administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Jak wynająć halę magazynową?

7R SA | 2022-06-03

Jak wynająć halę magazynową? Potrzebujesz sprawdzonego centrum logistycznego na wynajem? Jakie jeszcze inne usługi oferują firmy zarządzające obiektami magazynowo-produkcyjnymi? Na powyższe pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

treść sponsorowana
  1. Property Management 7R – dlaczego warto?
  2. Zakres usług Property Management 7R 

Potrzebujesz sporej powierzchni na cele biznesowe? Interesują Cię hale magazynowe lub kompleksowe centra logistyczne? Budowa takiej nieruchomości jest bardzo kosztowna, poza tym nie każdy przedsiębiorca chce inwestować, szczególnie gdy potrzebuje takiej przestrzeni na określony czas lub nie wie, jak ostatecznie rozwinie się jego firma. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości wynajmu hali magazynowej. Warto wybierać takie firmy, które nie tylko oferują miejsce, ale są także dobre w zarządzaniu obiektami magazynowo-produkcyjnymi. U kogo wynająć centrum logistyczne? Podpowiadamy w niniejszym artykule. 

Property Management 7R – dlaczego warto?

Firma 7R cieszy się aktualnie sporą popularnością ze względu na ogromną ilość różnorodnych rozwiązań. Zainteresowany klient może wynająć nie tylko nowoczesną powierzchnię magazynową, ale także centrum logistyczne. Miejsca te dostępne są na wynajem niemalże w całej Polsce. Jeśli chcesz sprawdzić lokalizację najbliżej położonych Twojej lokalizacji magazynów, wejdź na stronę https://www.7rsa.pl/magazyny/produkty-i-uslugi/property-management, na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje – w tym także wiadomości dotyczące pełnej oferty. 

Szukasz osób, które będą odpowiadać również za zarządzanie powierzchniami magazynowo-produkcyjnymi? Dlaczego w takim przypadku również warto nawiązać współpracę z 7R? Ponieważ zespół Property Management 7R składa się z samych ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenie i wiedzę o zarządzaniu obiektami magazynowo-produkcyjnymi. Specjaliści znają nie tylko sam rynek, ale i trendy. Są w stanie zaproponować tylko i wyłącznie nowoczesne technologie do zastosowania w magazynie, dzięki czemu zarządzanie tego rodzaju miejscem będzie łatwiejsze, a koszty eksploatacji mniejsze. Do zalet Property management 7R zalicza się również to, że z reguły nie działają szablonowo. A zatem każda usługa jest w 100% dopasowywana do potrzeb i wymagań klienta. 

Zakres usług Property Management 7R

Jakie usługi obejmuje oferta Property Management 7R? Główną usługą jest oczywiście zarządzanie powierzchniami magazynowo-produkcyjnymi. Ale na tym nie kończy się praca ekspertów z 7R. Oferta obejmuje także zarządzanie umowami najmu, kompleksowy nadzór techniczny czy optymalizację kosztów eksploatacyjnych wraz z implementacją nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Ponadto specjaliści zajmują się budowaniem relacji z najemcami, organizacją usług z zakresu Project Management typu modernizacje czy remonty oraz wsparciem w procesie inwestycyjnym (audyty operacyjno-finansowe i techniczne). Dodatkowo zainteresowany może skorzystać z usług finansowo-księgowych, obejmujących między innymi przygotowanie budżetowych planów czy operacyjne i finansowe raportowanie. Dostępne są także usługi z zakresu PR oraz marketingu nieruchomości. 

Warto również wiedzieć, że specjaliści starają się podnosić wartość każdego magazynu. Ekspert będzie dążyć do tego, aby zmaksymalizować wartość nieruchomości za pomocą nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jednocześnie wykorzystanie innowacyjnych opcji skutecznie obniża koszty eksploatacji.  Wszystkie usługi związane z zarządzaniem nieruchomości oferowane przez Property Management 7R dostarczane są z zachowaniem norm etycznych oraz wysokich standardów korporacyjnego ładu.

Przy przeglądaniu ofert magazynów można trafić na takie pojęcia jak management services, part of property manager, management company i the property management companies. Jeżeli więc pojawią się jakieś wątpliwości, na temat tego za co odpowiada property managers, co oznacza in addition lub percentage of real estate broker's, warto skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

Modernizacja istniejących instalacji, w szczególności wymiana wentylatorów, kryje w sobie ogromne potencjalne oszczędności energii »

Modernizacja istniejących instalacji, w szczególności wymiana wentylatorów, kryje w sobie ogromne potencjalne oszczędności energii » Modernizacja istniejących instalacji, w szczególności wymiana wentylatorów, kryje w sobie ogromne potencjalne oszczędności energii »

Jak oszczędzić miejsce na składowanie odpadów? Poznaj innowacyjne pojemniki podziemne, które zrewolucjonizują Twoją przestrzeń na osiedlu »

Jak oszczędzić miejsce na składowanie odpadów? Poznaj innowacyjne pojemniki podziemne, które zrewolucjonizują Twoją przestrzeń na osiedlu » Jak oszczędzić miejsce na składowanie odpadów? Poznaj innowacyjne pojemniki podziemne, które zrewolucjonizują Twoją przestrzeń na osiedlu »

Likwidacji barier architektonicznych - dofinansowanie PFRON »

Likwidacji barier architektonicznych - dofinansowanie PFRON » Likwidacji barier architektonicznych - dofinansowanie PFRON »

Termomodernizacja systemu grzewczego i - 50% oszczędności energii w porównaniu do potrzedniego sezonu grzewczego

Termomodernizacja systemu grzewczego i - 50% oszczędności energii w porównaniu do potrzedniego sezonu grzewczego Termomodernizacja systemu grzewczego i - 50% oszczędności energii w porównaniu do potrzedniego sezonu grzewczego

Oszczędność dla wspólnoty na wentylacji - jest na to sposób »

Oszczędność dla wspólnoty na wentylacji - jest na to sposób » Oszczędność dla wspólnoty na wentylacji - jest na to sposób »

Izolacja ścian piwnic - jaki styropian wybrać?

Izolacja ścian piwnic - jaki styropian wybrać? Izolacja ścian piwnic - jaki styropian wybrać?

Jak chronić rury i urządzenia przed osadami kamiennymi i rdzą?

Jak chronić rury i urządzenia przed osadami kamiennymi i rdzą? Jak chronić rury i urządzenia przed osadami kamiennymi i rdzą?

Ubezpieczenie dla zarządców, wspólnot i spółdzielni - jakie wybrać?

Ubezpieczenie dla zarządców, wspólnot i spółdzielni - jakie wybrać? Ubezpieczenie dla zarządców, wspólnot i spółdzielni - jakie wybrać?

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Zadbaj o prawidłową wentylację »

Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Zadbaj o prawidłową wentylację » Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Zadbaj o prawidłową wentylację »

Jak zadbać o dobrą jakość wody »

Jak zadbać o dobrą jakość wody » Jak zadbać o dobrą jakość wody »

Świeże powietrze w mieszkaniach! Zapewnij mieszkańcom komfort w ciepłe dni »

Świeże powietrze w mieszkaniach! Zapewnij mieszkańcom komfort w ciepłe dni » Świeże powietrze w mieszkaniach! Zapewnij mieszkańcom komfort w ciepłe dni »

Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych?

Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych? Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych?

Sekret poprawnego doboru styropianu do ocieplenia budynku »

Sekret poprawnego doboru styropianu do ocieplenia budynku » Sekret poprawnego doboru styropianu do ocieplenia budynku »

Uwaga na toksyczne i wybuchowe gazy w garażach podziemnych »

Uwaga na toksyczne i wybuchowe gazy w garażach podziemnych » Uwaga na toksyczne i wybuchowe gazy w garażach podziemnych »

Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa?

Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa? Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa?

System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać?

System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać? System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać?

Jak zabezpieczyć balkon przed czynnikami atmosferycznymi »

Jak zabezpieczyć balkon przed czynnikami atmosferycznymi » Jak zabezpieczyć balkon przed czynnikami atmosferycznymi »

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku? Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Prawidłowe opomiarowanie wody w lokalach - na co zwrócić uwagę »

Prawidłowe opomiarowanie wody w lokalach - na co zwrócić uwagę » Prawidłowe opomiarowanie wody w lokalach - na co zwrócić uwagę »

Rozwiązania dla Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych »

Rozwiązania dla Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych » Rozwiązania dla Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych »

Jak spisać liczniki gdy lokatora nie ma w domu?

Jak spisać liczniki gdy lokatora nie ma w domu? Jak spisać liczniki gdy lokatora nie ma w domu?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji» Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Kilka rozwiązań na windę w budynku »

Kilka rozwiązań na windę w budynku » Kilka rozwiązań na windę w budynku »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami » Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.