Katalog firm

Alucomposites
Wyświetleń: 310
Województwo: małopolskie
Adres: Śliczna 30/30
  31-444 Kraków
NIP: 945 218 2955
Telefon kom.: 733 031 813
Telefon kom.: 531 993 358
Strona WWW: www.alucomposites.pl
E-mail:

AluComposites - podłogi do lekkich balkonów wiszących

Oferujemy lekkie, nowoczesne podłogi kompozytowe do balkonów, szczególnie wiszących. Nasze płyty są  bardzo trwałe, nie przeciekają, posiadają różne nawierzchnie, są zgodne z PN budowlaną i przenoszą min 5 kN/m2 przy własnym ciężarze ok. 27 kg/m2 Podłogi naszej produkcji są odporne na ogień. 

Dowolne wymiary, różne grubości. Podłogi robimy na zamówienie, indywidualnie dla każdego Klienta. Nasze płyty podłogowe nie wymagają żadnych podpór, wystarczy podparcie obwiedniowe.

Zarówno spód, jaki nawierzchnia mogą mieć różne kolory.

Mamy w ofercie bardzo atrakcyjne nawierzchnie antypoślizgowe takie jak:

  • żywiczne z piaskiem kwarcowym,
  • tartanowe - gumowe ( takie jak na placach zabaw dla dzieci ),które są bardzo atrakcyjne,
  • żwirkowe - kamienny dywan,
  • sztuczna trawa.

Wszystkie nasze rozwiązania są oparte na wieloletnim doświadczeniu. Podłogi są praktycznie bezobsługowe (poza myciem) nigdy nie przeciekają, nie pękają, nie wymagają żadnej naprawy przez parędziesiąt lat.

Podłogę naszą można szybko wymienić na nową.
Zapytaj o cenę - jest bardzo atrakcyjna!

AluComposites - podłogi do lekkich balkonów wiszących

Oferujemy lekkie ,nowoczesne podłogi kompozytowe do balkonów ,szczególnie wiszących. Nasze płyty są bardzo trwałe, nie przeciekają , posiadają różne nawierzchnie, są zgodne z PN budowlaną i przenoszą min 5 kN/m2 przy własnym ciężarze ok. 27 kg/m2 Podłogi naszej produkcji są odporne na ogień. Dowolne wymiary , różne grubości . Podłogi robimy na zamówienie ,indywidualnie dla każdego klienta . Nasze płyty podłogowe nie wymagają żadnych podpór ,wystarczy podparcie obwiedniowe . Spód jaki nawierzchnia mogą mieć różne kolory.

Mamy w ofercie bardzo atrakcyjne nawierzchnie antypoślizgowe takie jak ;

żywiczne z piaskiem kwarcowym , tartanowe - gumowe ( takie jak na placach zabaw dla dzieci ) ,które są bardzo atrakcyjne , żwirkowe - kamienny dywan , sztuczna trawa .

Wszystkie nasze rozwiązania są oparte na wieloletnim doświadczeniu . Podłogi są praktycznie bezobsługowe ( poza myciem ) nigdy nie przeciekają , nie pękają , nie wymagają żadnej naprawy przez parędziesiąt lat . Podłogę naszą można szybko wymienić na nową .

Zapytaj o cenę - jest bardzo atrakcyjnaCzy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
1-2/2019

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Stawka na specjalizację? - debata
  • - Nie wystarczy prawo i technika... - wywiad
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16160|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl