Katalog firm

Egain Polska Sp. z o.o.
Wyświetleń: 7187
Województwo: pomorskie
Adres: Bernarda Milskiego 1/37
  80-809 Gdansk
Telefon: 505 456 781
Strona WWW: www.egain.io
E-mail:
Egain Polska Sp. z o.o.

Egain

Jesteśmy firmą technologiczną, która łączy inteligentne oprogramowanie, duże zasoby danych i doświadczenie zawodowe, aby wspierać rozwój samoistnie zoptymalizowanych i energooszczędnych budynków.

W praktyce oznacza to:

  • Znaczne ograniczenie emisji dwutlenku węgla
  • Obniżenie kosztów ogrzewania o 10-20%
  • Zwrot z inwestycji w czasie krótszym niż rok
  • Poprawę klimatu wewnętrznego w budynkach

Dowiedz się więcej >>

Firma Egain powstała w 2003 r. z myślą o wyeliminowaniu wszystkich niepotrzebnych emisji gazów cieplarnianych z budynków mieszkalnych do atmosfery. Dowiedz się więcej o nas, naszych klientach i możliwościach rozwoju zawodowego.

Egain Edge – nasza platforma

Platforma Egain Edge wykorzystuje koncepcję Internetu Rzeczy (IoT) i jest zintegrowana z potężnym samouczącym się oprogramowaniem opartym na sztucznej inteligencji.

Taka konfiguracja umożliwia wykonywanie efektywnych pomiarów i wizualizacji, generowanie samooptymalizujących się analiz i raportów oraz prowadzenie kontroli obciążeń szczytowych.

Rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb

Firma Egain oferuje rozwiązanie, które zwiększy wartość Twojej firmy. Sprawdź korzyści, jakie przyniesie Ci Egain w kontekście konkretnych potrzeb Twojej działalności.

Egain

Asortyment: 
egain
Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
4/2019

Aktualny numer:

Administrator 4/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Prawo a praktyka – debata
  • - Rozliczenie mediów
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Jaka jest rola zarządcy nieruchomości?

Jaka jest rola zarządcy nieruchomości?

Firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami stawiają przede wszystkim na jakość. I rzeczywiście świadczone przez nich usługi stają się coraz bardziej...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16497|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl