Katalog firm

P.B.Administracja PIOTR BUKOWSKI Wspólnoty mieszkaniowe
Wyświetleń: 99
Województwo: opolskie
Adres: Chrobrego 19a
  46-100 NAMYSŁÓW
NIP: 752-132-90-31
Telefon kom.: 510268288
E-mail:

Zajmuję się kompleksową administracją nieruchomości w Namysłowie oraz na terenie powiatu. Oferuję uczciwe i rzetelne prowadzenie spraw Państwa wspólnot mieszkaniowych w oparciu o ustawę o własności lokali i pozostałe akty prawne.
Wszystkie ważne i ostateczne decyzje podejmują Państwo jako właściciele!
Gwarantuję ścisłą współpracę z Zarządem WM, przejrzystość podejmowanych działań oraz pełną kontrolę właścicieli nad finansami i gospodarką WM.
Pełna dyspozycyjność, telefon 24/7 i dojazd do klienta. 
W swojej pracy stawiam na bezpośredni kontakt z mieszkańcami - oparty na zaufaniu oraz profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściu do wykonywanych obowiązków.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.

Branża: Zarządzanie nieruchomościami
Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
4/2019

Aktualny numer:

Administrator 4/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Prawo a praktyka – debata
  • - Rozliczenie mediów
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Jaka jest rola zarządcy nieruchomości?

Jaka jest rola zarządcy nieruchomości?

Firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami stawiają przede wszystkim na jakość. I rzeczywiście świadczone przez nich usługi stają się coraz bardziej...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16489|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl