Katalog firm

FD Zarządzanie Sp. z o.o. Sp. k.
Wyświetleń: 12223
Województwo: lubelskie
Adres: Wróbla 66/U5
  20-719 Lublin
NIP: 712-321-07-50
Telefon: 81 479 89 89
Strona WWW: www.fdnieruchomosci.pl/
E-mail:
FD Zarządzanie Sp. z o.o. Sp. k.

O nas

FD Zarządzanie działa na lubelskim rynku nieruchomości od 2010 roku, a zarząd ma ponad 15-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami – licencjonowani zarządcy nieruchomości, administratorzy, księgowe, konserwatorzy, gospodarze budynków oraz osoby dbające o czystość na terenie nieruchomości. Wzajemne wsparcie oraz współpraca to podstawy działania naszego zespołu. W swojej codziennej pracy kierujemy się wewnętrznie ustalonymi procedurami, które mają służyć przede wszystkim zadowoleniu mieszkańców.

FD Zarządzanie

Współpracujemy z inspektorami nadzoru budowlanego mającymi uprawnienia budowlane, ze specjalistami usuwającymi różnego rodzaju awarie, firmami remontowymi oraz z radcą prawnym i podmiotami specjalizującymi się w egzekwowaniu roszczeń z tytułu rękojmi i gwarancji deweloperskich.

Wiele spraw można załatwić drogą elektroniczną – na co stawiamy w naszej codziennej pracy! Proponujemy nowoczesne rozwiązania wspomagające obsługę mieszkańców, co nas wyróżnia spośród wielu podobnych firm działających na rynku. Właściciele nieruchomości mają dostęp do internetowej strefy mieszkańca, gdzie mogą sprawdzić swój aktualny stan salda, wysokość zaliczek, rozliczenia mediów. Zapoznaj się z naszą ofertą >>

FD Zarządzanie Nieruchomościami

Standardem naszej pracy są kontrole administratorów na terenie wspólnoty, aby wszelkie drobne usterki usuwane były w możliwie najszybszym czasie (zanim dojdzie do poważnej awarii). Kontrolujemy czystość: na klatkach schodowych, terenach zewnętrznych i w garażach wielostanowiskowych; sprawdzamy również: źródła oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego w częściach wspólnych, stan drzwi wejściowych i innych w budynku służących do wspólnego użytkowania, stan zieleni (trawniki i rośliny). Drobne usterki usuwa nasz konserwator – jest to znacznie mniejsze obciążenie finansowe dla wspólnoty.

FD Zarządzanie

Mamy świadomość, że nieruchomości między sobą się różnią, podobnie jest z oczekiwaniami mieszkańców, dlatego traktujemy naszych klientów indywidualnie i działamy z uwzględnieniem ich celów. To podejście pozwoliło nam zyskać zaufanie właścicieli i mieszkańców powierzonych nam budynków. Ponadto mamy doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami z siłownią i całodobową ochroną.

Potwierdzeniem naszych solidnych działań jest prestiżowy konkurs „Lider Rynku Nieruchomości – Zarządca Roku”. W tegorocznej edycji konkursu otrzymaliśmy tytuł Zarządcy Roku 2019.

Lider Rynku Nieruchomości

FD Zarządzanie to nie tylko solidny zarządca, lecz także rzecznik praw mieszkańców. Dlaczego jeszcze współpraca z nami się opłaca?

Powodów jest kilka:

  • PROFESJONALIZM – prowadzimy zarządzanie nieruchomością wspólną z uwzględnieniem najwyższych standardów zawodowych i etycznych;
  • INNOWACYJNOŚĆ – wykorzystujemy nowoczesne techniki zarządzania wspólnotami, które służą nam i mieszkańcom;
  • KWALIFIKACJE – nasz zespół tworzą pracownicy o wysokich kwalifikacjach zawodowych i sporym doświadczeniu (księgowe, licencjonowani zarządcy itp.);
  • PARTNERSTWO – odgrywamy rolę partnera i doradcy wspólnot mieszkaniowych, ponadto realizujemy cele mieszkańców;
  • BEZPIECZEŃSTWO – zarządzane przez nas nieruchomości są ubezpieczone, my także jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaną działalnością zawodową;
  • ZAANGAŻOWANIE – dbamy o nieruchomości, dlatego wspólnie z mieszkańcami organizujemy społeczne nasadzanie roślin na terenach ich wspólnot (bierzemy także udział w projekcie Wydziału Ochrony Środowiska w Lublinie na darmowe nasadzenia rekompensacyjne).

FD Zarządzanie

W FD Zarządzanie wiemy, że zarządzanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych nie sprowadza się wyłącznie do troski o samą nieruchomość. Wspólnotę mieszkaniową tworzą ludzie, a nie budynki – to hasło przewodnie naszej działalności.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej >>

FD Zarządzanie

6/2020

Aktualny numer:

Administrator 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozliczanie fundusz remontowego
  • - Przeglądy techniczne po nowemu
Zobacz szczegóły
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19165|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl