Katalog firm

Egain Polska Sp. z o.o.
Wyświetleń: 7704
Województwo: pomorskie
Adres: Bernarda Milskiego 1/37
  80-809 Gdansk
Telefon: 505 456 781
Strona WWW: www.egain.io
E-mail:
Egain Polska Sp. z o.o.

Egain

Jesteśmy firmą technologiczną, która łączy inteligentne oprogramowanie, duże zasoby danych i doświadczenie zawodowe, aby wspierać rozwój samoistnie zoptymalizowanych i energooszczędnych budynków.

W praktyce oznacza to:

  • Znaczne ograniczenie emisji dwutlenku węgla
  • Obniżenie kosztów ogrzewania o 10-20%
  • Zwrot z inwestycji w czasie krótszym niż rok
  • Poprawę klimatu wewnętrznego w budynkach

Dowiedz się więcej >>

Firma Egain powstała w 2003 r. z myślą o wyeliminowaniu wszystkich niepotrzebnych emisji gazów cieplarnianych z budynków mieszkalnych do atmosfery. Dowiedz się więcej o nas, naszych klientach i możliwościach rozwoju zawodowego.

Egain Edge – nasza platforma

Platforma Egain Edge wykorzystuje koncepcję Internetu Rzeczy (IoT) i jest zintegrowana z potężnym samouczącym się oprogramowaniem opartym na sztucznej inteligencji.

Taka konfiguracja umożliwia wykonywanie efektywnych pomiarów i wizualizacji, generowanie samooptymalizujących się analiz i raportów oraz prowadzenie kontroli obciążeń szczytowych.

Rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb

Firma Egain oferuje rozwiązanie, które zwiększy wartość Twojej firmy. Sprawdź korzyści, jakie przyniesie Ci Egain w kontekście konkretnych potrzeb Twojej działalności.

Egain

Asortyment: 
egain
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
9/2019

Aktualny numer:

Administrator 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowelizacja Ustawy o własności lokali
  • - Winda pod nadzorem
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17127|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl