Katalog firm

Derowerk F.H.U. Zbigniew Białas
Wyświetleń: 118
Województwo: łódzkie
Adres: Piotrkowska 183/187/22
  90-447 Łódź
Telefon: 42 636 12 54
Faks: 42 630 62 84
Strona WWW: www.derowerk.pl
E-mail:
Derowerk F.H.U. Zbigniew Białas

 

Derowerk jest polską firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w termoizolacji metodą wdmuchiwania. Jako wyłączny na Polskę dystrybutor maszyn do wdmuchiwania firmy X-FLOC, wełny celulozowej isofloc F, niepalnej wełny natryskowej Thermacoustic TC-417, folii paroizolacyjnych isofloc oraz systemów szczelności powietrzno-wiatrowej SIGA, wspieramy Wykonawców i Inwestorów w realizacji budynków ciepłych, trwałych i bezpiecznych dla ludzi i środowiska.

Ogólnopolska Sieć Autoryzowanych Wykonawców Derowerk pozwala na świadczenie profesjonalnych usług termoizolacyjnych dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, obiektów użyteczności publicznej oraz inwestorów indywidualnych.

Rozwiązania Derowerk przekładają się na szczelność izolacji termicznej i długofalowe oszczędności oraz optymalizację czasu i kosztów robót budowlanych.

 ocieplanie stropodachów z Derowerk

Ocieplamy stropodachy osiedli mieszkaniowych

Z Siecią Autoryzowanych Wykonawców działamy na terenie całej Polski. Wykonujemy docieplenia stropodachów betonowych wełną celulozową isofloc F o doskonałych parametrach termoizolacyjnych i akustycznych.

Generujemy oszczędności na kosztach ogrzewania

Poprawiamy efektywność energetyczną bloków i wieżowców, budynków użyteczności publicznej i domów jednorodzinnych. Redukujemy straty ciepła i generujemy oszczędności na kosztach ogrzewania.

 Oszczędności kosztów ogrzewania
 Ocieplanie stropów piwnic

Ocieplamy stropy piwnic i garaży podziemnych

Wykonujemy termoizolacje piwnic i garaży podziemnych niepalną wełną szklaną Thermacoustic TC-417 (λD= 0,035 W/mK). Natryskowa metoda montażu bez spoin zapewnia dokładność i szczelność, eliminuje efekt „zimnej podłogi” i zapewnia ciszę w kondygnacjach nad piwnicą.

Oferujemy wełnę celulozową isofloc F

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem ekologicznej wełny celulozowej isofloc F na Polskę. Materiał ten posiada λD= 0,037 W/mK, 50 lat trwałości użytkowej, wysokie ciepło właściwe 2,15 kJ oraz klasę reakcji na ogień B-s2, d0.

 Wełna celulozowa Isofloc F
 Maszyny do wdmuchiwania

Oferujemy maszyny do wdmuchiwania firmy X-FLOC

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem wydajnych, uniwersalnych maszyn X-FLOC do wdmuchiwania różnych materiałów izolacyjnych. Do najpopularniejszych należą Minifant M99, Zellofant M95 i EM300.

Prowadzimy szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla architektów, projektantów i wykonawców, które służą poszerzeniu i ugruntowaniu wiedzy z zakresu fizyki budowli oraz technologii wdmuchiwania materiałów izolacyjnych oraz ocieplania budynków.

 Szkolenia z Derowerk

Zapraszamy do współpracy!

Asortyment: 
izolacje
ocieplenia
isofloc f
celuloza
Branża: Izolacje
Czy uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przyległych nieruchomości gruntowych oraz udzielenia zarządowi (zarządcy nieruchomości) pełnomocnictwa do wykonania czynności zmierzających do osiągnięcia tego celu, zapaść muszą:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Philips przeprowadził badanie na grupie ok. 200 osób, by sprawdzić, co o tematyce smart city mają mieszkańcy i samorządy. Czy ich oczekiwania i cele są spójne? Raport...
12/2018

Aktualny numer:

Administrator 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozstanie z wieczystym użytkowaniem
  • - Termomodernizacja a smog
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 15849|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl