Katalog firm

CleanSystem
Wyświetleń: 1090
Województwo: mazowieckie
Adres: Grzybowska 30/1128
  00-863 Warszawa
NIP: 1180042850
Telefon: 669371570
E-mail:

Szanowni Państwo,

zajmujemy się utrzymaniem porządku na  terenach zewnętrznych różnego rodzaju obiektach. Technicznie przygotowani jesteśmy do świadczenia usług przez cały rok. Posiadamy doświadczenie zarówno w zakresie pielęgnacji terenów zielonych, czyszczeniu  i konserwacji nawierzchni  oraz w odśnieżaniu. Działamy w Warszawie i  okolicy.

Zakupione maszyny i urządzenia o dużej wartości użytkowej gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Dzięki nim wszystkie prac wykonujemy  z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły.

Niezbędną wiedzę   czerpiemy z wieloletnich doświadczeń  zawodowych uzyskanych w kraju i za granicą.  Na stałe współpracujemy z  ekspertami  w poszczególnych dziedzinach.

Posiadamy ubezpieczenie OC  z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

 

Branża: Usługi porządkowe
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
1-2/2020

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości 2019 – analiza
  • - Grunt na własność – postulaty zmian
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18198|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl