Katalog firm

Pochłaniacz Wilgoci
Wyświetleń: 221
Województwo: wielkopolskie
Adres: Wieruszowska 12/16
  60-166 Poznań
NIP: 7790031925
Telefon: 618638376
E-mail:

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Maverick, dystrybutora nowoczesnych pochłaniaczy wilgoci. Oferowane produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Są skuteczną ochroną przed wilgocią w takich branżach jak transport, farmacja, przemysł spożywczy, wojskowość, branża chemiczna i wielu innych. 

Dostarczane przez Maverick pochłaniacze wilgoci dostępne są w różnych postaciach: saszetek, granulatu, tabletek, kapsułek.

Firma Maverick gwarantuje nie tylko wysoką jakość i atrakcyjny cennik oferowanych produktów, ale także indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Branża: Osuszanie
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
5/2019

Aktualny numer:

Administrator 5/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Kiedy nieważna bonifikata?
  • - Sprawozdanie finansowe wspólnoty
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

HVAC – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja

HVAC – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja

Systemy klimatyzacji i wentylacji (HVAC) są odpowiedzialne za ponad 50 procent energii zużytej w budynkach. Efektywne ich zaprojektowanie zapewnia więc ogromne oszczędności...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16636|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl