Katalog firm

BMETERS POLSKA Sp. z o.o.
Wyświetleń: 52621
Województwo: dolnośląskie
Adres: Główna 60
  51-188 Psary k. Wrocławia
Telefon: 71 388 90 83
Strona WWW: www.bmeters.pl
E-mail:
BMETERS POLSKA Sp. z o.o.

Firma BMETERS Polska od wielu lat obecna jest nie tylko na polskim i włoskim rynku, ale także na wielu innych rynkach zagranicznych. Kilkanaście lat wytrwałej pracy nad nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, zostały docenione przez Klientów. Obecnie nasza firma jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

BMETERS jest pierwszą w Polsce firmą, której produkty w zakresie rozliczania kosztów ogrzewania są rekomendowane przez państwową jednostkę badawczą.

Oferujemy najwyższej jakości produkty:


Wodomierze

Co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce to wodomierz firmy BMETERS

Ciepłomierze

Zaprojektowane zgodnei z najnowszymi trendami w dziedzinie opomiarowania ciepła

Podzielniki

Podzielniki BMETERS otrzymały certyfikat nadany przez akredytowane laboratorium badawcze WTP Berlin oraz Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej

 

System Zdalnego Odczytu

Odczyt wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników kosztów ogrzewania – wszystko w tym samym czasie, przy pomocy jednego zestawu inkasenckiego.

 


Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
4/2019

Aktualny numer:

Administrator 4/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Prawo a praktyka – debata
  • - Rozliczenie mediów
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Jaka jest rola zarządcy nieruchomości?

Jaka jest rola zarządcy nieruchomości?

Firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami stawiają przede wszystkim na jakość. I rzeczywiście świadczone przez nich usługi stają się coraz bardziej...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16499|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl