Katalog firm

Pochłaniacz Wilgoci
Wyświetleń: 38
Województwo: wielkopolskie
Adres: Wieruszowska 12/16
  60-166 Poznań
NIP: 7790031925
Telefon: 618638376
E-mail:

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Maverick, dystrybutora nowoczesnych pochłaniaczy wilgoci. Oferowane produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Są skuteczną ochroną przed wilgocią w takich branżach jak transport, farmacja, przemysł spożywczy, wojskowość, branża chemiczna i wielu innych. 

Dostarczane przez Maverick pochłaniacze wilgoci dostępne są w różnych postaciach: saszetek, granulatu, tabletek, kapsułek.

Firma Maverick gwarantuje nie tylko wysoką jakość i atrakcyjny cennik oferowanych produktów, ale także indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Branża: Osuszanie
Czy uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przyległych nieruchomości gruntowych oraz udzielenia zarządowi (zarządcy nieruchomości) pełnomocnictwa do wykonania czynności zmierzających do osiągnięcia tego celu, zapaść muszą:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
1-2/2019

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Stawka na specjalizację? - debata
  • - Nie wystarczy prawo i technika... - wywiad
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Philips przeprowadził badanie na grupie ok. 200 osób, by sprawdzić, co o tematyce smart city mają mieszkańcy i samorządy. Czy ich oczekiwania i cele są spójne? Raport...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16041|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl