CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 7-8/2017

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Awaria kanalizacji w bloku mieszkalnym – co robić?‎
www.administrator24.info/artykul/id10228,‎
Awarie kanalizacji dzielimy na dwie podstawowe grupy: zapchanie kanalizacji i nieszczelność kanalizacji.
Obie są równie nieprzyjemne w skutkach i mogą prowadzić do zalania mieszkań.

Kategorie: Woda i ścieki, Kanalizacja, Uszczelnianie rur, Awaria kanalizacji

Już wkrótce Światowy Kongres Polaków

Redakcja Administratora  |  24.10.2017
Myślą przewodnią Światowego Kongresu Polaków jest  budowanie „Strategii dla Polski ponad podziałami”.
Myślą przewodnią Światowego Kongresu Polaków jest budowanie „Strategii dla Polski ponad podziałami”.
ŚKP

3 listopada, po raz pierwszy od 1929 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się Światowy Kongres Polaków, którego myślą przewodnią jest  budowanie "Strategii dla Polski ponad podziałami".

Inicjatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Światowy Kongres Polaków, któremu przewodniczy adw. Stefan Hambura – zaangażowany w sprawy Polaków w Niemczech. Wspiera go w działalności, m.in. dr Krystyna Krzekotowska – kierownik studiów podyplomowych Zarządzania, Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości na Uczelni Łazarskiego  w Warszawie.  

Podczas ŚKP paneliści będą dyskutowali, m.in.: o współpracy Polaków w dziedzinie gospodarki, nauki i kultury jako dźwigni rozwoju; o statusie Polaków na świecie; o potrzebie reformy kształcenia i doskonalenia zawodowego prawników oaz o polityce mieszkaniowej, będącej ważnym elementem gospodarki każdego kraju.

Udział w Kongresie – pod honorowym patronatem marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego – zapowiedzieli przedstawiciele wielu środowisk polonijnych z Niemiec, Kanady, Stanów  Zjednoczonych, Francji, Ukrainy i Białorusi.

Panele tematyczne:

I. Strategia dla Polski a międzynarodowa współpraca Polaków w dziedzinie gospodarki, nauki i kultury, jako dźwignia rozwojowa – godz. 11.00–11.45

II. Status Polaków na świecie – godz. 12.30–13.30

III. Strategia reformy edukacji a reforma kształcenia i doskonalenia prawników – godz. 14.30–15.30

IV. Program Mieszkanie Plus i budownictwo mieszkaniowe, jako koło zamachowe gospodarki – zmiany prawa mieszkaniowego i spółdzielczego – godz. 15.40–16.40

Szczegółowy program na stronie: swiatowykongrespolakow.pl

Miesięcznik "Administrator" oraz portal www.administrator24.info objęły patronatem to wydarzenie.

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Przypominamy, że zestawy hydroforowe muszą być przeglądane raz w roku!

Przegląd zestawów hydroforowych

Konserwacja zestawów hydroforowych jest tańsza niż naprawy, gwarantuje spokój i brak telefonów o awarii oraz komfort odbiorców... czytam dalej »


Jak niskim kosztem wyremontować posadzki w budynku?
Poznaj sposób jak ograniczyć koszty ciepła bez drogich inwestycji termomodernizacyjnych?
Remont posadzki w budynku Niższe koszty ciepła
Przedstawiamy 4 powody, dla których warto docenić walory posadzki lastrykowej oraz wykonać jej renowację... czytam dalej» Zużycie energii przez budynki stanowi 41% ogólnego zużycia energii na świecie, a konwersja do bardziej energooszczędnego budownictwa jest zbyt wolna  (...) czytaj dalej »

Szybki poradnik dla Zarządów Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych »

Ocieplanie dachów - 6 kroków do ciepła

6 kroków do ciepłego stropodachu w bloku. Jak wykonać ocieplenie stropodachu w blokach osiedlowych, by mieszkańcom żyło się tam cieplej i taniej? (...) czytam dalej »


Przecieki w rurach kanalizacyjnych. Jak je szybko wykryć »
Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami »
Przecieki w rurach kanalizacyjnych Kompleksowe zarządzanie nieruchomściami
Jeden z najbardziej nieprzyjemnych tematów dla zarządcy nieruchomości – przeciek w rurze kanalizacyjnej. Jak można go szybko wykryć i (...) czytaj dalej » Szczegółowy zakres czynności realizowanych w ramach umowy o zarządzanie nieruchomościami każdorazowo podlega negocjacjom i jest dopasowywany do specyficznych potrzeb Klienta..… czytam dalej »

Bezobsługowy i wydajny system grzewczy dla mieszkańców » Darmowe szkolenie: "Gospodarowanie wodą w budynku wielorodzinnym"
Zapewnienie mieszkańcom ogrzewania szkolenie dla zarządców
Jednym z zadań właścicieli i zarządców budynków jest zapewnienie mieszkańcom ogrzewania. Tam, gdzie to możliwe, stosuje się ciepło systemowe lub gaz ziemny (...) Czytam dalej » Kolejny temat poruszany w ramach bezpłatnych szkoleń i warsztatów projektu Eko-lokator, dla osób zajmujących się zarządzaniem budynkami wielorodzinnymi. Gospodarka wodna jest jednym z najważniejszych aspektów w przypadku budownictwa wielorodzinnego.… czytam dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Co jest ważne w pracy zarządcy?
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

5/2018

Aktualny numer:

Administrator 5/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Ochrona danych po nowemu
  • - Udziały a wysokość zaliczki na koszty zarządu
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl