Katalog firm

Twój Administrator
Wyświetleń: 191
Województwo: łódzkie
Adres: Andrzeja Struga 27a
  90-956 Łódź
NIP: 9820315150
Telefon: 666111912
Telefon: 600180350
E-mail:

Jako administrator aktywnie działam na rynku nieruchomości od początku 2012 r. Doświadczenie zdobywałam w Administracji Zasobów Komunalnych, gdzie administrowałam budynkami stanowiącymi własność Miasta Łódź, następnie rozpoczęłam współpracę z prywatnymi właścicieli nieruchomości. Obecnie administruję nieruchomościami wielolokalowymi, którymi właścicielami bądź współwłaścicielami są zarówno osoby fizyczne, spółki prawa, Miasto Łódź. W budynkach wzniesionych na administrowanych przeze mnie nieruchomościach znajdują się zarówno lokale mieszkalne, jak i użytkowe. W administrowanych przeze mnie zasobach znajdują się budynki nowopowstałe, które przejęłam bezpośrednio od dewelopera lub po administratorze wyznaczonym przez dewelopera, a także wiekowymi, w tym objętymi nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.

Branża: Zarządzanie nieruchomościami
Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
4/2019

Aktualny numer:

Administrator 4/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Prawo a praktyka – debata
  • - Rozliczenie mediów
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

HVAC – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja

HVAC – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja

Systemy klimatyzacji i wentylacji (HVAC) są odpowiedzialne za ponad 50 procent energii zużytej w budynkach. Efektywne ich zaprojektowanie zapewnia więc ogromne oszczędności...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16482|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl