Katalog firm

Licencjonowany Zarządca Nieruchomości nr 22969 Łukasz Maciej Socha
Wyświetleń: 241
Województwo: warmińsko-mazurskie
Adres: Pisańskiego 27
  12-200 Pisz
Telefon: 570230080
E-mail:

 Licencjonowany Zarządca Nieruchomości nr 22969 Łukasz Maciej Socha podejmie współpracę z zarządami Wspólnot Mieszkaniowych w Łomży, Ełku, Piszu, Białej Piskiej, Orzyszu, Rucianej-Nidzie w zakresie pełnej obsługi nieruchomości. Oferuję: obsługę ekonomiczno finansową, księgowość, audyt księgowy, audyt prawno techniczny, prawną pomoc administracyjną, ubezpieczenia, bieżące zarządzanie i administrowanie budynkiem, sprzątanie, utrzymanie zieleni. Dodatkowo zarządzanie najmem oraz zarządzanie obiektami komercyjnymi, hotelarskimi, gastronomicznymi, pensjonatami, obiektami sportowymi, budynkami należącymi do skarbu Państwa. Pośrednictwo i doradztwo w obrocie nieruchomościami.

 

Branża: Zarządzanie nieruchomościami
Czy uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przyległych nieruchomości gruntowych oraz udzielenia zarządowi (zarządcy nieruchomości) pełnomocnictwa do wykonania czynności zmierzających do osiągnięcia tego celu, zapaść muszą:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Philips przeprowadził badanie na grupie ok. 200 osób, by sprawdzić, co o tematyce smart city mają mieszkańcy i samorządy. Czy ich oczekiwania i cele są spójne? Raport...
12/2018

Aktualny numer:

Administrator 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozstanie z wieczystym użytkowaniem
  • - Termomodernizacja a smog
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 15849|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl