Katalog firm

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe LASKOMEX
Janusz Chojnacki
Wyświetleń: 7973
Województwo: łódzkie
Adres: Dąbrowskiego 249
  93-231 Łódź
Telefon: 42 671 88 00
Faks: 42 671 88 88
Strona WWW: www.laskomex.com.pl
E-mail:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe LASKOMEX<br>Janusz Chojnacki

Firma Laskomex to jeden z największych polskich producentów systemów domofonowych. Obszar działalności firmy obejmuje ponad 20 krajów na całym świecie. Wśród partnerów znajdują się firmy z całej Europy, w tym m.in.z Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Białorusi, Słowacji, Czech, Hiszpanii, Niemiec i Francji.


Firma Laskomex istnieje od 1985r. Od początku swojej działalności nastawiona była na wykorzystanie zaawansowanych technologii oraz tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań. Firma rozpoczynała swoją działalność jako producent profesjonalnych systemów mikroprocesorowych znajdujących zastosowanie głównie w procesach przemysłowych. Produkowane w tym okresie urządzenia wykorzystywane były między innymi w przemyśle lotniczym i fonograficznym.

W 1991 roku wyprodukowane zostały pierwsze unifony i bramofony do systemów domofonowych.

Doświadczenia firmy w dziedzinie projektowania i produkcji systemów mikroprocesorowych zaowocowały opracowaniem innowacyjnego, cyfrowego systemu domofonowego. Wprowadzony do sprzedaży w 1995 roku odnosi sukcesy do dziś zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Między innymi dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami opracowane zostały nowe modele unifonów, a firma Laskomex stała się w Polsce liderem pod względem ilości oferowanych modeli. Od 1996 roku firma współpracuje z producentem elektrozaczepów, hiszpańską firmą Openers&Closers. Obecnie jest jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce.


Dziś firma posiada na swoim koncie ponad 30 letnie doświadczenie, liczne wyróżnienia i stabilną pozycję na rynku. Produkowane przez nas urządzenia zabezpieczają domy jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej i osiedla mieszkaniowe w wielu krajach na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą »

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 800-1600.   

 

 W naszej ofercie zjadą Państwo m in. następujące produkty:

 

  • domofon cyfrowy CD-2502 (wersja audio i wideo)
  • domofon cyfrowy CD-3100 (wersja audio i wideo)

 

  • domofony analogowe (wersja audio i wideo)
  • monitory

 

  • unifony

  • elektrozaczepy i zamki elektromagnetyczne


 

Napisz do nas:

 

Zapraszamy!

 


Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Jak zwiększyć bezpieczeństwo na osiedlu?

Jak zwiększyć bezpieczeństwo na osiedlu?

Za komfort mieszkania w bezpiecznym miejscu jesteśmy w stanie sporo zapłacić. Jednym z możliwych rozwiązań jest kontrola wjazdów na osiedle strzeżone, minimalizująca...
12/2017

Aktualny numer:

Administrator 12/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - KZN a własność lokali
  • - By nie było miejsc bez duszy
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 14470|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl