Katalog firm

CEET Sp. z o.o.
Wyświetleń: 933
Województwo: mazowieckie
Adres: Aleja Stanów Zjednoczonych 72
  04-036 Warszawa
NIP: 6762424256
Telefon: +48 22 101 58 44
Telefon kom.: +48 602 427 445
Strona WWW: www.ceet.pl
E-mail:
CEET Sp. z o.o.

O nas

W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek energii w Polsce, Spółka CEET utworzyła w 2010 roku zespół doradztwa oraz usług energetycznych dla sektora biznesowego i publicznego.

Działalność firmy, koncentruje się na obsłudze klientów końcowych w szeroko rozumianej optymalizacji zużycia i zakupu energii. Współpracujemy w tym zakresie z większością dostawców energii oraz stosujemy innowacyjne rozwiązania techniczne dostępne na światowym rynku. Zapoznaj się z naszą ofertą »

Dlaczego warto nas wybrać?

Najniższe Ceny Energii Doświadczenie
Wraz z naszym partnerem, grupą CEZ, oferujemy najniższe ceny energii i gazu na Polskim rynku. Wolumen obrotu naszej firmy w zakresie sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców końcowych, przekroczył 1 500 000 MWh, co dało oszczędności na poziomie ponad 15 000 000 złotych. Na Polskim rynku działamy od 2010 roku. Przez ten okres z naszych usług skorzystało już ponad 2000 przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenie sprawia że jesteśmy jedną z najczęściej polecanych firm doradczych w branży energetycznej.
Innowacyjne Technologie Formuła ESCO
Naszą misja jest promowanie innowacyjnych technologii w zakresie efektywności energetycznej. Współpracując z największymi firmami IT jak również z naukowcami związanymi z Politechniką Warszawską wdrażamy unikalne rozwiązania w zakresie poprawy efektywności w zakładach przemysłowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie efektywnego zużycia energii – wyboru technologii i źródeł energii, montażu, eksploatacji i outsourcingu usług. Finansowanie wdrożeń za pomocą metody EPC (Umowy z GWARANCJĄ OSZCZĘDNOŚCI) w oparciu o zwrot kosztów inwestycji bezpośrednio z oszczędności kosztów energii.

Nasze rozwiązania

Oferujemy najszerszy zakres usług dla odbiorców biznesowych i instytucjonalnych w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu oraz usług pochodzących z wykorzystania technologi energooszczędnych. Postaw na doświadczenie »

 • Energia Elektryczna dla Firm - Posiadamy najniższe ceny Energii Elektrycznej na rynku. W swojej ofercie oferujemy szeroki zakres form sprzedaży. Nasza oferta skierowana jest do klienta biznesowego.
 • Gaz Ziemny dla Firm - Oferujemy najkorzystniejsze ceny za Gaz Ziemny dla Przedsiębiorstw i Instytucji. Nasza oferta zawiera produkty kompleksowe, typu bazowego oraz transzowego.
 • Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa - Przeprowadzamy audyty określające optymalne rozwiązania prowadzące do poprawy Efektywności Energetycznej. Audyt jest wykonywany w oparciu o wizję lokalną obiektu oraz analizę dokumentów.
 • ISO 50001 - Oferujemy kompleksowe wdrożenie Systemu Zarządzanie Energią według PN EN ISO 50001, który potwierdza realizowanie obowiązujących wymogów w sferze efektywnego zużycia energii.
 • Białe Certyfikaty - Przeprowadzamy kompleksową procedurę uzyskania Świadectwa Efektywności Energetycznej.
 • Zwrot akcyzy za Energie Elektryczną - Oferujemy wsparcie w uzyskaniu częściowego zwrotu Akcyzy za Energie Elektryczną.
 • Modernizacja Węzłów Cieplnych - System Optymalnego Zarządzania Energią Cieplną to kompleksowe rozwiązanie służące do regulacji, sterowania oraz zarządzania ciepłem w budynkach i obiektach przemysłowych. Wdrożenie systemu SOZE® pozwala na poprawę Efektywności Energii Cieplnej nawet o 50%.
 • Oświetlenie LED dla Przedsiębiorstwa - Nowoczesne, energooszczędne oprawy LED, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych i innowacyjnej technologii oraz wysokiej jakości komponentów uzyskują najwyższą efektywność energetyczną. Sprawdź ile zaoszczędzisz w naszym kalkulatorze oszczędności LED.
 • Formuła ESCO - Kompleksowe realizacje przedsięwzięć mających na celu zwiększenie efektywności energetycznej z wykorzystaniem finansowania z gwarantowanych oszczędności w formule ESCO.
 • Pozostałe usługi - Zobacz również pozostałe usługi które oferujemy. Modernizacje układów pomiarowych, Poprawę jakości zasilania, Kompensacje mocy biernej oraz Instalacje fotowoltaiczne.

www.ceet.pl

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
 • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
 • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18007|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl