Katalog firm

zamieszkani.pl
Wyświetleń: 3234
Województwo: mazowieckie
Adres: Kazikowskiego 19
  05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822 22 95 974
Telefon kom.: 505999545
Telefon kom.: 505876766
E-mail:

Portal http://www.zamieszkani.pl/ jest połączeniem serwisu społecznościowego dla mieszkańców z rozbudowanym oprogramowaniem do zarządzania blokami (wspólnotami mieszkaniowymi, komunalnymi) dla zarządców. Jest to jedyny portal w Polsce i poza nią, który daje tak szerokie możliwości.

Mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych korzystają z serwisu za darmo. Dzięki portalowi członkowie wspólnot mogą komunikować się z zarządcą oraz się między sobą poprzez forum, wewnętrzną pocztę. Uczestniczą w elektronicznym głosowaniu uchwał i ankiet. Zamieszczają ogłoszenia, szukają pomocy z ramach pomocy sąsiedzkiej (bank czasu). Elektronicznie informują zarządce o stanie swoich liczników. Dodatkowo serwis daje możliwość wglądu do bieżących i historycznych rozliczeń, które mogą być w każdej chwili wydrukowane.

Branża: Oprogramowanie dla zarządców nieruchomości
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18003|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl