Katalog firm

Zarządzanie Nieruchomościami Kozioł & Kozioł
Wyświetleń: 189
Województwo: śląskie
Adres: Kolejowa 7/3
  44-120 Pyskowice
NIP: 9691611394
Telefon: 667-169-100
E-mail:

Powstanie naszej firmy poprzedza wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami. Nasza historia z zarządzaniem nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych rozpoczęła się w 2009 roku, jako zarząd jednej z pyskowickich wspólnot mieszkaniowych. Zdobyte doświadczenie oraz fachowa wiedza pozwala nam zapewnić Państwu kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. Jako firma działamy od 2015 roku.

Klienci naszej firmy mogą liczyć na profesjonalną obsługę administracyjną, księgową, techniczną oraz prawną, ponadto zapewniamy także fachową pomoc odnośnie wyboru firm zewnętrznych świadczących usługi na rzecz nieruchomości.

Stale rośnie liczba klientów decydujących się na współpracę z nami. Dzięki temu możemy się rozwijać i stale podnosić jakość świadczonych usług, stosować nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu nieruchomościami które wiążą się z udogodnieniami dla Mieszkańców.

Branża: Zarządzanie nieruchomościami
6/2020

Aktualny numer:

Administrator 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozliczanie fundusz remontowego
  • - Przeglądy techniczne po nowemu
Zobacz szczegóły
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19237|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl