administrator24.info

System dla Zarządcy – czy powinien być dostępny online?

WELES3 | 2020-11-04
System dla Zarządcy – czy powinien być dostępny online?
Shutterstock

System dla Zarządcy – czy powinien być dostępny online?


Shutterstock

Biznes w sieci - czy również dla Zarządcy?
Zarządcy dokonując zakupu lub decydując się na zmianę systemu biorą pod uwagę szereg kryteriów - funkcjonalność, łatwość obsługi czy cenę. Dzisiaj jednym z kluczowych kryteriów jest również możliwość dostępu do systemu przez Internet.

treść sponsorowana

Szacuje się, że tylko ok 10% Zarządców w Polsce korzysta z rozwiązań online. Pozostałe 90% działa na systemach offline - instalowanych na komputerach użytkowników lub serwerach lokalnych.

Systemów, które wymagają instalacji na komputerze, a nie oferują dostępu ONLINE jest coraz mniej. Na wielu nowoczesnych rynkach takich systemów już po prostu nie ma. Szacuje się że w ciągu 5 lat większość z nich przestanie być aktualizowana. Dzisiejszy dostawcy będą musieli zmienić całkowicie swoje oprogramowanie ze względu na konieczność przejścia na nową technologię i sami przestaną wspierać obecne produkty. Dodatkowo trudno jest w przypadku systemów Offline spełnić coraz to większe wymagania w zakresie bezpieczeństwa czy chociażby wytyczne Rozporządzenia o ochronie danych osobowych “RODO”.

To oznacza, że w perspektywie 5 lat zmiana oprogramowania dotknie znaczącą większość Zarządców i nie będzie już powrotu do rozwiązań, które wyglądają i działają tak samo od wielu lat.

Zmiana jest nieunikniona. Kto pierwszy ten lepszy?

Dostawcy systemów staną przed bardzo dużym wyzwaniem. Jak przeszkolić wszystkich Zarządców z nowego systemu, który klient ma być pierwszy w kolejce do wdrożenia, jak zadbać o odpowiednią jakość programu oferując nowe nie do końca przetestowane rozwiązanie.

Zmiana systemu u Zarządcy na system Online jest nieunikniona i to w niedługim horyzoncie czasowym. Wydaje się że nie warto czekać na rozwój wypadków i można wybrać inną drogę dokonując zmiany systemu już dzisiaj. Sprawdź >>

Weles3  - efektywnie i bezpiecznie online

Bardzo dobrym, sprawdzonym wyborem jest rozwiązanie firmy Weles3. Firma Weles dostarcza nowoczesne, używane już przez setki zarządców i tysiące wspólnot działające w pełni ONLINE kompleksowe oprogramowanie dla Zarządców.

System pozwala na działanie Zarządcy w sposób zdalny w każdej chwili, bez dodatkowych niezbędnych przygotowań. Wszystkie funkcje w systemie są dostępne bezpośrednio przez internet, a pracownicy Zarządcy mogą swobodnie wykonywać swoje zadania z każdego miejsca z dostępem do sieci.

Budowa systemu i dostępne funkcje zostały zaprojektowane w taki sposób aby maksymalnie zoptymalizować pracę zarządców nieruchomości przy jednoczesnym bezawaryjnym działaniu.

Weles zapewnia bieżące wsparcie bez żadnego limitu zapytań w cenie abonamentu i bez żadnych dodatkowych kosztów. Czas reakcji na zgłoszenia Klientów jest bardzo szybki i stale monitorowany oraz podlega kontroli tak aby Zarządcy mieli pełny komfort użytkowania.

Bez inwestycji wstępnej i jeszcze obniżka kosztów operacyjnych.

Wdrożenie Weles obniża koszty po stronie zarządcy. Nie wymaga posiadania infrastruktury informatycznej czy serwerów. Nie ma również potrzeby instalowania oprogramowania na  komputerach pracowników.

Wdrożenie nie wymaga także dużej inwestycji jak w wielu innych rozwiązaniach dostępnych na rynku, nauka systemu jest łatwa, a cena jest atrakcyjna i uzależniona od liczby obsługiwanych lokali. To powoduje, że już dzisiaj  można przejść na system w pełni ONLINE i dołączyć do grona nowoczesnych zarządców, którzy bez przeszkód skupić się na rozwoju własnej firmy. To właśnie oni nie będą zaskoczeni nagłą koniecznością zmiany systemu, a sami staną się jej liderami. Przejdź na system online >>

Czas na zmianę

Czas na zmianę jest teraz, choć jak mówił Marek Hłasko – „Ludzie sami nie zmieniają się nigdy, ludzi zmienia życie”

Wydaje się, że lepiej przygotować się i dokonać zmiany na własnych zasadach niż w najbliższej perspektywie czasu być do niej po prostu zmuszonym przez swoich dostawców.

Wszystkie funkcje w systemie Weles 3 są dostępne w ramach abonamentu. Sprawdź >>

Jesteś w zarządzie wspólnoty, chcesz aby Twoja wspólnota działała na Weles 3, zapytaj zarządcę o Weles lub zgłoś się do nas - tutaj.

WELES SP Z O.O. SK
Spółka działająca na rynku ponad 20 lat. Czołowa spółka technologiczna na rynku Zarządców nieruchomości, obsługująca tysiące wspólnot mieszkaniowych w całej Polsce. Posiadająca kompleksowy system do Zarządzania nieruchomościami dostępny online >>

Weles sp z o.o. sp. k.

Normandii 3F
05-500 Józefosław

Weles3.pl

weles@e-adm.pl

Galeria zdjęć

Tytuł
przejdź do galerii

Komentarze

Powiązane

WELES3 System Weles3 pomaga w automatyzacji procesów zarządcy nieruchomości

System Weles3 pomaga w automatyzacji procesów zarządcy nieruchomości System Weles3 pomaga w automatyzacji procesów zarządcy nieruchomości

Dobry system do zarządzania nieruchomościami ma nie tylko przechowywać dane i umożliwić rozliczenia, powinien także usprawniać pracę i umożliwić ograniczenie kosztów po stronie zarządcy.

Dobry system do zarządzania nieruchomościami ma nie tylko przechowywać dane i umożliwić rozliczenia, powinien także usprawniać pracę i umożliwić ograniczenie kosztów po stronie zarządcy.

WELES3 Nowy portal dla wszystkich zarządców korzystających z Weles3

Nowy portal dla wszystkich zarządców korzystających z Weles3 Nowy portal dla wszystkich zarządców korzystających z Weles3

Nowoczesne narzędzia dla mieszkańców

Nowoczesne narzędzia dla mieszkańców

WELES3 Jak zapytać o opinie mieszkańców wspólnoty?

Jak zapytać o opinie mieszkańców wspólnoty? Jak zapytać o opinie mieszkańców wspólnoty?

Zarząd wspólnoty rozpatrując wiele kwestii często zastanawia się co na dany temat sądzą mieszkańcy. Jakie kwestie są najważniejsze dla wspólnoty i co jest najistotniejsze dla większości mieszkańców. Jak...

Zarząd wspólnoty rozpatrując wiele kwestii często zastanawia się co na dany temat sądzą mieszkańcy. Jakie kwestie są najważniejsze dla wspólnoty i co jest najistotniejsze dla większości mieszkańców. Jak jednak zapytać o opinie mieszkańców wspólnoty i zebrać informacje?

WELES3 Czas na zmianę systemu u zarządcy? Czym kierować się przy zmianie?

Czas na zmianę systemu u zarządcy? Czym kierować się przy zmianie? Czas na zmianę systemu u zarządcy? Czym kierować się przy zmianie?

Ponad 80% zarządców nieruchomości korzysta z systemów informatycznych, które wymagają instalacji, a często technologia, w jakiej zostały napisane nie są wspierane przez producentów. Taki stan rzeczy jest...

Ponad 80% zarządców nieruchomości korzysta z systemów informatycznych, które wymagają instalacji, a często technologia, w jakiej zostały napisane nie są wspierane przez producentów. Taki stan rzeczy jest wynikiem przyzwyczajeń do aktualnego systemu, obawą przed zmianą czy po prostu brakiem środków na wymianę oprogramowania.

WELES3 Mieszkańcy oczekują dostępu przez Internet do informacji o swoich rozliczeniach. Jaką aplikację powinien wybrać zarządca?

Mieszkańcy oczekują dostępu przez Internet do informacji o swoich rozliczeniach. Jaką aplikację powinien wybrać zarządca? Mieszkańcy oczekują dostępu przez Internet do informacji o swoich rozliczeniach. Jaką aplikację powinien wybrać zarządca?

Coraz więcej zarządców wprowadza narzędzia internetowe dla mieszkańców jako podstawowy model informowania i prowadzenia komunikacji z mieszkańcami. Jaką aplikacje powinien wybrać zarządca aby spełniała...

Coraz więcej zarządców wprowadza narzędzia internetowe dla mieszkańców jako podstawowy model informowania i prowadzenia komunikacji z mieszkańcami. Jaką aplikacje powinien wybrać zarządca aby spełniała oczekiwania mieszkańców?

WELES3 Głosowanie we wspólnocie - tradycyjnie czy ONLINE? W dzisiejszych czasach zdecydowanie ONLINE. Dlaczego?

Głosowanie we wspólnocie - tradycyjnie czy ONLINE? W dzisiejszych czasach zdecydowanie ONLINE. Dlaczego? Głosowanie we wspólnocie - tradycyjnie czy ONLINE?  W dzisiejszych czasach zdecydowanie ONLINE. Dlaczego?

Czas zebrań rocznych i głosowania nad uchwałami zbliża się wielkimi krokami. W czasach pandemii organizowanie zebrań i organizacja głosowań jest bardzo utrudniona. Większość z nas pamięta zeszły rok,...

Czas zebrań rocznych i głosowania nad uchwałami zbliża się wielkimi krokami. W czasach pandemii organizowanie zebrań i organizacja głosowań jest bardzo utrudniona. Większość z nas pamięta zeszły rok, w którym zebrania i głosowania były wielokrotnie przekładane a wiele z nich do tej pory nie zostało zakończonych. Skuteczne przeprowadzenie głosowania ma znaczący wpływ na to jakie działania będą podejmowali zarządcy na wspólnocie i jak w konsekwencji będą oceniani przez mieszkańców wspólnoty ze skuteczności...

WELES3 Księgowość wspólnot u siebie czy na zewnątrz - zalety i wady outsourcingu usług księgowych

Księgowość wspólnot u siebie czy na zewnątrz - zalety i wady outsourcingu usług księgowych Księgowość wspólnot u siebie czy na zewnątrz - zalety i wady outsourcingu usług księgowych

Księgowość wspólnot - jakie warianty ma Zarządca ?

Księgowość wspólnot - jakie warianty ma Zarządca ?

WELES3 Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę zarządcy to już nie jest duża inwestycja

Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę zarządcy to już nie jest duża inwestycja Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę zarządcy to już nie jest duża inwestycja

W codziennej pracy zarządca nieruchomości podejmuje szereg czynności związanych z obsługą swoich klientów i nieruchomości powierzonych pod zarządzanie. Analizując zakresu usług oferowanych przez Zarządców...

W codziennej pracy zarządca nieruchomości podejmuje szereg czynności związanych z obsługą swoich klientów i nieruchomości powierzonych pod zarządzanie. Analizując zakresu usług oferowanych przez Zarządców nieruchomości wspólnotom mieszkaniowym, najczęściej można znaleźć 3 grupy czynności jakie są wymienione na stronach internetowych w ofercie Zarządcy. Są to: Obsługa finansowa wspólnoty, Bieżące zarządzania i administracja, Obsługa techniczna nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.