Katalog firm

Lub-Bud Sp. z o.o.
Wyświetleń: 590
Województwo: lubelskie
Adres: Inźynierska 3
  20-484 Lublin
NIP: 7123233857
Telefon kom.: 604 055 891
Faks: 81 471 3231
E-mail:

Firma Lub Bud Sp. z o.o. powstała 2 grudnia 2010 roku i do dzisiaj nadal prężnie się rozwija, świadcząc usługi remontowo-budowlane dla firm, deweloperów, placówek oświatowych i szkolnictwa, spółdzielni mieszkaniowych, urzędów, zarządców nieruchomości oraz wspólnot mieszkaniowych na terenie województwa lubelskiego.

W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania.

Firma nasza specjalizuje się w remoncie balkonów w wybranej przez klienta systemie np. CERESIT, BOLIX, PCI lub na podstawie indywidualnego zakresu robót.

Lub-Bud Sp z o.o. w Lublinie jako prężnie działająca firma remontowo-budowlana ma zaszczyt zaproponować Państwu szeroki wachlarz profesjonalnych usług w rozsądnej cenie.

Branża: Materiały budowlane
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18020|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl