-17

Branża: Zarządzanie nieruchomościami
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
1-2/2020

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości 2019 – analiza
  • - Grunt na własność – postulaty zmian
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18228|Ocena: 3.0
Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl