Katalog firm

BMETERS POLSKA Sp. z o.o.
Wyświetleń: 52330
Województwo: dolnośląskie
Adres: Główna 60
  51-188 Psary k. Wrocławia
Telefon: 71 388 90 83
Strona WWW: www.bmeters.pl
E-mail:
BMETERS POLSKA Sp. z o.o.

Firma BMETERS Polska od wielu lat obecna jest nie tylko na polskim i włoskim rynku, ale także na wielu innych rynkach zagranicznych. Kilkanaście lat wytrwałej pracy nad nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, zostały docenione przez Klientów. Obecnie nasza firma jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

BMETERS jest pierwszą w Polsce firmą, której produkty w zakresie rozliczania kosztów ogrzewania są rekomendowane przez państwową jednostkę badawczą.

Oferujemy najwyższej jakości produkty:


Wodomierze

Co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce to wodomierz firmy BMETERS

Ciepłomierze

Zaprojektowane zgodnei z najnowszymi trendami w dziedzinie opomiarowania ciepła

Podzielniki

Podzielniki BMETERS otrzymały certyfikat nadany przez akredytowane laboratorium badawcze WTP Berlin oraz Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej

 

System Zdalnego Odczytu

Odczyt wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników kosztów ogrzewania – wszystko w tym samym czasie, przy pomocy jednego zestawu inkasenckiego.

 


Czy uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przyległych nieruchomości gruntowych oraz udzielenia zarządowi (zarządcy nieruchomości) pełnomocnictwa do wykonania czynności zmierzających do osiągnięcia tego celu, zapaść muszą:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Samorządy, mieszkańcy i smart cities

Philips przeprowadził badanie na grupie ok. 200 osób, by sprawdzić, co o tematyce smart city mają mieszkańcy i samorządy. Czy ich oczekiwania i cele są spójne? Raport...
12/2018

Aktualny numer:

Administrator 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozstanie z wieczystym użytkowaniem
  • - Termomodernizacja a smog
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 15849|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl