Katalog firm

SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych
Wyświetleń: 9624
Województwo: mazowieckie
Adres: Marysińska 1a
  04-617 Warszawa
NIP: 951-208-16-38
Telefon: 22 122-88-59
Telefon kom.: 733 11 88 00
Telefon kom.: 733 11 88 82
Strona WWW: www.szott.pl
E-mail:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych

SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową.

Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie oraz naprawy punktowe rur kanalizacyjnych.

 

Nasza firma zajmuje się renowacją systemów kanalizacji technologią Relining bez konieczności wymiany rur tradycyjną metodą. Technologia ta może być stosowana do wszystkich rodzajów rur, jest przyjazna dla środowiska, a co najważniejsze nieuciążliwa dla klienta. Natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych umożliwia przedłużenie ich żywotności o 25 lat bez konieczności prowadzenia remontu, kucia ścian i niszczenia łazienek.

Wykonujemy prace na terenie całej Polski, przede wszystkim dla wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, obiektów komercyjnych, ale także w domach jednorodzinnych i dla osób prywatnych.

ŚWIADCZYMY USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Oprócz usługi renowacji systemów kanalizacyjnych, oferujemy także monitoring rur kanalizacyjnych wraz z oceną ich stanu technicznego, czyszczenie, usuwanie zatorów oraz naprawy punktowe.

POSIADAMY NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT

Firma SZOTT jest jedynym w Polsce dystrybutorem urządzeń i materiałów do natryskowej renowacji rur kanalizacyjnych fińskiej firmy ReliningGroup. Mamy wyszkolonych pracowników, najwyższej jakości sprzęt i wiedzę niezbędną do tego, aby pracować na najlepszym poziomie.

NASZA METODA

Stosowana przez nas technologia umożliwia stworzenie wewnątrz starej rury nowej, spójnej powierzchni, nie uszkadzając przy tym istniejących struktur. Gwarancja producenta na materiał wynosi 10lat, ale wg rygorystycznych badań VTT jego żywotność wynosi nawet 25 lat. Po wykonanej usłudze rury są odporne na zmiany temperatur, detergenty oraz inne substancje chemiczne. Nowa powierzchnia jest gładka, co utrudnia przyczepianie się brudu, a wysoka elastyczność materiału sprawia, że jest ona odporna na pęknięcia.

KONSERWACJA

Nasza metoda jest polecana w budynkach objętych nadzorem konserwatorskim. Pozwala ona na zachowanie zabytkowych fragmentów rur i nie wymaga ingerencji w istniejące struktury budynku. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą >>

9/2020

Aktualny numer:

Administrator 9/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Sąsiedzkie spory
  • - Jaki domofon wybrać?
Zobacz szczegóły
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19952|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl