Katalog firm

EDYL Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
Wyświetleń: 2087
Województwo: mazowieckie
Adres: Spacerowa 18
  00-592 Warszawa
NIP: 951-144-78-82
Telefon: 22 646 35 97
Strona WWW: edyl.pl/
E-mail:
EDYL Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

Firma EDYL zarządza i administruje nieruchomościami mieszkaniowymi od 1997 roku. Siedziba naszego rodzinnego przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie, w samym sercu Mokotowa. Dwie dekady obecności na rynku pozwoliły wypracować efektywne metody pracy.

Stawiamy na model zarządzania aktywnego, które charakteryzuje się inicjatywą w obsłudze nieruchomości, wskazywaniem możliwości i konsekwencją w realizacji podjętych działań. Kierujemy się przede wszystkim interesem właścicieli nieruchomości, nasze działania prowadzą do systematycznego zwiększania wartości rynkowej budynku. Kompleksowo i bezpośrednio wspieramy Zarząd w prowadzeniu spraw Wspólnoty. Podpowiadamy, jak maksymalnie wykorzystać potencjał nieruchomości oraz jak zapewnić bezpieczeństwo i komfort mieszkania na co dzień. Kompleksowo zarządzamy nieruchomościami od 1997 roku. Wykorzystaj nasze doświadczenie >>

EDYL

Do współpracy zapraszamy Wspólnoty Mieszkaniowe (także zorganizowane w ramach jednego osiedla), Spółdzielnie oraz osiedla domów jednorodzinnych. Swoje usługi świadczymy również właścicielom nieruchomości prywatnych. W ich przypadku zakres usług dopasowany jest do indywidualnych zapotrzebowani klienta, może obejmować zarówno kompleksową opiekę nad nieruchomością, jak i ograniczać się jedynie do wybranych czynności z zakresu zarządzania nieruchomością (np. kwestii księgowych).

EDYL

Dwudziestoletnia tradycja i innowacyjne rozwiązania

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować szereg rozwiązań, które gwarantują obsługę księgową na najwyższym poziomie oraz błyskawiczny dostęp do wszelkich informacji związanych ze Wspólnotą i rozliczeniami właścicieli. Posługujemy się specjalistycznym oprogramowaniem do prowadzenia księgowości Wspólnot Mieszkaniowych. Jest ono w pełni zintegrowane z internetową Strefą Mieszkańca, w której użytkownik ma dostęp do salda swoich rozliczeń, informacji o aktualnej wysokości opłat czy treści uchwał Wspólnoty Mieszkaniowej. Mieszkaj komfortowo i bezpiecznie - postaw na solidnego zarządcę >>

EDYL

Obsługa techniczna nieruchomości

Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Wskazujemy wady konstrukcyjne budynków, rozpoznajemy procesy, które prowadzą do pogarszania się stanu technicznego nieruchomości, określamy zakres niezbędnych remontów, a następnie kompleksowo nadzorujemy procedurę administracyjną i wykonawczą prac. W ciągu ostatnich 2 lat przeprowadziliśmy aż 142 remonty. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami zajmującymi się pracami konserwacyjnymi i bieżącymi naprawami instalacji oraz urządzeń znajdujących się w nieruchomości.

EDYL

Współpraca z kancelariami prawnymi

Z powodzeniem współpracujemy z doświadczonymi kancelariami prawnymi specjalizującymi się w tematyce nieruchomościowej i mieszkaniowej. Współpraca dotyczy zarówno spraw standardowych (np. efektywna egzekucja należności) jak i kwestii bardziej złożonych (np. wydzielenie samodzielnego lokalu z pomieszczenia strychu, wykreślenie hipotek bankowych z ksiąg wieczystych nieruchomości gruntowych, na których usytuowane są budynki).

EDYL

Inicjatywy proekologiczne

Ważna jest dla nas również troska o środowisko, dlatego promujemy działania proekologiczne, takie jak segregowanie śmieci. Organizujemy również – za zgodą Zarządów Wspólnot – darmowe pojemniki na zużyte świetlówki oraz baterie.

Zadowolenie klientów, wyróżnienie od specjalistów

Nasze działania doceniają współpracujące z nami Wspólnoty, chwaląc kompetencje, obowiązkowość, zaangażowanie i odpowiedzialność pracowników firmy.

EDYL

Zostaliśmy również zauważeni przez specjalistów w branży – firma Edyl została laureatem ogólnopolskiego konkursu „Lider Rynku Nieruchomości – Zarządca Roku 2016”. Jury konkursu doceniło m.in. obowiązujące w naszej firmie procedury w zakresie obsługi Wspólnot Mieszkaniowych oraz wysiłek włożony w dynamiczny rozwój firmy w ciągu ostatnich kilku lat.

Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Jak zwiększyć bezpieczeństwo na osiedlu?

Jak zwiększyć bezpieczeństwo na osiedlu?

Za komfort mieszkania w bezpiecznym miejscu jesteśmy w stanie sporo zapłacić. Jednym z możliwych rozwiązań jest kontrola wjazdów na osiedle strzeżone, minimalizująca...
10/2017

Aktualny numer:

Administrator 10/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Krajowy Zasób Nieruchomości
  • - Akceleracja zmian w przepisach o spółdzielniach
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 13900|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl