administrator24.info

Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę zarządcy to już nie jest duża inwestycja

WELES3 | 2020-10-06
Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę zarządcy, to już nie jest duża inwestycja
Weles sp z o.o. sp. k.

Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę zarządcy, to już nie jest duża inwestycja


Weles sp z o.o. sp. k.

W codziennej pracy zarządca nieruchomości podejmuje szereg czynności związanych z obsługą swoich klientów i nieruchomości powierzonych pod zarządzanie.

Analizując zakresu usług oferowanych przez Zarządców nieruchomości wspólnotom mieszkaniowym, najczęściej można znaleźć 3 grupy czynności jakie są wymienione na stronach internetowych w ofercie Zarządcy. Są to:

Obsługa finansowa wspólnoty,
Bieżące zarządzania i administracja,
Obsługa techniczna nieruchomości.

treść sponsorowana

Każdy z tych aspektów jest dla mieszkańców i zarządu wspólnoty bardzo ważny, gdyż stanowi o jakości współpracy z Zarządcom oraz o poprawnym rozliczaniu mieszkańców.

Oczekiwania i wymagania mieszkańców i zarządów wspólnot stale rosną. Kiedyś Zarządca mógł pozwolić sobie na funkcjonowanie bez wsparcia profesjonalnych systemów informatycznych. Dzisiaj wydaje się to nie tyle niemożliwe, gdyż ciągle są Zarządcy prowadzący księgowość w arkuszach kalkulacyjnych, a listę zgłoszeń w notesie, co po prostu taki sposób funkcjonowania jest bardzo nieefektywny.

Konkurencja na rynku Zarządców nieruchomości stale rośnie, a co za tym idzie wynagrodzenie Zarządców ciągle podlega dyskusjom na zebraniach wspólnot mieszkaniowych, dlatego stosowanie dobrych narzędzi informatycznych pozwala na osiągnięcie efektywności kosztowej.

Systemy wspomagające pracę zarządców

Istnieje na rynku dużo systemów, które pomagają Zarządcom w codziennej pracy. Są systemy do prowadzenia księgowości, zgłaszania usterek czy obsługi mieszkańców poprzez aplikacje. Natomiast bardzo niewielu dostawców systemów posiada rozwiązania, które kompleksowo potrafią usprawnić pracę Zarządców i oferują funkcjonalności zawarte w jednym systemie, nie mówiąc już o narzędziach nowoczesnych i dostępnych za pomocą internetu.

Najczęściej takie rozwiązania ze względu na sposób licencjonowania, opłaty za aktualizacje dodatkowy serwis stanowią sporą inwestycje w budżecie firmy Zarządzającej nieruchomościami.

Jest na to sposób, gdyż dzisiaj dostęp do takich narzędzi dzięki zastosowaniu abonamentu zamiast wysokich cen za wdrożenie powoduje, że bariera dużej inwestycji w nowoczesny system została całkowicie wyeliminowana.

Liderem rynku oferującym kompleksowe rozwiązanie właśnie w formule abonamentu, gdzie nie jest wymagana duża inwestycja jest firma Weles ze swoim sprawdzonym systemem online Weles3. Dowiedz się więcej o systemie >>

Weles od wielu lat dostarcza nowoczesne, innowacyjne rozwiązania informatyczne dla Zarządców nieruchomości na platformie internetowej. Obsługuje setki klientów i ponad 8000 wspólnot mieszkaniowych.

System Weles3

System pozwala na działanie firmy w sposób zdalny w każdej chwili, bez dodatkowych niezbędnych przygotowań. Wszystkie funkcje w systemie są dostępne bezpośrednio przez internet, a pracownicy Zarządcy mogą swobodnie wykonywać swoje zadania z każdego miejsca tam gdzie jest tylko dostępny internet.

Budowa systemu i dostępne funkcje zostały zaprojektowane w taki sposób aby maksymalnie zoptymalizować pracę zarządców nieruchomości przy jednoczesnym bezawaryjnym działaniu.

Dostępne funkcjonalności pokrywają bardzo szeroki zakres procesów realizowanych u Zarządcy i pozwalają między innymi na: 

  • Prowadzenie ksiąg,
  • Wykonywanie naliczeń,
  • Prowadzenie ewidencji,
  • Obieg dokumentów,
  • Automatyczną obsługę wyciągów bankowych,
  • Komunikację z mieszkańcami.

Wdrożenie Weles obniża koszty po stronie zarządcy. Nie wymaga posiadania infrastruktury informatycznej czy serwerów. Nie ma również potrzeby instalowania oprogramowania na  komputerach pracowników - wystarczy internet.

Przyjęta formuła abonamentu zamiast wysokich kosztów wdrożenia wymusza na Weles to aby system był stale rozwijany, aktualny, a czas i jakość obsługi serwisu na wysokim poziomie. Weles zapewnia stałe wsparcie bez żadnego limitu zapytań. Czas reakcji na zgłoszenia Klientów jest bardzo szybki i stale monitorowany oraz podlega kontroli tak aby Zarządcy mieli pełny komfort użytkowania.

 

Wszystkie funkcje w systemie Weles 3 są dostępne w ramach abonamentu. Sprawdź >>

Jesteś w zarządzie wspólnoty, chcesz aby Twoja wspólnota działała na Weles 3, zapytaj zarządcę o Weles lub zgłoś się do nas - tutaj

Sprawdź co oferuje Weles3.pl

Zapytaj o ofertę >>

WELES SP Z O.O. SK
Spółka działająca na rynku ponad 20 lat. Czołowa spółka technologiczna na rynku Zarządców nieruchomości, obsługująca tysiące wspólnot mieszkaniowych w całej Polsce. Posiadająca kompleksowy system do Zarządzania nieruchomościami dostępny online >>

Weles sp z o.o. sp. k.

Normandii 3F
05-500 Józefosław

Weles3.pl

weles@e-adm.pl

Galeria zdjęć

Tytuł
przejdź do galerii

Komentarze

Powiązane

WELES3 System Weles3 pomaga w automatyzacji procesów zarządcy nieruchomości

System Weles3 pomaga w automatyzacji procesów zarządcy nieruchomości System Weles3 pomaga w automatyzacji procesów zarządcy nieruchomości

Dobry system do zarządzania nieruchomościami ma nie tylko przechowywać dane i umożliwić rozliczenia, powinien także usprawniać pracę i umożliwić ograniczenie kosztów po stronie zarządcy.

Dobry system do zarządzania nieruchomościami ma nie tylko przechowywać dane i umożliwić rozliczenia, powinien także usprawniać pracę i umożliwić ograniczenie kosztów po stronie zarządcy.

WELES3 Nowy portal dla wszystkich zarządców korzystających z Weles3

Nowy portal dla wszystkich zarządców korzystających z Weles3 Nowy portal dla wszystkich zarządców korzystających z Weles3

Nowoczesne narzędzia dla mieszkańców

Nowoczesne narzędzia dla mieszkańców

WELES3 Jak zapytać o opinie mieszkańców wspólnoty?

Jak zapytać o opinie mieszkańców wspólnoty? Jak zapytać o opinie mieszkańców wspólnoty?

Zarząd wspólnoty rozpatrując wiele kwestii często zastanawia się co na dany temat sądzą mieszkańcy. Jakie kwestie są najważniejsze dla wspólnoty i co jest najistotniejsze dla większości mieszkańców. Jak...

Zarząd wspólnoty rozpatrując wiele kwestii często zastanawia się co na dany temat sądzą mieszkańcy. Jakie kwestie są najważniejsze dla wspólnoty i co jest najistotniejsze dla większości mieszkańców. Jak jednak zapytać o opinie mieszkańców wspólnoty i zebrać informacje?

WELES3 Czas na zmianę systemu u zarządcy? Czym kierować się przy zmianie?

Czas na zmianę systemu u zarządcy? Czym kierować się przy zmianie? Czas na zmianę systemu u zarządcy? Czym kierować się przy zmianie?

Ponad 80% zarządców nieruchomości korzysta z systemów informatycznych, które wymagają instalacji, a często technologia, w jakiej zostały napisane nie są wspierane przez producentów. Taki stan rzeczy jest...

Ponad 80% zarządców nieruchomości korzysta z systemów informatycznych, które wymagają instalacji, a często technologia, w jakiej zostały napisane nie są wspierane przez producentów. Taki stan rzeczy jest wynikiem przyzwyczajeń do aktualnego systemu, obawą przed zmianą czy po prostu brakiem środków na wymianę oprogramowania.

WELES3 Mieszkańcy oczekują dostępu przez Internet do informacji o swoich rozliczeniach. Jaką aplikację powinien wybrać zarządca?

Mieszkańcy oczekują dostępu przez Internet do informacji o swoich rozliczeniach. Jaką aplikację powinien wybrać zarządca? Mieszkańcy oczekują dostępu przez Internet do informacji o swoich rozliczeniach. Jaką aplikację powinien wybrać zarządca?

Coraz więcej zarządców wprowadza narzędzia internetowe dla mieszkańców jako podstawowy model informowania i prowadzenia komunikacji z mieszkańcami. Jaką aplikacje powinien wybrać zarządca aby spełniała...

Coraz więcej zarządców wprowadza narzędzia internetowe dla mieszkańców jako podstawowy model informowania i prowadzenia komunikacji z mieszkańcami. Jaką aplikacje powinien wybrać zarządca aby spełniała oczekiwania mieszkańców?

WELES3 Głosowanie we wspólnocie - tradycyjnie czy ONLINE? W dzisiejszych czasach zdecydowanie ONLINE. Dlaczego?

Głosowanie we wspólnocie - tradycyjnie czy ONLINE? W dzisiejszych czasach zdecydowanie ONLINE. Dlaczego? Głosowanie we wspólnocie - tradycyjnie czy ONLINE?  W dzisiejszych czasach zdecydowanie ONLINE. Dlaczego?

Czas zebrań rocznych i głosowania nad uchwałami zbliża się wielkimi krokami. W czasach pandemii organizowanie zebrań i organizacja głosowań jest bardzo utrudniona. Większość z nas pamięta zeszły rok,...

Czas zebrań rocznych i głosowania nad uchwałami zbliża się wielkimi krokami. W czasach pandemii organizowanie zebrań i organizacja głosowań jest bardzo utrudniona. Większość z nas pamięta zeszły rok, w którym zebrania i głosowania były wielokrotnie przekładane a wiele z nich do tej pory nie zostało zakończonych. Skuteczne przeprowadzenie głosowania ma znaczący wpływ na to jakie działania będą podejmowali zarządcy na wspólnocie i jak w konsekwencji będą oceniani przez mieszkańców wspólnoty ze skuteczności...

WELES3 Księgowość wspólnot u siebie czy na zewnątrz - zalety i wady outsourcingu usług księgowych

Księgowość wspólnot u siebie czy na zewnątrz - zalety i wady outsourcingu usług księgowych Księgowość wspólnot u siebie czy na zewnątrz - zalety i wady outsourcingu usług księgowych

Księgowość wspólnot - jakie warianty ma Zarządca ?

Księgowość wspólnot - jakie warianty ma Zarządca ?

WELES3 System dla Zarządcy – czy powinien być dostępny online?

System dla Zarządcy – czy powinien być dostępny online? System dla Zarządcy – czy powinien być dostępny online?

Biznes w sieci - czy również dla Zarządcy? Zarządcy dokonując zakupu lub decydując się na zmianę systemu biorą pod uwagę szereg kryteriów - funkcjonalność, łatwość obsługi czy cenę. Dzisiaj jednym z kluczowych...

Biznes w sieci - czy również dla Zarządcy? Zarządcy dokonując zakupu lub decydując się na zmianę systemu biorą pod uwagę szereg kryteriów - funkcjonalność, łatwość obsługi czy cenę. Dzisiaj jednym z kluczowych kryteriów jest również możliwość dostępu do systemu przez Internet.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.