Katalog firm

TEAIS Polska
Wyświetleń: 98
Województwo: wielkopolskie
Adres: Główna 6
  61-005 Poznań
Telefon: 61 6394751
Faks: 61 6394521
Strona WWW: https://teais.pl
E-mail:
TEAIS Polska

TEAIS - Specjalistyczny Producent Materiałów Chemii Budowlanej

Początki firmy TEAIS sięgają lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Od tego czasu firma nieustannie kreuje innowacyjne technologie z zakresu chemii budowlanej, które przyczyniają się do rozwiązywania problemów w budownictwie.

Wszystkie produkty firmy są wynikiem starannego procesu badań i rozwoju, realizowanego z poszanowaniem ludzi jak i zasobów naturalnych.

Zaangażowanie na rzecz badań, rozwoju i innowacji pozwala firmie TEAIS na stałe poszerzanie swej oferty o nowe produkty i systemy, do których należą obecnie:

 

Odpowiedzialność Społeczna

TEAIS służy społeczeństwu przydatnymi produktami, tworząc je z poszanowaniem godności i warunków bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Szanuje też środowisko, minimalizując powstawanie odpadów oraz racjonalnie wykorzystując zasoby naturalne i energetyczne.

Certyfikaty

Profesjonalizm firmy TEAIS potwierdzają uzyskane przez nią certyfikaty. Od 1995 roku pozostaje firmą certyfikowaną zgodnie z normami ISO, aktualnie ISO 9001.

TEAIS otrzymał także DITE 11/0299 za system izolacji termicznej na zewnętrznej stronie elewacji (SATE) zwany TEAIS TERM.

System TEAIS TERM

System ten pozwala odnawiać elewacje (a także ściany wewnętrzne) z zachowaniem najwyższych walorów estetycznych i właściwości użytkowych z punktu widzenia izolacji cieplnej oraz hydroizolacji. Pozwala równocześnie na oszczędzanie energii, co umożliwia odzyskanie wkładu zainwestowanego w odnowienie elewacji w okresie krótszym niż 5 lat. Fakt otrzymania DITE za system TEAIS TERM potwierdza jego doskonałe właściwości i skuteczność. Dowiedz się więcej >>

Z kolei jednowarstwowe zaprawy Repois P oraz Repois R spełniają wymogi DIT 429 i 430. „El Documento de Idoneidad Tecnica Plus” (DIT Plus) lub „Technical Suitability Document Plus” w swej angielskiej nazwie zawiera korzystną techniczną ocenę Instytutu „Instituto de Cencias de la Construccion Eduardo Torroja” opartego na procedurach DIT zawierających wymogi nie objęte zasadami znaku CE. Dokumenty potwierdzają skuteczność jak i innowacyjność jednowarstwowych zapraw.

 

Obecnie firma jest reprezentowana w wielu krajach Europy, Ameryki, Afryki i Azji zarówno w zakresie umów komercyjnych jak i transferu technologii.

Zapoznaj się z bogatą ofertą produktów TEAIS >>

 

Asortyment: 
teais
chemia budowlana
Branża: Izolacje
Czy uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przyległych nieruchomości gruntowych oraz udzielenia zarządowi (zarządcy nieruchomości) pełnomocnictwa do wykonania czynności zmierzających do osiągnięcia tego celu, zapaść muszą:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Philips przeprowadził badanie na grupie ok. 200 osób, by sprawdzić, co o tematyce smart city mają mieszkańcy i samorządy. Czy ich oczekiwania i cele są spójne? Raport...
12/2018

Aktualny numer:

Administrator 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozstanie z wieczystym użytkowaniem
  • - Termomodernizacja a smog
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 15849|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl