Katalog firm

EasyHome
Wyświetleń: 731
Województwo: łódzkie
Adres: Łużycka 6h
  93-452 Łódź
NIP: 728-256-32-25
Telefon kom.: 884-714-379
E-mail:

EasyHome to firma działająca na terenie aglomeracji łódzkiej. Świadczymy kompleksowe usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami wielorodzinnymi i komercyjnymi, działamy także w obszarze zarządzania najmem i zarządzania nieruchomościami niewynajmowanymi.
W przypadku budynków wielorodzinnych i komercyjnych skupiamy się na potrzebach użytkowników nieruchomości, bezpieczeństwie, optymalizacji kosztów eksploatacji, podnoszeniu jakości i standardów, w pełni wykorzystując potencjał nieruchomości. Naszym obowiązkiem jest racjonalne gospodarowanie funduszami, rzetelne i przejrzyste prowadzenie dokumentacji księgowo- bankowej, zapewnienie opieki technicznej, prawnej oraz sumienne wykonywanie wszystkich czynności związanych z bieżącym administrowaniem nieruchomości.
Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Klienta, rzetelność i poufność przeprowadzonych transakcji.

Branża: Zarządzanie nieruchomościami
5/2020

Aktualny numer:

Administrator 5/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Wycinka drzew
  • - Termomodernizacja i remonty
Zobacz szczegóły
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18955|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl