Katalog firm

Polskie Pojemniki
Wyświetleń: 12924
Województwo: małopolskie
Adres: Morawskiego 5
  30-102 Kraków
Telefon: 12 422 59 09
Telefon: 793 69 09 20
Strona WWW: ppbin.com
E-mail:
Polskie Pojemniki

Polskie pojemniki


Firma Polskie Pojemniki powstała w odpowiedzi na potrzeby gmin, spółek komunalnych, deweloperów, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych. Jej działalność skupia się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży kompleksowych rozwiązań w zakresie gospodarki komunalnej.
To jedyny polski producent pojemników podziemnych i półpodziemnych. Swą przewagę konkurencyjną buduje na wieloletnim doświadczeniu udziałowców w branży komunalnej oraz na znajomości specyfiki i uwarunkowań lokalnych rynków, a także bardzo szybką realizacją. Dostawy towaru realizowane są natychmiast.

Firma Polskie Pojemniki

  • Oferuje pełne wyposażenie dla swoich produktów w systemy elektroniczne typu kontrola dostępu czy systemy oparte na czujnikach napełnienia
  • Dostarcza rozwiązania z dziedziny IT w zakresie optymalizacji logistyki odbioru odpadów
  • Serwisuje produkty w zakresie konserwacji, utrzymania ich w czystości, pełnej sprawności czy wymaganych prawem okresowych dezynfekcji
  • Utworzona jest w oparciu o tylko polski kapitał
  • Uzupełnieniem oferty jest dystrybucja produktów komplementarnych, takich jak pojemniki kółkowe, dzwony, kosze itp.

Filozofia firmy:

Firma stawia sobie za cel podwyższanie jakości życia, wspieranie zrównoważonego rozwoju oraz poprawę estetyki miast poprzez:

  • innowacyjność
  • profesjonalizm
  • solidność i niezawodnosć
  • wdrażanie kompleksowych rozwiązań
  • rozwój międzynarodowy

Dzięki temu Polskim Pojemnikom zaufało już wiele firm, od prywatnych spółek przez gminy i samorządy, a referencje najlepiej świadczą o tym, że jest to firma godna zaufania. Sprawdź >>

Polskie Pojemniki mogą pochwalić sie realizacjami w wielu miastach na terenie kraju

Polskie Pojemniki - realizacje

Zapoznaj się bliżej realizacjami firmy >>

Certyfikaty

Spółka Polskie Pojemniki działa zgodnie z zasadami wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 i Środowiskowego ISO 14001. Pojemniki spełniają wymagania norm europejskich, zgodnych z serią PN-EN 13071 (PN-EN 13071-1, -2, -3). Posiadają także polski atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.

Firma znalazła się równiez w zaszczytnym, nielicznym gronie europejskich producentów pojemników półpodziemnych, których wyroby są certyfikowane przez Polskie Centrum Akredytacji.

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Parkingi biurowców puste

Parkingi biurowców puste

Lockdown i praca zdalna spowodowały, że parkingi biurowców są wykorzystywane w 40 proc.

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 20990|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl