administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Poradnik dla właściciela auta premium

CARS CARE & GRANSPORT | 2022-10-06
Auta premium

Auta premium

Właśnie stałeś się szczęśliwym posiadaczem wymarzonego samochodu premium? Jeśli tak, czym prędzej powinieneś się dowiedzieć, jak w odpowiedni sposób o niego zadbać. Z pomocą przychodzą usługi auto detailingu, zapewniające wszechstronną ochronę lakieru i nie tylko. Im szybciej zadbasz o karoserię samochodu, tym łatwiejsze będzie jej mycie i ochrona przed ewentualnymi uszkodzeniami. W tym artykule w 3 krokach pokażemy Ci, czego twój nowy samochód może wymagać, a za co będziesz dziękować w przyszłości.

treść sponsorowana

Auto detailing Warszawa dla aut premium

Usługi autodetailingu obejmują pielęgnację i ochronę karoserii oraz wnętrza pojazdu. Wykonane na wczesnym etapie użytkowania nowego samochodu, najlepiej tuż po opuszczeniu salonu, pozwalają przedłużyć żywotność lakieru i zapewnić mu najlepszą możliwą ochronę. To naturalne, że lakier na karoserii z czasem się zużywa i traci doskonały wygląd. Wpływ mają na to warunki atmosferyczne, sposób użytkowania samochodu i to, w jaki sposób go myjemy. Powierzchowne rysy i zmatowienia można usunąć poprzez polerowanie lakieru.

Jeżeli jednak zabezpieczymy go powłoką ceramiczną, polerowanie nie będzie musiało być tak często wykonywane. Niewidoczna gołym okiem powłoka kwarcowa bardzo skutecznie zabezpiecza lakier, a przy tym wydobywa głębię koloru. Wspomnieć także trzeba o tym, na czym polega detailing wnętrza samochodu. Impregnacja tapicerki skórzanej, pokrycie szyb nano powłoką, chroniąca przed powstawaniem pary, a w przyszłości także regularne sprzątanie, czyszczenie i ozonowanie wnętrza, by zawsze było czyste i świeże.

Wybierając firmę, w której zamówimy usługi car detailingu, warto kierować się nie tylko cennikiem, ale przede wszystkim doświadczeniem i obiektywnymi ocenami innych kierowców. Dobrym miejscem na tego typu usługi w Warszawie jest Cars Care Auto Detailing, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w auto detailingu do samochodów klasy premium.

Oryginalne części tuningowe i tuning aut luksusowych

Co można zrobić, aby twoje auto prezentowało się jeszcze bardziej oryginalnie? Miłość do motoryzacji jest u wielu osób tak wielka, że poświęcają swoim pojazdom cały swój wolny czas. Korzystając z auto detailingu u profesjonalistów, będziesz go mieć jeszcze więcej na rzeczy, które naprawdę lubisz. Być może jedną z nich jest optyczny tuning samochodów. Chcąc nieco zmodyfikować wygląd swojego auta, polecamy oryginalne części tuningowe do samochodów wszystkich marek.

W tej grupie znaleźć można szerokie spektrum usług tuningowych dla samochodów luksusowych. Od zmiany koloru całej karoserii, poprzez przyciemnianie szyb, aż po montaż oryginalnych części tuningowych i nie tylko. Wysokiej klasy specjaliści zadbają o twoje auto i pomogą mu zyskać zupełnie nowe oblicze. Warto wspomnieć, że tuning auto luksusowych to dość skomplikowane zajęcie, wymagające dużej wiedzy, jak również znajomości odpowiedniego rodzaju materiałów, bezpiecznych dla karoserii, szyb oraz samej gwarancji na auto.

Dla jeszcze bardziej wymagających osób, dla których ważny jest nie tylko wygląd samochodu, ale także jego osiągi, dostępne są usługi tuningu mechanicznego. Obejmują one modyfikacje zawieszenia, układu hamulcowego, poprawę aerodynamiki, a także zmiany w układzie wydechowym. Jeżeli nie wiesz, na jaki rodzaj tuningu się zdecydować oraz z jakimi kosztami może się to wiązać, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami z tej dziedziny.

Aktywny wydech — co to takiego?

Obowiązujące w Europie i na świecie normy hałasu sprawiają, że producenci aut nie ustają w wysiłku, by ich samochody były coraz cichsze, nawet mimo dużej mocy silnika i zawrotnych osiągów. Dla miłośników motoryzacji ważne jest natomiast to, aby ich samochód miał także rasowy dźwięk, towarzyszący przyspieszaniu. Czy można go uzyskać w nowoczesnych, szybkich samochodach, tak aby nie tracić komfortu jazdy w ruchu miejskim? Okazuje się, że tak. Z pomocą przychodzi aktywny wydech. Co to takiego? Jest to tłumik o specjalnej konstrukcji wewnętrznej, wyposażonej w specjalne klapki. Kiedy obroty silnika nie przekraczają ok. 3500 obrotów na minutę, klapki są otwarte tylko w niewielkim stopniu, umożliwiając odprowadzenie stosunkowo małej ilości spalin.

