Katalog firm

SUPREMIS Sp. z o.o.
Wyświetleń: 613
Województwo: mazowieckie
Adres: Orężna 1A
  05-500 Piaseczno
NIP: 123 103 98 76
Telefon: 22 292 75 00
Faks: 22 292 75 01
E-mail:

SUPREMIS Sp. z o.o. to jeden z wiodących i największych Partnerów SAP w zakresie produktu SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Firma świadczy pełen zakres usług związanych z SAP – począwszy od wdrożeń systemu, po jego serwis i rozwój.

Jakość projektów, wiedza i doświadczenia konsultantów oraz efektywność współpracy z SAP powodują, że od 2006 roku SUPREMIS jest pierwszym Złotym Partnerem SAP. Najwyższy status partnerski jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług wdrożeniowych oraz serwisowych, doświadczenia firmy w realizacji projektów oraz liczby certyfikowanych konsultantów SAP.

Ponad 10 lat doświadczeń we wdrażaniu systemu SAP Business One pozwoliło firmie SUPREMIS na stworzenie mocnej pozycji na rynku w obszarze systemów zarządzania. Udane projekty wdrożeniowe systemu SAP zostały przeprowadzone przez SUPREMIS w ponad 100 firmach z wielu branż.

Branża: Oprogramowanie dla zarządców nieruchomości
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
1-2/2020

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości 2019 – analiza
  • - Grunt na własność – postulaty zmian
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18178|Ocena: 3.0
Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl