administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Efektywne zarządzanie ochroną ppoż.

Model AirSCREEN ASD 535, Fot. Fire Stop Serwis sp. z o.o

Model AirSCREEN ASD 535, Fot. Fire Stop Serwis sp. z o.o

Fire Stop Serwis sp. z o.o., firma z ponad 30-letnim doświadczeniem i wyspecjalizowaną kadrą inżynierską, oferuje spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym nowe systemy bezpieczeństwa pożarowego tworzone od podstaw, jak i rozbudowy/przebudowy istniejących systemów. Dzięki wysokim kwalifikacjom zarówno nowe, jak i użytkowane już instalacje dostosowane są do wymogów prawa, przepisów techniczno-budowlanych i wytycznych ubezpieczycieli.

treść sponsorowana

Ponad 30 lat temu w naszym regionie powstała pierwsza firma z polskim kapitałem świadcząca usługi certyfikowanych zabezpieczeń przeciwpożarowych, której misję i cele kontynuuje przedsiębiorstwo Fire Stop Serwis sp. z o.o. Sprawnie działające zespoły projektantów, licznych montażystów, serwisantów i rzeczoznawców ds. przeciwpożarowych posiadających gruntowne wykształcenie, wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje, zapewniają kompleksowe usługi technicznej ochrony przeciwpożarowej obiektów magazynowych, produkcyjnych, handlowych, usługowych, biurowych. 

Czynne uczestnictwo w konferencjach o zasięgu międzynarodowym, współpraca z uczelniami wyższymi, instytutami badawczymi, urzędem dozoru technicznego, towarzystwami ubezpieczeniowymi wpływa na wysoką pozycję rynkową i rozpoznawalność marki na rynku usług branżowych. Systemy przeciwpożarowe zaprojektowane, wykonane i serwisowane przez ekspertów Fire Stop Serwis sp. z o.o. gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i kontroli, przy zapewnieniu najwyższych standardów obsługi dzięki wdrożonemu systemowi ISO 9001: 2015. Spółka i jej kadra inżynierska są członkami: Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa, Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa (PZiTB), Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN), Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFVA).

Sprawdź: Jak zapewnić ochronę przeciwpożarową w budynku? >>

Dynamiczny rozwój

Przedsiębiorstwo posiada punkty partnerskie na obszarze kraju, świadcząc usługi nadzoru i doradztwa technicznego, projektowania, uzgodnień projektów z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń ppoż., wykonawstwa i odbioru kompletnych systemów przeciwpożarowych, serwisów i napraw instalacji, szkoleń z obsługi systemów. Ponadto, oferowane są ekspertyzy i operaty przeciwpożarowe, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, doradztwo techniczne przy współpracy z ubezpieczycielami. Spółka specjalizuje się w ochronie obiektów wielkopowierzchniowych tj. centra magazynowo-logistyczne, zakłady produkcyjne.

Nowoczesne rozwiązania

W zależności od wymogów przepisów prawa, wytycznych ubezpieczycieli i oczekiwań klientów, po konsultacjach w zespołach eksperckich przygotowywane są dedykowane rozwiązania oparte na systemie wodnym (instalacja tryskaczowa, zraszaczowa, mgła wodna), systemie pianowym, instalacje gaśniczych gazów obojętnych,a także elektryczne systemy sygnalizacji alarmu pożarowego. Wybór systemu ochrony przeciwpożarowej najczęściej poprzedzony jest studium analizy efektywności ekonomicznej zaproponowanych rozwiązań. 

W przypadku systemu sygnalizacji pożarowej (SSP), wdrażane są najbardziej optymalne rozwiązania oparte na nowoczesnym systemie m.in. central Integral IP MX produkcji Schrack Seconet, których przewaga rozwiązań polega na możliwości podłączenia ponad 512 elementów detekcyjnych do jednej centrali, czy podcentrali, a odpowiednia konfiguracja central umożliwia jedno lub wielostrefowe i w pełni redundantne sterowanie stałymi urządzeniami gaśniczymi (SUG). Zapewniona integracja z nadrzędnymi systemami zrządzania budynkiem BMS i SMS pozwala realizować wizualizację zdarzeń pożarowych. Dowiedź się więcej>>

Współpraca z systemem wczesnej detekcji dymu (system zasysający) np. model AirSCREEN ASD 535, który składa się z jednej lub dwóch niezależnych czujników dymu, układu orurowania i jednostki oceniającej. Dzięki szerokiemu asortymentowi dodatkowych komponentów takich jak separatory wody, pochłaniacze pyłu, układy przedmuchiwania orurowania i zaworów przeciwwybuchowych system ASD 535 może pracować w trudnych warunkach otoczenia i w specjalnych zastosowaniach takich jak ochrona obszarów EX Poprzez dedykowane moduły XLM 35 następuje integracja z systemem sygnalizacji pożarowej; możliwe jest sterowanie i zmiana konfiguracji systemu ASD bezpośrednio z centrali systemu SSP co przekłada się na optymalizację czasu prac inżynierskich.

Kompleksowa realizacja oraz sprawna obsługa

Fire Stop Serwis sp. z o.o. oferuje nowe systemy tworzone od podstaw, jak i rozbudowy i przebudowy istniejących systemów, dostosowanie istniejących rozwiązań do wymogów przepisów prawa, przepisów techniczno-budowlanych i wytycznych ubezpieczycieli opartych na przepisach polskich (PN-EN 54-20), FM Global, NFPA, VdS. Jako jedno z kilku przedsiębiorstw w Polsce firma może poszczycić się uzyskaniem uznanego certyfikatu VdS w zakresie montażu i serwisu systemów SSP. Sprawdź>>

Poprzez narzędzie Virtual Map możliwy jest zdalny dostęp do systemu dzięki czemu kontrola obiektu, diagnostyka usterek i raportowanie wyników odbywa się z wykorzystaniem sieci LAN/ WAN. Często bez potrzeby wizytowania instalacji. Aplikacja serwisowa Virtual Map jako jedyna została przetestowana w zakresie zdalnego dostępu i posiada rekomendację Instytutu Techniki Budowlanej (ITB). Udogodnienia mają na celu optymalizację kosztów serwisu, bieżące raportowanie stanu, i sprawne zdalne przeprogramowanie dowolnego elementu pętlowego.

FIRE STOP SERWIS Sp. z o.o.

ul. Szczawiowa 53b,
70-010 Szczecin 

tel. 91 48 776 77
e-mail: info@firestop-serwis.pl

www.firestop-serwis.pl
www.sprzetppoz.pl

Komentarze

  • Rosa María Rosa María, 28.10.2021r., 17:51:57 Dobry artykuł!

Wybrane dla Ciebie

Aplikacja do zarządzania zleceniami dla Zarządców Nieruchomości i Spółdzielni mieszkaniowych »

Aplikacja do zarządzania zleceniami dla Zarządców Nieruchomości i Spółdzielni mieszkaniowych » Aplikacja do zarządzania zleceniami dla Zarządców Nieruchomości i Spółdzielni mieszkaniowych »

Jak obniżyć koszty poprzez optymalizację energetyczną w budynkach?

Jak obniżyć koszty poprzez optymalizację energetyczną w budynkach? Jak obniżyć koszty poprzez optymalizację energetyczną w budynkach?

Sposób na nadmierne stężenie trującego gazu w garażach »

Sposób na nadmierne stężenie trującego gazu w garażach » Sposób na nadmierne stężenie trującego gazu w garażach »

Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi lub lokalną kotłownią na osiedlu mieszkaniowym i chcesz zmienić dotychczasowe źródło energii? »

Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi lub lokalną kotłownią na osiedlu mieszkaniowym i chcesz zmienić dotychczasowe źródło energii? » Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi lub lokalną kotłownią na osiedlu mieszkaniowym i chcesz zmienić dotychczasowe źródło energii? »

Jak zapewnić prawidłową segregację odpadów na osiedlu?

Jak zapewnić prawidłową segregację odpadów na osiedlu? Jak zapewnić prawidłową segregację odpadów na osiedlu?

Jak uatrakcyjnić przestrzeń na osiedlu?

Jak uatrakcyjnić przestrzeń na osiedlu? Jak uatrakcyjnić przestrzeń na osiedlu?

Efektywne rozwiązania dla branży mieszkaniowej »

Efektywne rozwiązania dla branży mieszkaniowej » Efektywne rozwiązania dla branży mieszkaniowej »

Oszczędnik ciepła? Czy to rozwiązanie na tańsze ogrzewanie?

Oszczędnik ciepła? Czy to rozwiązanie na tańsze ogrzewanie? Oszczędnik ciepła? Czy to rozwiązanie na tańsze ogrzewanie?

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Dowiedz się więcej o materiałach »

Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Dowiedz się więcej o materiałach » Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Dowiedz się więcej o materiałach »

Zajmujesz się komercyjnym zarządzaniem nieruchomościami? Sprawdź to »

Zajmujesz się komercyjnym zarządzaniem nieruchomościami? Sprawdź to » Zajmujesz się komercyjnym zarządzaniem nieruchomościami? Sprawdź to »

Innowacyjna metoda montażu balkonów dostawnych bez ingerencji w pomieszczenia mieszkalne »

Innowacyjna metoda montażu balkonów dostawnych bez ingerencji w pomieszczenia mieszkalne » Innowacyjna metoda montażu balkonów dostawnych bez ingerencji w pomieszczenia mieszkalne »

Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych?

Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych? Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych?

Domofon analogowy, cyfrowy czy z kamerą - jaki wybrać?

Domofon analogowy, cyfrowy czy z kamerą - jaki wybrać? Domofon analogowy, cyfrowy czy z kamerą - jaki wybrać?

Szukasz programu, który pomoże Ci zarządzać budynkiem?

Szukasz programu, który pomoże Ci zarządzać budynkiem? Szukasz programu, który pomoże Ci zarządzać budynkiem?

Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa?

Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa? Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa?

System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać?

System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać? System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać?

Oblicz współczynnik przenikalności cieplnej i dobierz ocieplenie »

Oblicz współczynnik przenikalności cieplnej i dobierz ocieplenie » Oblicz współczynnik przenikalności cieplnej i dobierz ocieplenie »

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku? Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Prawidłowe opomiarowanie ciepła w lokalu - na co zwrócić uwagę »

Prawidłowe opomiarowanie ciepła w lokalu - na co zwrócić uwagę » Prawidłowe opomiarowanie ciepła w lokalu - na co zwrócić uwagę »

Jak zapewnić prawidłowe ciśnienie wody w budynku?

Jak zapewnić prawidłowe ciśnienie wody w budynku? Jak zapewnić prawidłowe ciśnienie wody w budynku?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji» Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Kilka sposobów na estetyczne śmietniki »

Kilka sposobów na estetyczne śmietniki » Kilka sposobów na estetyczne śmietniki »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami » Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.