Kiedy jednak przyspieszamy i w związku z tym wzrastają obroty silnika, a ilość spalin diametralnie się zwiększa, otwór w wydechu ulega automatycznemu powiększeniu. Tym samym zmienia się jego brzmienie, na bardziej sportowe. Aktywny wydech to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort jazdy miejskiej, ale lubią także usłyszeć moc swojego auta podczas szybszej jazdy. Korzystając z aktywnego wydechu, nie trzeba również się martwić tym, czy nasz samochód przejdzie badania techniczne i nie przekroczy dopuszczalnych norm hałasu. Warto również dodać, że aktywny wydech to rozwiązanie stosunkowo proste i do tego bezawaryjne, dlatego nie trzeba obawiać się jego stosowania. Może być zainstalowane w każdym modelu samochodu, nie rzucając się w oczy i nie odbiegając wizualnie od fabrycznego wydechu.

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

Aplikacja do zarządzania zleceniami dla Zarządców Nieruchomości i Spółdzielni mieszkaniowych »

Aplikacja do zarządzania zleceniami dla Zarządców Nieruchomości i Spółdzielni mieszkaniowych » Aplikacja do zarządzania zleceniami dla Zarządców Nieruchomości i Spółdzielni mieszkaniowych »

Jak obniżyć koszty poprzez optymalizację energetyczną w budynkach?

Jak obniżyć koszty poprzez optymalizację energetyczną w budynkach? Jak obniżyć koszty poprzez optymalizację energetyczną w budynkach?

Sposób na nadmierne stężenie trującego gazu w garażach »

Sposób na nadmierne stężenie trującego gazu w garażach » Sposób na nadmierne stężenie trującego gazu w garażach »

Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi lub lokalną kotłownią na osiedlu mieszkaniowym i chcesz zmienić dotychczasowe źródło energii? »

Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi lub lokalną kotłownią na osiedlu mieszkaniowym i chcesz zmienić dotychczasowe źródło energii? » Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi lub lokalną kotłownią na osiedlu mieszkaniowym i chcesz zmienić dotychczasowe źródło energii? »

Jak zapewnić prawidłową segregację odpadów na osiedlu?

Jak zapewnić prawidłową segregację odpadów na osiedlu? Jak zapewnić prawidłową segregację odpadów na osiedlu?

Jak uatrakcyjnić przestrzeń na osiedlu?

Jak uatrakcyjnić przestrzeń na osiedlu? Jak uatrakcyjnić przestrzeń na osiedlu?

Efektywne rozwiązania dla branży mieszkaniowej »

Efektywne rozwiązania dla branży mieszkaniowej » Efektywne rozwiązania dla branży mieszkaniowej »

Oszczędnik ciepła? Czy to rozwiązanie na tańsze ogrzewanie?

Oszczędnik ciepła? Czy to rozwiązanie na tańsze ogrzewanie? Oszczędnik ciepła? Czy to rozwiązanie na tańsze ogrzewanie?

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Dowiedz się więcej o materiałach »

Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Dowiedz się więcej o materiałach » Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Dowiedz się więcej o materiałach »

Zajmujesz się komercyjnym zarządzaniem nieruchomościami? Sprawdź to »

Zajmujesz się komercyjnym zarządzaniem nieruchomościami? Sprawdź to » Zajmujesz się komercyjnym zarządzaniem nieruchomościami? Sprawdź to »

Innowacyjna metoda montażu balkonów dostawnych bez ingerencji w pomieszczenia mieszkalne »

Innowacyjna metoda montażu balkonów dostawnych bez ingerencji w pomieszczenia mieszkalne » Innowacyjna metoda montażu balkonów dostawnych bez ingerencji w pomieszczenia mieszkalne »

Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych?

Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych? Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych?

Domofon analogowy, cyfrowy czy z kamerą - jaki wybrać?

Domofon analogowy, cyfrowy czy z kamerą - jaki wybrać? Domofon analogowy, cyfrowy czy z kamerą - jaki wybrać?

Szukasz programu, który pomoże Ci zarządzać budynkiem?

Szukasz programu, który pomoże Ci zarządzać budynkiem? Szukasz programu, który pomoże Ci zarządzać budynkiem?

Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa?

Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa? Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa?

System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać?

System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać? System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać?

Oblicz współczynnik przenikalności cieplnej i dobierz ocieplenie »

Oblicz współczynnik przenikalności cieplnej i dobierz ocieplenie » Oblicz współczynnik przenikalności cieplnej i dobierz ocieplenie »

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku? Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Prawidłowe opomiarowanie ciepła w lokalu - na co zwrócić uwagę »

Prawidłowe opomiarowanie ciepła w lokalu - na co zwrócić uwagę » Prawidłowe opomiarowanie ciepła w lokalu - na co zwrócić uwagę »

Jak zapewnić prawidłowe ciśnienie wody w budynku?

Jak zapewnić prawidłowe ciśnienie wody w budynku? Jak zapewnić prawidłowe ciśnienie wody w budynku?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji» Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Kilka sposobów na estetyczne śmietniki »

Kilka sposobów na estetyczne śmietniki » Kilka sposobów na estetyczne śmietniki »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami » Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.