Katalog firm

WOODWASTE SP ZOO
Wyświetleń: 271
Województwo: lubuskie
Adres: GŁÓWNA 61
  66-340 PRZYTOCZNA
NIP: 596-16-64-413
Telefon: +48 668 291 859
E-mail:

Nasza firma działa na rynku biomasy od 2006 roku. Jesteśmy największym polskim producentem pelletu ze słomy. Aktualnie produkujemy również przemysłowy pellet drzewny.  

Woodwaste posiada trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane w zachodniej części Polski                     ( Przytoczna, Słońsk, Jordanów Śląski ) o łącznym potencjale produkcyjnym ok 150 000 tys. ton rocznie. Woodwaste realizuje kontrakty z takimi korporacyjnymi krajowymi odbiorcami jak Veolia Polska S.A., PGE S.A., PGNiG TERMIKA S.A., Biomasa Grupa Tauron Sp. z o.o. EDF Paliwa Sp. zo.o.      

Branża: Kolektory słoneczne, OZE
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
7-8/2019

Aktualny numer:

Administrator 7-8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Gospodarowanie ciepłem
  • - Rachunek strat
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16940|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl