Katalog firm

EasyHome
Wyświetleń: 433
Województwo: łódzkie
Adres: Łużycka 6h
  93-452 Łódź
NIP: 728-256-32-25
Telefon kom.: 884-714-379
E-mail:

EasyHome to firma działająca na terenie aglomeracji łódzkiej. Świadczymy kompleksowe usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami wielorodzinnymi i komercyjnymi, działamy także w obszarze zarządzania najmem i zarządzania nieruchomościami niewynajmowanymi.
W przypadku budynków wielorodzinnych i komercyjnych skupiamy się na potrzebach użytkowników nieruchomości, bezpieczeństwie, optymalizacji kosztów eksploatacji, podnoszeniu jakości i standardów, w pełni wykorzystując potencjał nieruchomości. Naszym obowiązkiem jest racjonalne gospodarowanie funduszami, rzetelne i przejrzyste prowadzenie dokumentacji księgowo- bankowej, zapewnienie opieki technicznej, prawnej oraz sumienne wykonywanie wszystkich czynności związanych z bieżącym administrowaniem nieruchomości.
Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Klienta, rzetelność i poufność przeprowadzonych transakcji.

Branża: Zarządzanie nieruchomościami
Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
4/2019

Aktualny numer:

Administrator 4/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Prawo a praktyka – debata
  • - Rozliczenie mediów
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Jaka jest rola zarządcy nieruchomości?

Jaka jest rola zarządcy nieruchomości?

Firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami stawiają przede wszystkim na jakość. I rzeczywiście świadczone przez nich usługi stają się coraz bardziej...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16499|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl